reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

Jestem już po wizycie u mojej ginekolog. Zrobiła mi cytologię i ma przed świętami do mnie zadzwonić, jeśli by coś miało być nie tak. A jeśli będzie ok to w ogóle nie będzie dzwonić. Także do świąt oczekuję...Z usg też wszystko ok, tylko to moje nadcisnienie nie chce się unormować, mimo że prawie 2 mce biorę tabletki na nie. I moja gin zmieniła mi na inne, od jutra zaczynam. No i kazała się zastanowić odnośnie drugiego bobasa, bo z moim nadciśnieniem najlepiej by było w ciągu najbliższych 3 lat zajść w ciążę. Później mogą być większe komplikacje itp. W sumie to i tak myślimy o drugim dziecku, ale staranka będą dopiero, jak Kinia skończy 3 latka.
A moja mała gwiazda to tak się przylepiła do mnie jak wróciłam, widać że bardzo tęskniła za mamusią :-)

daga, moim zdaniem odpuść na jakiś czas z tym nocnikiem. Jowisia może jeszcze za bardzo emocjonalnie sobie nie radzi, może się stresuje tym siusianiem za bardzo? Daj jej czas i np. po nowym roku spróbujcie :tak:;-)

maqnio, wysłałam ci maila na fb :) Odnośnie fotelika to ten pierwszy jest jak dla mnie fajniejszy. Bardziej mi się podoba, z tym, że mi się wydaje, że oba są dla nieco starszych dzieci. Ale fajne są oba :)

wydrusiu, ślicznie Lilcia się bawiła :)

Iwonuś, u nas póki co nie pada śnieg, ale jest minus 8 i ogólnie sporo sniegu :)

konwalianko, gratulacje wygranej!
 
Ostatnia edycja:
reklama
moj krolewicz w kncu usnal. od 10 szalal.
maqnio mnie sie podoba to z ikei. ale tez widzialam takie foteliki z gabki. zdroweczkaa dla ciebie no i ja sie zwale do ciebie i razem pojedziemy na ta wycieczke
monia kciukasy za dobre wyniki
iwonus u nas pruszylo caly dzien, a ze zerowa temp to wszystko sie roztopilo. nawet slonko wyszlo i taka ochote mialam wyjsc. ale mamy bite siedzenie
wydrusiu pisalas ze Lileczka miala 3 klucia. czyli wychodzi z tego ze w jedna nozke 2 razy dostalo. czy przypadkiem nie boli ja ta wlasnie. pamietasz co pisala Ania. fajnie spedziliscie dzien
konwalianka podziel sie tymi kosmetykami. a co do Tymusia, mam nadzieje ze sie nie rozchoruje i dziadki wkoncu zrozumieli.
 
...no właśnie konwalianka jak coś to zwal wszystko na dziadków może w końcu się opaniętają a nie tak przegrzewać dziecko, jak im zimno to niech sami się ubiorą!!!

Monia trzymam @@@@ abyście w 3 latkach się zmieścili:-)

Dziewczyny oglądamy z całą familją Kevina samego w Nowym Jorku mimo upływu lat nadal mnie śmieszy ten film a o dzieciakach już nie wspomne Amelka oglądała Samego w domu to kładła się że śmiechu.. a najlepszy jest Hery :-D
 
Ostatnia edycja:
Bartek zasypia wiec jestem, zaraz sie klade bo musze wstac o 5 zeby zdarzyc do ginekologa.
Monia, ja jutro ide po recepte bo koncza mi sie tabletki i odbieram cytologie. Jakie masz teraz?ja mam teraz lesinelle, odpowiednik yazu tylko roznica 20 zl, bo yaz 50 a ja place 30
Daga, czytalam, ze gdy dzieci sa za wczesniu uczone na nocnik moga sie tak "cofac" ja bym odpuscila i sprobowala za kilka dni. Moj nawet chwili nie posiedzi ale od jakiegos czasu po nocy pampers suchy.
Maqnio, mi bardziej podoba sie z Ikea;-)
Dziewczyny w jakim proszku pierzecie ubranka?zastanawiam sie kiedy mozna przejsc na normalny proszek. Znajoma mi mowila ze gdy dziecko konczy 3 latka, jak dla mnie to dlugo:confused:myslalam zeby niedlugo przejsc bo jednak te proszki dla dzieci srednio radza sobie z plamami
 
Hej
U nas fajny dzień Mikołajkowy
Mąż przebrał sie za Mikołaja, Grzes niezle zadziwiony, usiadł na kolana, ale troszkę sie poplakał jak bliżej sie mu przyjrzał, ale po prezenty poszedl od razu :-D Od teściowej dostał mega kopare Czad itp, nie chcial isc sie myc wiec kopara stala kolo wanny i patrzyla jak Grzes sie myje :-D
konwalianka fiu fiu to nieźłe nagrody zgarnęłaś Gratulacje :-) Super że Wigilia wolna Szkoda tylko, że "sytuacja domowa" nieciekawa :-(
wydrusia super fotki, Mała nieźłe szalała i u Mikołaja posiedziała A jak z nóżka pewnie juz z tego wszystkiego zapomniała?
iwonus My też bezsmoczkowi, chociaz czasami żałowałam że Grześ nie polubił się ze smoczkiem
daga to nieźle Jowita śpi, ja jeszcze nigdy nie wstałam przed Grzesiem :-)
Anula jak napisałas że to juz 3 miechy jak Mały tak słabo spi to pomyslalam sobie ze to moze jakies pasozyty Nie obraz sie, u dzieci pasozyty to dosc powszechny problem, wiadomo dziecko wszystko bierze do buzi Wpadlo mi to do glowy bo jak ostatnio bylam u lekarza z powodu slabego apetytu u Grzesia to zapytala czy zle w nocy spi bo jesli tak to moze własnie pasozyty Ale wtedy musiałby miec tez jakies inne objawy Jak z apetytem? Poczytaj moze w necie
ja juz od kilku miesiecy używam vizir sensitive jest ok.
gdzies czytalam ze wlasnie jak pielucha jest sucha po nocy to wtedy jest najlepszy moment żeby zaczac odpieluchowywanie - u nas jeszcze pełna
maqnio a do czego konkretnie chciałabyś dla Rózi ten fotel? nie wiem jak to wyglada w praktyce, ale wiem ze bardzo dobre dla kregoslupa jest siedzenie na pilce takiej gimnastycznej (albo takiej do skakania) wiec moze kup to, bedzie miala oprocz siedzenia takze zabawe
zdrówka


Resztę dziewczyn pozdrawiam
Dobrej nocki :-)
 
Emka, myslalam o owsikach bo czesto chodzimy do sasiadki a jej mala zlapala w przedszkolu, od kilku dni zagladam w pieluche ale nic nie widac. W nastepnym tyg idziemy na szczepienie wiec wypytam, z apetytem kiepsko ale Bartel lubi tylko kilka potraw a nowosci nawet nie probuje, od razu krzyczy nie.
Sylwia, bartek tez nie jest alergikiem, ja piore w dzidziusiu albo loveli
 
Anulka ja od poiczatku piore w bryzie od urodzxenia niuni
Daga zaopatrz w sliwke vsuszona w sloiczku z gerbera i podawaj malej jak np je cos ciezkiego , dziecko nie moze miec takich zaparc to jest bardzo niebezpieczne moze odbyt wyjsc na zewnatrz po za tym dziecko jest , osowiale , spiace i boli je cale cialo jesli widzisz ze nie moze zrobic kupki musisz cos z tym zrobic a nie czekac az zrobi w nocy albo na drugi dzien ja wtedy daje czopka , cieple oklady na brzuszek i masuje mocno brzuszek musi do 2 godzin zrobic chyba ze usnie to po spaniu tylko niunia moja ma parcia do poludnia nie na noc
Konwaliankosuper prezent i oby maly niezachorowal
Weronika Lilka dostala sliczne prezenty i mikolaj byl udany


Jutro ide na zabieg i boje sie bardzo :-(
 
reklama
hej Słońca!!

Dzieki za odp. a propo fotel. chcemy kupic Rózinie, żeby miała do oglądania bajek. Co prawda ogląda tylko 2 razy dziennie i siedzi w zabce z fisher price'a, ale juz ciut za mała jest i widze ze jej nie wygodnie. ona nie siedzi w nim zbyt długo, jednak chciałabym cos wygodniejszego. Mały alex naszej alexandry lipcowej ma taki z ikea i wydaje sie dosc wygodny. z kolei ten bujany mnie sie bardziej podoba,ale mam obawy czy ona z niego nie zleci, czy bedzie umiala zejsc z takiego "ruchliwego" fotela. mysle ciagle o piłce - fotelu, ale cos mi sie wydaje ze nie ebdzie chciała w nim siedziec, tylko bedzie traktowany jak kolejna zabawka. musze jeszcze podumac:)

emka fajnie, ze Grzesiowy mikołaj przypadł do gustu!!
konwalianko wow gratki super wygranej!!!
iwonko ale Wam tego sniegu zazdroszcze!!!my tez lubimy kevina, mimo ze kupe lat temu nagrany to co roku chetnie oglądamy:)
moniu super, ze u ginka wsio ok, oby nic nie wylazlo!!
anula ja prałam Różane ubranka w proszku dla dzieci przez ok 2 miesiace od urodzenia. a potem juz w normalnym płynie do prania, ja proszku nie uzywam wogóle. i nic jej nie jest. daj znac jak po ginku:)
weruś fotki super!!
daga nawet nie wiesz jak ja wsciekam na mojego p. on mi tlumaczy ze przeklinanie po angielsku to nie to samo co po polsku:szok:i wez tu z nim gadaj, nosz szlag!31 lat facet a gorzej niz ze smarkaczem, i normalnie lejesz miod na me serce - kocham cie!!!:-Dmam nadzieje, ze Jowici jelitka dadza spokój!
sylwuś czekam za Wami! przyjeżdzajcie!!

spijcie spokojnie!!
 
Do góry