reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

Witajcie


U nas trochę zęby odpuściły, ale dni trochę męczące, Grześ cały czas chce żeby coś z nim robić no i męczy o cycka :/


aneta no to super, że Filip już zdrowy
no to trzymamy kciuki za dziewczynkę :-)
Nil współczuję sytuacji z mężem nie jestem w temacie więc nic nie doradzę, trzymaj się
silwia no to nieźle Aleksik Ci dał popalić, mój Grześ jeszcze dwa razy śpi (2h+30min)
wydrusia biedna Mała, zdrówka dla niej
monia to mała złośniczka z Kingusi mój Grześ też jak sie zdenerwuje to rzuca czymś o podloge
tak to Łęczna (rodzina mojego męża z kolei pochodzi właśnie z tamtych stron), nie napisałam, że 2 lata temu byliśmy też w Krajnie (jeszcze bez Grzesia), pewnie też kojarzysz :)
miczka u nas ostatnio też było cięzko przez 3 noce, ale dzisiaj (tfu tfu) na razie ładnie śpi
mój Mały też uwielbia odkurzacz i wszystkie urządzenia, nie można wypowiedzieć słowa "odkurzacz" bo już leci i wyciąga go i każe sobie go składać, czasami tylko się przebudzi i zasuwa po odkurzacz :-D
marzenka Trzymaj się Jesteśmy z Tobą
Anula kurcze lipa z tym spaniem Bartkowym :-(
daga wspólczucia za męczący dzień :-(

pozdrowienia i dobrej nocki
 
reklama
hej baby!!

Jakos mi ostatnio nie po drodze było do forum. przepraszam i obiecuje poprawę. Ja nadal na diecie i mam 3 kg mniej cielska:-). rózina ok, we wtorem byłysmy na szczepieniu, płacz straszny, potem nóżki obrzękniete, noc kiepska, ale jest juz ok. kolejne szczepienie mamy po 5 roku zycia. teraz tylko bilans 2-latka nas czeka. Ziuta wazy 1245 g i mierzy 87 cm. Ja jeszcze tydzien w pracy a potem dopiero po Nowym Roku. Kieca na Sylwestra kupiona, buty i wszystkie duperele tez. Świeta tradycyjnie u jednych i drugich rodziców, wiec za wiele robic nie muszę. Pierniki w tym roku odpuszczam, Rózia za mała, nawet kumać nie bedzie jak z tego potrafi być frajda. Zarełka ciutke zrobie, cobysmy po świetach o suchym pyszczku nie siedzieli:) Prezenty na szczęście kupione:)

tylko tyle co pamietam:
aneta fajnie, ze dziec ma sie dobrze!
moniu Kinia fajnie waży - duża dziewczynka! ziuta tez nerwus:szok:
daga tule za paskudny dzien oby jak naj mniej takich!
sis zdrówka dla Lilou
marzenko zdrówka !
emka juz kilka razy próbowałam wysłac ci dietke na maila, ale ciagle wraca do mnie z wiadomoscią, ze takiego adresu nie ma
nil trzymaj sie kochana:*

miłego dnia!!!
 
Witajcie;-)
znowu noc do kitu, Bartek wstal po 3 a zasnal o 6 na dobre wstal po 7 ale za to mam juz posprzatane, podlogi umyte;-)
Maqnio, zazdroszcze sylwestra ale z drugiej strony chyba nie umialabym zostawic Bartka na tak dlugo, zostawal beze mnie na max 4 godz a ja durna co chwile pisalam czy jest dobrze:-DBartek tez nerwus az strach pomyslec co bedzie jesli mu nie minie
Daga u nas tez bywaja takie dni:sorry:
 
Hej!

U nas nocka po szczepieniu spoko, 3 krótkie pobudki. Dziś mała już wesoła i w miarę grzeczna.

maqnio, to Rózinka też spora kobitka :) W nóżki miała szczepionkę? Kinga miała 2 ukłucia w prawą i jedno w lewą, dziś już prawie śladu nie ma.

NiL, tulę moja Kochana :*** Oby dla Ciebie nastały lepsze dni :*

Anula, witaj :*

Iwonuś, pewnie że Krajno kojarzę :) Jakieś 25-30 km ode mnie jest :) słynie z wyciągu narciarskiego ta miejscowość.


Miłego zimowego dzionka !

PS. U nas dziś piękna zima, słoneczna, mały mrozik, super po prostu :)
 
Przepraszam ze tak w biegu ale ide sie kimnac poki Lil śpi... Byliśmy u laryngologa znów bo Lili od wczoraj gorączkowala... niestety musiala mieć nakłute uszko :-( Sis daj dietkę na meila:**
 
Witajcie kochane.

Maqnio, to szalejesz z dietą :-) Ile chcesz schudnąć? No i Rózina słuszną ma wagę, mój to w porównaniu z nią to szczypior :cool2:
Marzenko, kciukasy za to żeby cholerstwa się pozbyć raz na zawsze.
Wydrusiu, szkoda Liluni. Biedaczka.
NiL, szkoda mi Ciebie kobieto, bo fajna babka z Ciebie. Tak jak napisała Monia, oby i do Ciebie przyszły lepsze dni.

Resztę mam pozdrawiam.
 
anula wyjscie na sylwestra to chyba nie az tak długo, poza tym jeszcze zdążę rózie wykąpac i położyc spać. I bedziemy 20 min. autem od domku, wiec w razie W. - bede w domku migiem.
moniu Rózia była kluta dwa razy w oba uda. Na szczęscie jest już ok, altacet junior poszedł w ruch i jest ok:-)
daga na szczęście na diecie jest b. dobrze:) głodna nie jestem wcale, bo jem 5 posiłków dziennie. Do słodyczy o dziwo mnie nie ciągnie:szok:, czasem zjem cukierka,ale potem w ramach kary cały dzien nic nie słodze:) uzywam stewii do słodzenia, pije wode, słomkową herbatę, zieloną i jedna kawę. Sama widzisz, ze jak nie ma pod rekę nic słodkiego, to jakos człowiek o tym zapomina:-). usciski dla Jowisi!!!
sis wysle wieczorkiem, zdrówka dla Lilou:-)
aneta chciałabym 20 kg zrzucić, mam nadziej, ze wytrwam, jesli nie, to jak 15 kg mi ubędzie tez będzie ok:)a jak Ty się czujesz? brzusio rosnie? fajnie, jakby na 100% okazalo sie, ze bedzie dziewczynka:) o imieniu juz mysleliście?
 
Ostatnia edycja:
Maqnio, zazdroszczę wypadu na Sylwka, ja pewnie będę spała, jakoś mi ten dzień nigdy nie podchodził do świętowania, nie lubię. Co do brzucha, to już rośnie, niewygodnie się mi śpi, a że jeszcze mamy małą wersalkę gdzie na głowę i nogi mamy podwyższone pianki, to już całkiem masakra. Myślę o tym, żeby kupić sobie fasolkę do spania. Ciąża mi dokucza ostatnio, bo wyjść na porządny spacer nie mogę, bo zaczynają się bóle brzucha i kłucia w podbrzuszu (ginek mówi że nic złego się nie dzieje). Co do płci, to też już nastawiłam się na dziewuchę (będzie Karolina albo Danusia) i jak okaże się że chłopak, to będę niepocieszona. Na chłopaka nawet imienia nie mamy. No ale najważniejsze i tak żeby była zdrowa. No i kciukasów do zrzucenia tych 20kg, mnie czeka po ciąży trochę większe gubienie kg :rofl2:


Poza tym dziewczyny mam prośbę - klikajcie na
http://tablica.pl/nakarm-psa/
Psiaki ze schroniska czekają do 18.12.
 
reklama
Cześć dziewczyny Ja tak w przelocie...
Postanowiłam przefarbować włosy na Blond :rofl2: totalna metamorfoza heh i na moich naturalnych włosach (odrostach) wyszedł kolor ale na kolorze malowanym 8 lat na ciemny brąz wyszedł rudy, oczywiście byłam tego świadoma:sorry: po jakim czasie mogę położyć rozjaśniacz na włosy? Pierwszy raz położyłam rozjaśniacz we wtorek wieczorem, mam zamiar jutro powtórzyć zabieg ale czy to nie zaszkodzi moim włosą i czy włosy przyjmą kolor? Proszę o jakąmś poradę, bo mój M mówi na mnie "KATARZYNA W"

Pozdrawiam wszystkie dziewczynki póżniej was podczytam... buźki:-)
 
Do góry