reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

hej, u nas juz jest super. snizyca. maz ledwo wyjechal z garazu i powolutko pojechal do pracy. ponoc zapowiadaja nastepny taki tydzien.
daga ja tez bym sprobowala z mydelkiem. jesli masz nawet mydlo do rak dla dzieci mozesz tez sprobowac. ja czasami podraznialam to miejsce troche sudokremem, masowalam, odczekalismy az poszlo. lub zamiast kremu oliwe z oliwek. we Wloszech maczaja troche natki pietruszki w oliwie i stymuluja zwieracz.
Anula jak tam powizycie, Jak Bartusiowa nocka
Iwonus, sorki ale sie usmialam, przeagent z Adrianka. ale ma pomysly
Monia juz dzisiaj praktycznie popoludniu zaczyna sie weekend. dla mnie nie. jak ja tego nie lubie.maz na popoludnie do pracy musi. tak mu wpadla zmiana. jutro zaczyna nocke. ale i tak zamiast wieczorem obejrzec jakis film razem czy jakos milo spedzic dzien. takze dla nas weekend zacznie sie w poniedzialek popoludniu.
reszte pozdrawiam :*
 
reklama
Witam,
U ginekologa ok, cytologia dobra. Bartek wstal o 4 i zasnal przed chwila:szok:dobrze ze Ł wstal do niego bo ja budzik mialam nastwiony na 5 i padlabym ze zmaczenia po osttanich 2 nocach, teraz spia obaj:-DWlasnie skonczylam pracu, upralam w zwyklym proszku;-)
Monia, pamietam ze ostawilas anty, myslalam ze odstalas nowe. Ja dzis bylam u innego lekarza bo u nas na przychodni codziennie inny przychodzi ze szpitala. I ginka zapytala mnie czy wie ze te tabletki ktore biore maja jakis skladnik ktory zwieksza rzyzko zakrzepicy, nawet w karcie wpisala ze zostalam poinformowana i maialam podpisac, az sie zdziwilam ale inne mi nie odpowiadaja wiec wybiore te 3 opkaowania z dzisiejszej recepty i pozniej bede kombinowala z innymi.
Sylwia, pisalam wyzej, Bartek zjadl o 2 zasnal ale wstal o 4 i zasnal dopiero o 13.30. Jak Aleksik?
 
Anula ja piore tylko w plynach lovela albo dzidziusiach, plyny do plukania tez takie. Wlasciwie tak jak Aneta wygodniej mi prac maluchow ciuszki oddzielnie bo czasamito i dwie pralki na dzien z nich mam.
emka super mial Grzes mikolajki
Marzenka &&&&&&&&&&&&
maqnio mi tam najbardziej sie podobala ta pilka:-) bo i ladnie wyglada i dziecko moze albo siedziec albo lezec troche lepsze dla kregoslupa;-)ale masz racje pewnie by sluzyla bardziej do zabawy. Moje dzieciaki siedza na zwyklych drewnianych malych krzeselkach i Gabrielek bardzo je lubi caly czas siada i wstaje. Najlepsza zabawa jest jednak pchanie krzeselka przed soba i bieganie po wszystkich pomieszczeniach:-D
konwalianko gratulacje. Super prezent
dagus i jak Jowisiowe sprawy kupkowe?
miczka u nas tez jeszcze 2 zebisk brakuje
monia zawsze mozecie wszyscy razem np malowac:-D ja uwielbiam malowac a jakos nigdy czasu nie ma. Chcemy salon przerobic na pokoj dzieci ale poki co funduszy:-( brak. Co do cisnienia to zupelnie sie na tym nie znam (ja mam niskie) to jakie moga z nim w ciazy byc powiklania/
iwonus no Adrianek super miejsce sobie znalazl:-D ogolnie to widac wszedzie by chcial wsadzic swoje...nozki:-D

silwia a widzisz do Was tez snieg dotarl.Weekend sobie odrobicie. W sumie fajnie tak w poniedzialek weekend zazynac. Jak Aleksik lepiej sie czuje?
Potem wpadne bo Gabek zasnal 2 raz. Musze go obudzic. Pierwszy raz zasnal juz o 10 i o 11 wstal.
 
Ostatnia edycja:
weekendowo juz.
Anula sorki nie zauwazylam. Aleksik juz super. psoci, biega, krzyczy piszczy. no i udaje tych dwoch blizniakow jak sie kloca co sa na youtub.
Nil a jak wybudzasz to nie jest marudny. ja nigdy nie wybudzalam, bo kiedys probowalam bo zblizala sie juz 18. tak plakal i byl zly i marudny przez kolejne 2h. czasami Aleksik potrafi sobie zrobic 4h drzemke, ale nie wybudzam.

wpadne pozniej moze.
 
Dziewczyny słyszałyście o tym 13'sto miesięcznym chłopczyku co nie chcieli go przyjąć do szpitala i zmarł? Na samą myśl nóż otwiera się w kieszeni.... Jak oni tak mogli!!!!! Szok ...nasza polska służba zdrowia....
 
Ostatnia edycja:
daga. to tak jak sylvia Ci radzi - może być też jakieś mydełko dziecięce, ja akurat stosuję jak coś szare, dlatego tak napisałam.

NiL, u nas do malowania jeszcze daleko, jeszcze nawet hydrauliki nie ma :no: mąż z tego co wiem, ma jutro łazienkę tynkować i jak zdąży to i kuchnię. Wszystko od podstaw, bo to górę domu to sami sobie rok temu stawialiśmy, no i robi się po kolei wszystko w miarę możliwości finansowych. A męża mam budowlańca, więc sam umie zrobić wszystko w środku, poza elektryką i hydrauliką. Elektrykę już mamy, po nowym roku myślimy dalej działać. Ech, kiedy to wszystko będzie...kupa kasy potrzebna.

Anula, super, że wynik cytologii ok, ja teraz czekam na swój. I z tego, co kojarzę to chyba wszystkie tabletki anty mają zwiększone ryzyko zakrzepicy. W ulotce o tym piszą. Ale też pierwsze słyszę, żeby podpisywać jakieś oświadczenie...

sylvia, to u Was są mega śniegi.

Iwonuś, słyszałam! Az ciarki biegną po plecach! Straszna rzecz!


Ja czekam na męża, zaraz będzie. Kinia już usypia.

Miłego weekendu, bo nie wiem, czy uda mi się zajrzeć.
Buziole :****
 
Bartek zasypia wiec jestem;-)
Monia, kazde niosa ryzyko ale yaz, yasminelle,yasmin i lesinelle maja podniesione ryzyko ze wzgledu na jakis skladnik, w necie czytalam ze ten skladnik zapobiega tyciu. A ja biore te ostatnie bo tylko po nich czuje sie dobrze. pobiore 3 miesiace i zobacze co pozniej bedzie. Powoli i sie yradzicie, wazne ze macie swoje a my wynajmujemy
 
hej!

Nareszcie weekend. Szymuś ma jutro dzień z dziadkami a ja nie wiem - brać się do roboty czy położyć do góry brzuchem? :confused: :-D

Tesia pożyczę Ci łopatę i zakop ten dół :tak:

Iwonuś słyszałam o tym dopiero dzisiaj i ścięło mnie to z nóg. Niewyobrażalna tragedia. W jakim my kraju żyjemy? :angry:

Monia powolutku sobie wszystko zrobicie. Wiem, że chciałoby się żeby było jak najszybciej no ale skoro się nie da trzeba czekać. A później jaki będzie efekt :tak: To na górze będziecie mieli kuchnię?


A my zaczęliśmy przygodę z nocnikiem ale Szymek nie chce nawet na nim usiąść. Kurde, jakoś nie bardzo wiem jak się do tego zabrać :baffled:
Na dworze już -10 stopni. A dzień był super - lekki mrozik, słońce i bielusieńki śnieg. Lubię taką zimę :tak:
 
Monia u nas nawet popruszy sporo, zeszlego roku nie bylo takich sniegow. a 2 lata temu braklo im soli do sypania i na autostradzie 40km/h. tez slyszalam i nie komentuje. zamaist klocic sie o aborcje i invitro, powinni zrobic porzadek ze sluzba zdrowia. monia powoli sobie uporzadkujecie wasze gniazdko
Miczka ja byl zorganizowala dzien dla ciebie i meza. ale wiem pewnie wyrzuty sumienia ciebie zjedza, ze mialas czas aby cokolwiek w domu porobic.

ide lokne na tv. milego wieczoru
 
reklama
Do góry