reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

hej Dziewczyny.

Ostatnio zaniedbuje Was ale niestety zle sie czuje i co chwile cos lapie. Wykaraskac sie nie moge :-( do tego Maciusia taki wysyp dorwal AZSu ze tylko siedze i placze. Ramie ma po prostu w strupach cale.. i jeszcze sie cos leje z tego. najgorsze ze nic nie pomaga :-:)-

Monia brawo dla Kinii za postepy!

NiL ale Gabrielka ciagnie do mamy a jaki duzy z niego chlopczyk :-) fajacki!

wydrusia najlepszego dla Lilci! super foteczki. slodziuchna:-)

sylwia to ladnie zakrecona jestes :-) i ile Aleksik Ci spi skoro wstaje o 4 i w dzien nie spi?!

tesia i jak idzie? niunia spi u siebie w lozeczku?

konwi i jak zdrowko u Was?

daga Jowitka uspokoila sie? i jak z wozkiem?

maqnio :-)

masz moze wiesci od Wisienki? jak Milusia??

pia gratki za 3 miejsce! co wygralyscie?

buzka dla Wszystkich
 
reklama
witajcie! Wybaczcie i mnie ale nie mam weny..podczytuję Was regularnie ale nie mam sił aby coś napisać..

sunset - dziękuję, całkiem nieźle choć i u nas wykwit AZS:-( też nie wiem skąd to się wzięło..ręce mi już opadają..
wisienki już w domu, Milcia dochodzi do siebie..jest taka słodka!
sunset a u Was skąd ten wysyp? jak to znosi Maciuś?

pia, gratulacje! przyłączm się do pytania sunset
sylwia - wysokich lotów! :*

my powoli szykujemy się do wyjazdu.. jak mi się nie chce..
 
Emilko!
Dla Ciebie wszystkiego, czego Tobie trzeba:
Autostrady wiodącej do nieba
Bez żadnych ograniczeń prędkości,
Do tego jeszcze ogromu radości
Z każdego, coraz szczęśliwszego dnia,
Który spełnia twoje marzenia.
Żeby Tobie nigdy nie zabrakło w domu
Talerza klusek i makaronu,
Słońca bez końca, kwiatów pachnących,
A tuż za oknem ptaków śpiewających.
Każde z tych życzeń na pewno się spełni,
Ponieważ płynie prosto z serca głębi.

beznazwy.pngimagesCAVA93TT.jpg
 
Hej
Miałam się napisać po powrocie od rodziców, ale jakoś nie mogłam się zebrać.
Cierpię na chroniczny brak czasu.
Mój facet zmienił pracę. Kasa trochę lepsza, ale od piątku codziennie wychodzi do pracy o 10 i wraca 1-2 w nocy.
On wykończony i ja również.
Od niedzieli mały ma mega katar i od wczoraj zaczął kaszleć. Pobudki w nocy co pół h. i ryk bo nie może normalnie oddychać. Dzisiaj idę z nim do lekarza i mam nadzieję, że coś przepisze co mu szybko pomoże bo już ledwo żyję no i on bidulek się męczy.Do tego w sobotę robimy jego urodziny i chciałabym, aby był już zdrowy.
Dzisiaj prawie w ogóle nic nie zjadł i nawet pić nie chce. Nie wiem czy to od tych upałów czy boli go gardło.
Jutro tatuś w końcu ma wolne więc w końcu ogarnę trochę w domu bo wstyd kogoś do domu zaprosić taki bałagan :)
Mam nadzieję, że w końcu na weekend się wyśpię. Babcie i dziadek zostają do niedzieli więc mam nadzioeję , że nas trochę odciążą :)

Wszystkim dzieciaczkom które miały i mają dziś urodziny życzę samych radosnych dni i 100 latek

Trzymajcie się wszystkie
 
Hej hej !!! w koncu moge cos napisac :) Od rana goscie najpierw kolezanka potem sister .Juz za dwa tygodnie wielkie swieto Nadi echh ale szybko zlecialo ,stanowczo za szybko i jeszcze niemam dla Nadusi prezentu zreszta jeszcze i kasy niemam w sobote dopiero mezowska wyplata nie robimy nic wielkiego tort kawa ciasto dla najblizszej rodziny .Dziekuje za rady co do kataru ale jak zapytalam tak nastepnego dnia katar zniknal jak reka odjal bez zadnych wspomagaczy ,czarodziejki jestescie:tak:wczoraj bylismy u alergologa i mamy zielone swiatlo na wprowadzenie mleko krowiego ,mowila albo takie typu Nan bebiko albo te zwykle karnowe ale 3,2 % ,zakupilam dzis te kartonowe 3,2 % bendziemy przez kilka dni mieszac z bebilonem pepti o obserwowac ,ale wiecie jakos tak dziko sie czuje dajac jej te zwykle mleko:sorry::-p
emilko 100 latek kochana samych radosnych chwil w zyciu oraz zdrowka duzo!!!!!!!!:przepraszam ze nieodniose sie do postow mam nadzieje ze u was wporzadku ,buxzilki zostawiam kazdejj z osobna i dla kazdego maluszka rowniez ,milego dnia :*
 
Hej dziewczyny!
Spoznione zyczenia dla wszystkich milusinskich roczniakow :) jeszcze troche i u nas też bedzie roczek :) a tymczasem piaty zabek się przebil :) gorna prawa dwojka. Czy to dwojki czy trojki sa najbolesniejsze?

Od 21 czerwca Mati zaczal chodzic. Smiga w najlepsze po calym mieszkaniu :) poza tym ma etap zlosci i wymuszania. Jak tylko jest cos nie po jego mysli od razu się zlosci i lekko uderza glowa o podloge :/ strasznie mnie to wkurza ale staram się nie reagowac..

Poza tym dzisiaj jedziemy na zakupy. Po wozek parasolke. W sumie niestety nie jestem zadowolona że spacerowki x-landera XA. Gondola byla OK ale w spacerowce brakuje mi pelnej pozycji siedzacej. Mati jest odchylony do tylu i się wkurza. Mam nadzieje że poleci nam cos w sklepie znajomy. Niedawno spotkalam się z kolezanka ktora przyjechala na urlop do PL z Angli i ona miala spacerowke Mamas & Papas i tam byly takie pasy że trzymaly dziecko w pasie a nie za ramiona dzięki czemu dziecko moglo się przyciagnac do palaka i siedziec sobie nawet jeśli nie było pelnej pozyccji siedzacej. Ale z tego co slyszalam u nas jest obowiazek pasow pieciopunktowych.

Aaa.. Rozpoczelam proces odstawiania od piersi! W ciagu dnia nie karmie już od 1,5 tygodnia, wczoraj po raz pierwszy nie dostal cyca przec wieczornym spaniem. Zostaje nam jeszcze noc 2x. Poki co moze jeszcze pare dni skupie się na tym wieczornym odstawianiu a potem wezme się za noc. To bedzie hardcore!! Prosze o kciuki!

Basieniak- jaki macie nebulizator? Mozesz go polecic czy nie?

Milego popoludnia dla wszystkich!
Buziaki
 
Cześć dziewczynki!

U nas bez zmian...nocki po staremu...dziś coś Kinia zastrajkowała i nie chciała obiadu...chyba przez ten upał.

konwalianko to kiedy wyjeżdżacie? wybacz, ale nie kojarzę :zawstydzona/y::zawstydzona/y::nerd:

malami, to mocne kciuki za dalsze odstawianie...

sunset
, współczuję tego AZSu....ucałuj Mciusia :*

tesiu, oby mleczko się przyjęło...&&&&&&&&


basieniak, ja raz pożyczyłam nebulizator od bratowej to moja Kinga zaczęła płakać jak tylko się go włączyło i nie dało się jej tej inhalacji zrobić...:no::-(

WSZYSTKIM SOLENIZANTOM SPÓŹNIONE ŻYCZONKA URODZINOWE, DUUUUUŻO ZDRÓWKA NASZE MALUCHY:-D:-D
 
reklama
hej Kochane.

U nas tez po staremu nocki fatalne :-/ maly budzi sie co chwile a o 2 na dobre i nie idzoe go uspic tak do 4.. nie wiem co sie porobilo. Czy ta duchota czy taki okres.. nie wiem wymiekam :'( rano rak nie czuje..

konwi no srednio znosi ten AZS. drapie i placze. Musialam go posmarowac tym syfem to jest lepiej ale nie wiem skad to sie wzirlo bo nic nowego nie je ani nic :-( pomogl Tymusiowi fenistil w kropelkach?
nie zazdroszcze pakowania! lecicie samolotem? super ze urlop juz blisko.

monia :-* moze przez te upaly Kinia protestuje obiadowo. oby!

pozdrawiam
 
Do góry