reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

Hej!
u nas też masakryczna nocka, mały prawie całą noc wisiał mi na cycku, obudził sie koło 7, ja byłam nieprzytomna i jeszcze cały kręgosłup mnie bolał, ale na szczęscie mąż dzisiaj miał na 11 więc, wziął Grzesia a ja mogłam jeszcze pospać, ale jutro już ma na rano i nie będzie tak miło, a pewnie nocka będzie podobna bo śpi od półtorej godziny a już dwa razy się wybudził i trzyma rączki w buzi

monia nie zauważyłamwcześniej , że jesteś ze świętokrzyskiego; w tym roku byliśmy w lecie w Bodzentynie, fajne miasteczko i ogólnie ładnie tam u Was :-)
pia super zdjęcia, mała słodka :-)
nil mój mąz chociaż nie budowlaniec to w domu potrafi zrobić praktycznie wszystko, tyle, że zanim się do czegoś zbierze to masakra :wściekła/y:


Pozdrawiam
 
reklama
Bartek zasnal wiec jestem;-)nie chwalilam sie ale w koncu malemu rosna wloski:-Dnawet ma malutkiego irokeza, nie badzo pozwalal splukiwac wloski ale dzis wpadlam na pomysl, wzielismy do kapieli jego konewke i nie bylo problemu nawet krzyczal zeby jeszcze polewac glowke:-D
Monia dzis moja rok od smierci Mailuj:-(
Aneta jak po wizycie?
Emka wiem co czujesz oby dzisiejsza noc byla lepsza, ja niestety w lepsze u nas nie wierze:sorry:
 
Mąż pożyczył telewizor od teśców kurcze nie mogę sie przyzwyczaić jest tak mały że ja tam nic nie widzę. Zaraz chyba idę spać, wkurza mnie to wszystko, muszę rozejrzeć się za jakimś TV może weźmiemy na raty?? bo za gotówkę nie ma szans, dopiero co kupiliśmy laptopa.


Aneta jak po wizycie?
Marzenko jak się czujesz?
 
Hej!


U nas nocka w miarę, nurofen trochę pomógł. No i jakoś Mała dziś "lepsza". A ja musiałam sobie plaster rozgrzewający nakleić, tak mnie strasznie bolą mieśnie pleców...

Anula, mojej Kindze też niedawno tak lepiej włoski się bujnęły. Już nawet małe kiteczki robimy :) Ale do Jowitki dagi jeszcze jej daleko, ho ho :)))))) Co innego w przypadku Bartka, to chłopiec więc inaczej się do tego podchodzi :) Teraz już pewnie jest co myć na głowce?

Iwonuś, witaj :*

daga, no pewnie! Macie swój maleńki sukcesik! Kinia tez się bała swego czasu odkurzacza, robota kuchennego, blendera. Ale jej minęło. Jak coś buczy to chodzi po całym domu oznajmiając wszystkim jak to warczy (robi takie pierdzenie :-D).

emka, ja do Bodzentyna mam 12 km :) Owszem to ładne miasteczko, ciche. Ja mieszkam na wsi, co ma swoje wady i zalety. A w okolicach Lublina (bodajże 12 km od tego miasta) mój mąż ma swojego wuja i siostrę cioteczną. Miejscowość nazywa się chyba Łęczna albo Łączna :) jesli nie pomyliłam :)
 
Witajcie;-)
U nas tradycyjnie pobudka w nocy od 2 do 4:sorry2:pobudka o 7 i wlasnie zasypia,obejrze chirurgow o rano sciagnelam odcinek
Monia u nas dopiero lekko widac wlosy ale Bartek urodzil sie lysy, jesli chodzi o wlosy chyba najdluzsze ma Milenka Patrycji :-pMoj uwielbia odkurzacz:-Dmaz ma pewnie rodzine w Łęcznej, to niedaleko nas:-poby bol przeszedl, mnie od wczoraj uciska w klatce piersiowej po stronie serca az plecy w tym samym miejscu bola:confused:
 
Ostatnia edycja:
hej, maz w domu takze weekendujemy. :-)
Moje dziecie od wczoraj postanowilo ze nie bedzie robilo sobie drzemik w dzien. ja to moge zrozumiec jak by wstawal po 9. ale nie o 5:30 i nie spac caly dzien. i do tego ma takiego powera jakby by byl po red bullach. no i mamy kolejnego zabka na swiecie . lewy gorny (5 - te ostanie?) :szok: no i z drugiej strony tez juz widac biale wzgorze.
Monia przybij 5 ja tez zaplastrowana. dzisiaj maz mnie zgranial z loza.
Anula oj uwazja na siebie

wlasnie dostalismy telefon z pracy meza. szew jest w spiaczce. :no:

to tyle ide pilnowac mojego tajfuna :*
 
Anula, nie wiedziałam, że Ty jesteś też z tamtych stron :-D

sylvia, mnie boli praktycznie cały lewy bok pleców i góra prawego :baffled: Po całym dniu noszenia plastra czuję różnicę, nieco mniej boli. To ile Aleksik ma ząbków już? 5tki wychodzą już? wow!

wydrusiu, ojoj zapalenie ucha ma Malutka? Oj, wiem jakie to cierpienie dla dziecka. Kinga przechodziła 2 razy, oba były powikłaniem po katarze, nie z zawiania. Pierwszy raz był jak miała 7 tyg. i miała bidulka zastrzyki (antybiotyk), drugi raz bodajże jak miała 9 mcy i miała antybiotyk Ospamox w zawiesinie. Ale oba przypadki bez gorączki. Zdrówka dla Lilci :*



Moja Kinga przed chwilą zasnęła. Nawet spoko dziś było, choć ostatnio moja mała robi się bardzo buntownicza, wszystko wymusza piskiem i trzepie nerwowo rękami. Dziś tak się na mnie zdenerwowała, że zaczęła piszczeć, potem mnie uderzyła ręką po nodze i na koniec kopnęła w taborecik :baffled::szok::shocked2:
 
reklama
Do góry