reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

hej Słonca!!

eh dlaczego kazdy weekend tak szybko mija??? nosz! nocki u nas super od 4 dni, takze spie jak suseł, Rózia - także:):):)
poza tym każdą wolną chwilkę spędzamy razem, staram sie nadrobić czas kiedy mnie z Mała nie ma, ale tak sie chyba nie da. Mam jej taki niedosyt, ze szkoda gadać. Normalnie zakochałabym ją na zabój:-D:-D

tesiu super, ze imprezka taka udana!!! kurcze zazrdaszczam, ja nie byłam nigdzie od 3 lat:-D:-D za chwilke zdziczeje jak gdzies nie wyjde a z drugiej strony u mnie to nierealne, nie mam opieka nad mała i poki co nie ma mowy zebym gdzies wybyła, a szkoda, bo takie odstresowanie jest bardzo potrzebne:) buzi
pia mączka czyni cuda, dziewczyny dobrze radzą!

miłego dnia!
 
reklama
Hej laseczki.
Trochę was podczytuję, ale na dłuższe pogaduchy brak czasu...
Śpieszę Wam zakomunikować, że BŁAŻEJEK ZACZYNA SAMODZIELNIE CHODZIĆ!!! JUPI HURA!!! :tak::-D:tak::-D
Może mój entuziam wyda Wam się na wyrost, ale martwiłam się co będzie z jego chodzeniem, przez tą nóżkę... ona teraz układa się maksymalnie na zewnątrz, ale widzę, że mały świetnie sobie radzi... Na razie to jest po kilka kroków, ale coraz częściej sam próbuje chodzić :-)

Co więcej? Sama nie wiem... Nocki nadal koszmarne: nawet do 5 pobudek, chodzę na rzęsach... A z kasą już tak krucho, że tylko małmu kupuję co najważniejsze... Ale musimy jakoś przetrwać, może po wakacjach się coś poprawi...

Buziam wszyskie mamuśki i dzidziuśki :*
 
Witajcie wieczornie :happy:

własnie tak zastanawiam się jak to będzie z moją małą rozrabiaką bo o 18:30 zasnęła jakoby na II drzemce i śpi jeszcze... czy złapała już ten sen na noc???... kolacji jeszcze nie zjadła, nie wiem czekam... jak by się nie obudziła to mleko jej podam w nocy czy tam kiedy jak by się przebudziła, będziemy myśleć w trakcie ;) wybudzać jej nie będę.

Co do kupek to starałam się jej podawać wczoraj wszystkie posiłki takie bardziej na zatwardzenie kupci, pupcia tez już lepiej, już jest mniej czerwona... i kupki ograniczyły się dzisiaj do 3ech. jupii... ale wczoraj tez odstawiliśmy jej z mężem soczki... zastawiamy się czy też może po nich takie kupki robiła, pije teraz tylko wodę...

Ostatnio kupiliśmy Malutkiej jeździk-chodzik, no nie byle wydatek bo kosztował 200 zł ale jest śliczny, malutka się tak cieszy że normalnie jest to bezcenne, mała rzecz a tak cieszy :) eh...

asica.g gratulacje za małego :) na pewno pomalutku będzie zaczynał ale wciąż do przodu, wszystko przed nim :) Trzymam kciuki za sprawy finansowe, u nas też czasem trzeba się pomęczyć, wolimy sami sobie odmówić ale Mała żeby miała....

maqio teśka bedę próbowała z mąką dopiero teraz bo nie miałam jej... może poprawi na lepiej pupeczkę.

Ja Wam wszystkim, życzę Miłego wieczoru... Wy też zauważyłyście, ze już jest coraz chłodniej wieczorami i dzień szybciej się kończy?! ...wielka szkoda... :(

DoBrAnOc :happy:
 
Ostatnia edycja:
hejka !!!

U nas od rana pada i pochmurno oraz marne 14 stopni zimno:no:ostanie dwie noce to armageddon ,zeby znowu z natarciu i męczą Nadusie :-(oby szybko wyszly...
daga wszystkiego najlepszego na nowej Drodze Zycia ,samych szczesliwych chwil :-)no i super ze Jowitka bez problemow zostala z ciocia :tak:
konwaliankoa jak u was nocka ??? bo u nas masakra echh
asica brawo dla Błazejka chwila moment i bendzie biegac ,a z finansami u nas podobnie ,trzeba przetrwac :-(
maqniooj odskocznia taka jest bardzo potrzebna czasami ,oby i Tobie sie udalo ten plan zrealizowac:tak:e monia ,basieniak silvia ania ,ememte malami ,ania ,pia love marzena wszystkim milego dnia !!!!cmokaski
 
Witajcie,
mam chwilę żeby napisać. Młody zajął się bujawką.

U nas bez większych zmian, ostatnio byliśmy u mojej mamy, bo siostra z 3 letnim synem przyjechała. Ogólnie jej wizyta była ok, tylko dochodzę do wniosku że dłużej niż 7 dni wytrzymać się z nią nie da. Nie wiem czy to ja jestem taka dziwna że własnej siostry nie lubię, czy jednak to z nią coś jest nie tak, że działa mi tak na nerwy. Ona mi wypomina żebym Filipowi wszystko gotowała to co nam, a sama nie umie nauczyć trzylatka korzystania z kibelka.
Co do Filipa... Dalej jesteśmy na Pepti niestety. Uciążliwe to, bo już bym chciała mu dawać naleśniki, jakieś jogurty... same wiecie...
Dalej chodzi w okularach i chyba niestety przez dłuższy czas będzie w nich chodził. Ale jak mus to mus.
A z plusów to powiem, że już ładnie chodzi, krzyczy na cały głos, włosy na głowie się ładnie puściły (co prawda do Ewci corinowej mu daleko, ale... ;-) ). Mały nerwus mu się włączył. Jak coś mu nie pasuje to kładzie się na podłodze, zabawnie to wygląda, ale na pewno nie będę ustępować.

Asica, oby po wakacjach było tylko lepiej. U nas też nieciekawie z kasą, a chciałoby się jeszcze parę rzeczy zakupić do domu.
Daga, wszystkiego najlepszego :-)

Resztę mamuś pozdrawiam.
 
Cześć dziewczyny!

Jak Wy znajdujecie regularnie czas na bb? Mam wrażenie, że tylko ja ciągle taka niezorganizowana.. :/
U nas generalnie OK, tylko tak jak u Tesi zęby (chyba) znowu męczą i Mati budzi się w nocy co chwilę :( ja już straciłam nadzieję, że się wyśpię.. Na ten moment mamy 7 zębów: 4 jedynki i 3 dwójki. Wczoraj Mati dostał czopek na noc ale i tak się budził, jedynie co to obyło się bez płaczów i krzyku uff..

Poza tym widziałam już zdjęcia naszej sesji roczkowej :))) fajną będzie miał Mateusz pamiątkę jak dorośnie :)

asica - super, że Błażejek ruszył do przodu o własnych nóżkach :)) brawa dla niego!!!
Pia - dobrze, że z pupcią Blanki już lepiej! a jak nocka? obudziła się na kolację?
daga - gratulacje!!! oby mąż nigdy nie uciekł ani Ty od niego ;) zawsze razem zawsze szczęśliwi :))
Aneta - a próbowaliście HA? my teraz robimy próbę zamiany pepti na HA i jak na razie OK, nie ma wysypki tylko, że w nocy zaczął się znowu budzić ale to raczej przez zęby. Bo wcześniej jak mu dawałam normalne mleko lub coś z nabiału to go brzuszek męczył i puszczał bączki a teraz tego na razie nie widzę więc jest szansa, że skaza odpuściła... też chciałąbym mu podawać nabiał, serki, twarożki, jogurty itp.. ale póki co mamy dawać samo mleko HA. Dzisiaj pierwszy raz dałam 5 miarek bo wprowadzam stopniowo. Mam nadzieję, że się uda.

Od trzech dni jestem taka senna.. nic nie pomaga, nawet 2 kawy ech ta pogoda!

Miłego popołudnia wszystkim! :)
 
reklama
Teśka u nas tez od ponad tygodnia zimne dni, już wieczory chłodne, szkoda :(
malamii tak Blaneczka przebudziła się około 23 na kolację, dostała butle i była na sen ale nie wiem coś jej nie dawało zasnąć, wierciła się tak z nami w łóżku z 1,5h a kiedy wkładałam ją do łóżeczka płacz, ryk normalnie lament :( w końcu zasnęła razem ze mną i już spała do rana, mąż poszedł do salonu spać... może zaczynają się te zęby... kolejne... eh... a z pupcią już dużo lepiej! na całe szczęście.
Mart81 Trzymam kciuki :)

Zobacz załącznik 491123 Blanka, 8 sierpnia

Tak jak napisałam malamii moja mała przebudziła się na kolację i poszła dalej spać bo 1,5godzinnym wierceniu się.
Ogólne podsumowanie mojej małej Gwiazdy jest takie.... zasuwa już nie chodząc a biegając po całym mieszkaniu i na polu po trawie i alejkach, raczkowanie poszło już w zapomnienie, gada jak najęta najczęściej oprócz tata, dada, baba i czasem mama mówi da da da di di di a nawet kiedyś powiedziała daj daj swoim słodkim dziecięcym akcentem także już wiemy ocb no i fajnie pokazuje na wszystko palcem. Ogólnie do przodu :)

Zobacz załącznik 491122 ja już po pysznym obiedzie, smacznego :)
 
Do góry