reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2011

witajcie !!!
Niemialam wczoraj szansy zrobienia mezowi niespodzoianki ,bo zostal w domu ,zle sie czul ,ale nie na tyle zeby mna sie nie zajac :zawstydzona/y:;-):-Dogolnie dzien i wieczor bardzo mile ,spokojnie spedzony :tak:ciacho ,szmpanik i jest okej:-)dzieki daga ze pytasz :tak:a tak ogolnie to dzis bieganina ,na zasilek rodzinny ,masakra ile zaswiadczen trzeba ,pokserowac domukumenty i jeszcze meza mnie czekaja ,odechciewa sie wszystkiego ale coz zrobisz :no:tak osatnio z mezem rozmawialismy ze najchetniej to by sie gdzies wyjechalo z tego kraju ,bo tu wszystko dłuje ,wiadomo ze wszedzie kryzysy ale szczescie trzeba szukac zadko kiedy samo przychodzi ,ale narazie jest jak jest .
monia moja Nadia tez tak samo z tymi bajkami 5 minut i juz sie nudzi ,zabawkami to czasmi wiecej sie zabawi ale tez dlugo nie ,woli łazikowac wszedzie :)
​kochane wszystkim milego dnia zycze !!!!
 
reklama
Marzenko bo sie zaczerwienie, mam nadzieje, ze wszystko ok
daga tak sie zastanawialam (bo jak bylysmy w ciazy to duzo dziewczyn mowilo tutaj o swoim dziecku po imieniu) czy Ty mowilas tez jakos tak o Jowisi i nie pamietalam:baffled: dopiero mi sie przypomnialo, że Ty chyba troche pozniej do nas dolaczylas:-) no tak maz dumny jak paw pewnie, do konca zycia bedzie pewnie wspominal, ze to jego pomysl
tesia a co tam niespodzianka wazne ze milo spedziliscie wieczor. Oby jak najwiecej takich:-) a jak tam @?

Ja tak sie zastanawialam nad tym czy szczepic czy nie ze az dzis zadzwonili z przychodni i mnie na dzis zapisali. Mam pogadac z lekarka o tych szczepionkach.
Gabriele spal 2 godz, wlasnie wstal. Normalnie szok. Nigdy nie spal tyle, nawet jak malenki byl
 
Nil no pewnie ze ok kobito jak ulał

Tesia my tez coraz czesciej wspominamy o wyjezdzie z tad mamy dosc takiego zycia wiecznie cos sie dzieje tzn nic sie nie dzieje czlowiek jak nie ma znajomosci wysoko postawionej jest nikim sam na pastwe losu , panstwo ***** pomoze nic tylko zdychac ach nerwy mam dzisiaj niesamowite az sie gotuje we mnie wszystko
 
Nil okres mam miec dopiero pod koniec miesiaca 24 -25 ,ale jestem poddenerwowana ze zaraz chyba zajde w ciaze urojona ahahaha:-D:-D
marzen tak wlasnie jest ,swiete słowa ,a ty kochana nie denerwuj sie ,tule ,jakos to bendzie my po stancjach sie tulamy i jakos leci ,jakos wlasnie ....
daga moja Nadia tez ostanio coraz czesciej tylko 1 dzremka
wisienko,maqnio ,aniu konwalianko ,sunset ,monia ,anetka ,aneta 85 ,malami ....i wszystkie ktore pominelam przepraszam buziolki sle !!!:tak:
 
Dzięki Dziewczynki za wszystkie zaproszenia na fb :-D

maqnio, Marzenko, do Was już wysłałam zaproszenia :-D
maqnio, ja pozwoliłam sobie Ciebie odnależć na fejsie poprzez inne Dziewczyny i poznałam Twój profil po....Rózince :tak:;-):-)Mam nadzieję, że mnie przyjmiesz do grona znajomych :-D

NiL, ależ Ty masz piękne imię :tak:

daga, jeśli bardzo krwawiłaś i nadal krwawisz to może powinnaś odstawić te tabletki (tym bardziej, że piszesz, że to już Twoje 3-4 opakowanie). Z tego co mi wiadomo to "dopuszczalne" są plamienia. Chyba, że się mylę...A w ogóle jak się po nich czujesz?

Tesiu, tylko się nie stresuj, bo @ i się z nerwów spóźni...wiem coś na ten temat, oj wiem.... trzymam kciuki!

Wiśnia, no własnie - miałaś Nas tu zasypywać postami, a tu cisza...hop hop Kochana :*



A my mamy kolejnego ząbka. Górna czwórka się pięknie przebiła, pewnie już kilka dni temu, bo już ją dziś ładnie było widać. Tylko, że Kinga nie dawała sobie bardzo do buzi zajrzeć.

Miłego wieczorku!
 
dobry wieczór!

Dzień nam minął słonecznie choć chłodnawo. W nocy mieliśmy pierwszy przymrozek :baffled: Ja nie chcę zimy!! :-:)-( no może tylko tyle żeby ulepić dwa bałwanki i przejechać się na sankach... i wystarczy.

Monia co do bajek to u nas zainteresowanie znikome. Jak leci to od czasu do czasu spojrzy ale żeby tak na dłużej się zainteresować to nie ma takiej bajki :-D zaproszenie poszło.

Sylwia ja sobie nie wyobrażam wizyty u dentysty z takim maluchem. On mnie nie pozwala zajrzeć do buzi a co dopiero komuś obcemu :dry:

Już kiedyś miałam Was o coś zapytać i ciągle zapominam. Czy Wasze dzieciaczki są o Was zazdrosne? U nas od jakiegoś czasu masakra i nie wiem co z tym zrobić. Szymek jak tylko widzi, że tata przytula mamusię albo daje jej buzi to jest od razu wrzask. Mało tego, że wrzask, on leci od razu, bije i odpycha tatę i wciska mi się na kolana/ręce :sorry2: Tłumaczę mu ciągle, że mama go bardzo kocha ale kocha też tatusia i dlatego go też przytula. Że jak przytula kogoś innego to nie znaczy, że jego kocha mniej. I nie ma opcji żebyśmy się przytulali we trójkę, on musi mieć mamę na wyłączność... Obserwujecie u Waszych maluchów też takie zachowania?
 
Hej dziewczyny :))
Witam się wieczornie :)) Jakaś jestem dzisiaj śpiąca, dwie kawy wypiłam a oczy mi się kleją. Spróbuję obejrzeć coś z mężem ale chyba szybko pójdę spać.

Miczka - jak tam zębole? wyszły już? lepsze nocki?? u nas takiej zazdrości póki co nie ma, ale jak np. ostatnio byli znajomi i mąż wziął na ręce synka znajomych to Mati też chciał od razu na ręce.
monia - nie wiedziałam, że masz fb ;)mój Mati bajek nie ogląda, jego zainteresowanie kończy się po początkowej piosence :p grati za ząbka :)
silwia- niezłą gimnastykę funduje Ci Aleksik przy ubieraniu :D a propo wizyty u dentysty, idę jutro ja i zamierzam właśnie zapytać dentystę kiedy przyjść z Matim, to dam znać :)
Marzenka - ale Klaudusia pięknie śpi :)))
daga - wzruszyłam się czytając Twoją historię z wyborem imienia ::) ojj musiał się mąż cieszyć :))))

nie wiem czy dobrze wywnioskowałam, ale rozmawiałyście coś o malowaniu na tablicy - ja polecam matę aquadoodle do malowania wodą :) tu nic się nie pobrudzi a frajda jest :)

buziaki dla Was :* i spokojnej nocy!!!!
 
Ostatnia edycja:
Miczka u nas tak jet od okolo 3 mies, Ł nawet gdy siada obok maly przybiega i odpycha. Tlumaczenia nic nie daja. Tak samo jest z zabawkami gdy nas ktos odwiedzi z dzieckiem pilnuje mnie i zabawek a jak juz jakis dzieciaczek zdobedzie zabawke zabiera i ucieka, tylko w piaskownicy sie dzieli ale z dziecmi od 2lat, mlodszych nie zauwaza albo odpycha:dry:
Sylwia ja nie wyobrazam sobie wizyty z malym u dentysty, ostatnio u lekarza nie dal zajrzec musialam trzymac jedna reka na kolanach, druga za glowe i lekarka pomagala a i tak ja kopal. Co do ubierania u nas jest placz i uciekania a gdy zobaczy ze biore czystego pampersa krzyczy nie i rzuca sie na podloge. Gdy go biore piszczy i kopie a i tak od kilku mies przebuera sie na stojaco. Gdy bawi sie grzecznie i nie reaguje gdy cos do niego mowie jest pewne ze kupe zrobil i wtedy jest najgorsza histeria bo mu kupa nie przeszkadza:sorry2:
Monia u nas bajki tez malego nie interesuja ale mamy sciagnietego Franklina i to maly oglada nawet sie nie ruszy. Tam piosenka zaczyna sie "deszcz i slonce..."gdy tak powiem maly ciagnie mnie zeby mu wl ale nie oglada wiecej niz rano 20 min bo tyle trwa odcinek ja wtedy sprzatam i czasami wieczorem tez 20 ale nie zawsze
 
Ostatnia edycja:
reklama
hej dopiero mam czas na odp. dzieki za odp. pojechalismy do pediatry na kontrole i okazalo sie ze sekretarka pomylila sobie dni i nas zapisala na 16-go. a tam poczekalnia pelna dzieci chorych. dzwonilam do dentysty i kazal przyjsc z malym dopiero jak ukonczy 2 latka lub jak sie wykluja wszystkie zabki wczesniej. tylko zagladnie co tam sie dzieje.
marzenko ja majac 18 lat tak wlasnie postapilam. wyjechalam z kraju. ja sobie miejsca nie moglam znalesc w Pl (nikogo nie obrazajac). nie jestem osoba kktora musi robic jak wiekszosci ze po maturze studia, moze prace nie w swoim zawodzie , slub dziecko itp. (nie chce nikogo obrazac). to co sie dzieje i dzialo w kraju poprostu mnie oddalao i zdecydowalam wyjechac i nie zaluje.
monia a ja mam ciebie na fb?
miczka ja mam zazdrosnika. nie tylko zazdrosny o meza ale o wszystkie dzieci doookola, ktore bralam na rece. potrafi nawet zazdrapac, ugrysc lub uderzyc.
Anula Bartus tobie tez da poplaic
daga wspolczuje krwawien. moze lepiej przestac brac.
tesia jeszcze raz wszystkiego dobrego dla waszej rodzinki

ide spac. slodkich snow
 
Do góry