reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

Różyczko, Karolinko, Dawidku, Fabianku :*

Kolorowych snów… Uśmiechu od ucha do ucha…
Pięknych bajek na dobranoc… Własnego pieska i kotka…
Co dzień nowych przygód… Butów siedmiomilowych…
Gwiazdki z nieba… Wspaniałych przyjaciół…
I wesołej rodzinki…

images.jpgimagesmm.jpg

 
reklama
Dziekuje dziewczyny bardzo w imieniu mojej corki za wszystkie zyczenia! Kochane jestescie:* :) Ja zdycham, na dworze wciaz 30 stopni a ja sie gotuje w kuchni piekac ciasta na jutrzejsza imprezke urodzinowa Karoliny:)
 
cześc dziewczynki!!!

BARDZO BARDZO DZIEKUJEMY ZA PAMIĘĆ I ŻYCZONKA I ZA PAMIĘĆ!!!!

u Nas dzis tylko domowo było, rodzinnie, torcik. imprezka za tydzien 14.07 w knajpce. Rózia zjadła torcika, popatrzyła na swieczki, fajnie było.

moniu jak Kinia? afty schodza? tulimy:*

sciskamy Was wszystkie!!!!

KAROLINKO, DAWIDKU, FABIANKU - 100 LAT SKARBY!!!!!!!

a to tak dla przypomnienia Mała Fruzia w godzinke po narodzinach:)


 
Witajcie!

U nas gorsza nocka...ale nie jest aż tak źle....Kinga lepiej je.

maqnio, tak - afty schodzą, jest już wyraźna poprawa :tak:dzięki za pamięć ;-)

MIŁEGO WEEKENDU!


STO LAT DLA JOWITKI, KLAUDUSI I BARTOSZA!!!!!!!!
 
Ostatnia edycja:
hej Babulce jakby to maqnio powiedziala ;-)

Jowitko, Klaudusiu i Bartusiu wszystkiego najlepszego! Oby kolejne latka uplynely Wam tak slodko i beztrosko!

my juz po zakupach. Macius drzemie a ja sie wyleguje ;-) musze napisac ze nocka wkoncu udana. Maluch cala przespal w lozeczku jedna dluzsza pobudka z placzem na noszenie a potem dwie krociutkie na smoka i kontrole czy mama jest.. rany jakbym chciala zeby juz tak zostalo..

Udanego weekendziku :-)

ps. wiecie moze dziewczyny gdzie sie daje podziekowania w wersji na telefon? szukam i szukam i nie moge znalezc a tak bym Was obdarowala ;-)
 
Hej dziewczyny!

Jejj ale rosnie nam grono roczniakow :) duuo zdrowka i szczerej radosci dla wszystkich dzieciaczkow o tak sedziwym wieku :)

U nas hmm.. Troszke lepiej. Przedwczoraj dalam Matiemu czopek przeciwbolowy i spal spokojjnie. Obudzil się tylko na krotko, po polnocy a potem o 5. Przytulanie, smok i krotkie poplakiwanie (nie bylby soba gdyby nie sprobowal ;) ) i spanie. A. Wczoraj w nocy też dostal czopka, obylo się bez placzu ale między 1 a 2 nie mogl spac. Obudzil się i krecil, co chwile wybudzal. Żeby mecza go jak nic. No i wyglada na to że się odstawilismy od cyca. Bo kolejny dzien bez.. W sumie to od wtorku? Albo poniedzialku. Ale jakoś jeszcze nie mam odwagi zaszalec np. Wypijajc szklanke mlek (na ktora mam mega ochote!! Boszz rok bez nabialu :/) Jakoś boje się że jeszcze cyc bedzie potrzebny..

Poza tym wlasnie jedziemy do Tychow do parku Paprocvany. Slyszelismy że fajne atrakcje dla dzieciakow :)

Milego weekendu wszystkim :)
Buziaki
 
Cześć Dziewczyny :*
potem Was doczytam! Mam pytanie! Ważne!
Od wczoraj maja mała trze strasznie oczka, dopatrzyłam się, że ma troszke je zaczerwienione... w poniedziałek dopiero do lekarza, musimy przesiedzieć weekend! Jak myslicie co to moze być???

Nie napisałam, że ostatnio przepisaliśmy Blanke do przychodni którą mamy tutaj.
Wczoraj byliśmy na policji złożyć wniosek o przywłaszczenie i udało się!

see you! potem zaglądnę!

i 100 lat dla wszystkich roczniaków mua mua mua mua :happy2:


 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry