reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

Witajcie kochane

konwalianka Biedny Tymus musi tak cierpiec z tymi oczkami , skierowanie wazne jest 3 miesiace
Maqnio Rózinka jest udana gdzie diabeł nie moze tam babe posle :-D
Dziewczyny zagladajcie do nas czesciej bedzie razniej

Klaudia spala calutka noc i teraz juz z półtorej godziny spi , zdazyłam zjesc sniadanie , poleciec po bulki i chleb i z psem , naszykowałam na obiad zeby ok 12 na dworek isc do wieczora bo zas piekna pogoda sie zapowiada ,

Wszystkim mamuskom udanego dzionka zycze

Napisalam wczesniej posta i nie chciało mi go wysłac to nie pisze drugiego takiego samego
 
reklama
Dzień dobry,
ostatnio Jowita nad ranem zaczyna się wiercić i przebudzać. Myślałam, że może jej światło przeszkadza, bo tutaj już o 5 jest jasno a łóżeczko ma naprzeciwko okna. Odwróciłam je wczoraj i dzisiaj znów to samo. Wstaje na dobre kolo 6. W nocy zdarza się, że się obudzi i stoi przy barierce. Nie wiem co jej jest. A tak ładnie już spała, zdążyłam się przyzwyczaić do przespanych nocek :-)

zaneta dziewczyny wklejają filmiki na wątku ze zdjęciami
silvia i bardzo dobrze, chociaż masz wesoło w domu :)
wydrusia :*
teska :*
konwalianka &&& żeby Tymusiowi było lepiej
Reszcie dziewczyn, których nie wymieniłam :* :* :*

zaneta widzę, że Lenka też urodziła się 7 lipca :-)
 
Ale fajnie ze znow tutaj sie tloczno robi:)


Konawlianko kciuki za Tymka zeby obylo sie bez alergii i najblizsze 4 dni szybko zlecialy!


Wydrusiu a ja zpomnialam, ze Ty dzisiaj do Poznania przyjezdzasz! Kciukasy za wyniki!


U nas jakies ciezkie czasy, kasy wciaz malo, nie mam pojecia na co my tyle tych pieniedzy wydajemy...:wściekła/y: Na pewno troche nas finansowo wykonczylo ciagle naprawaianie mojego auta. No ale decyzja juz zapdala, sprzedajemy je i bedzie jeden wydatek mniej, no a ja musze sie przeprosic z autobusami:sorry2: No ale co tam Karolina uwielbia jezdzic autobusami bo tam duzo ludzi jest:)


Milego dnia kochane!
 
Hej !!! Sprawdzilo sie stare przysłowie "nie wszystko złoto co sie swieci " jak sie okazlo fajny wozeczek ktory kupilam tylko w sklepie wygladal na taki fajowy ,maz przywiozl go do domu zmontowalismy i sie ewidentkie ladny tylko z wygladu ,bo koleczka plastikowe (ciekawe ile bym pojezdzila ),wogole ta cala spacerowka niestabilna ,badziew powiem wam i tyle ,plulam sobie w brode caly wieczor ,na przyszlosc bende uwazac i nie bende kupowac pod impulsem pozatym to troche wina i mojej szwagierki bo mnie tak namawiala kup kup bo okazja ,coz ... na szczescie maz dzis rozmawial tam w tym markecie ze mozemy zwrocic bo mam paragon kupna i jeszcze nie uzywalismy go .tak wiec uffff .A po drugie to chyba nabial nam niestety nieprzeszedl pod noskiem i pod brodka ma wyprysk ktory czesta raczka pociera no i pod uszkiem pojawila sie luszczaca sie skora wiec to chyba objawy alergi ,nie ??? milego dnia :)
nil ania daga zaneta :*
konwalianko biedny Tymus buziaczki dla niego :*

 
witaj Tesiu:* jezeli Ci nie odpowiada to dobrze ze mozesz zwrocic wybierzesz sobie inny na spokojnie. Ja sie 2 mies zastanawiałam. Coneco flash kupilismy i jestem zadowolona z niego.
Wrzuciłam zdjęcia moich brzdąców. Powiedzcie czy oni sa do siebie podobni, bo wiele osób twierdzi że nie
 
Ostatnia edycja:
nil jak dla mnie sa bardzo do siebie podobni ,i sa przeuroczy twoje dzieci :tak:Zaneta naprawde fajne maluchy :tak:aniu ​ echh z tymi finansami ,u nas to samo ....
 
reklama
hej witam sie popoludniowo. Ja padam na pyszczek. maly od 6 warjuje, nie mam mowy o spaniu. wlasnie maz (ktory jest po nocce) probuje go uspic, dalej slychac dadadadad, uuuuuuuuuuuuuuuu, . Pojechalam (aby maz sie wyspal) kupic malemu sandalki, przy okazji zakupy. Normlanie nie mozna Aleksa uciszyc. Poobgryzal mi kartony po makaronie, zjadl kawalek bagietki. rozerwal mi worek z rolkami papieru i wywalil. Przeprowadzil konwersacje z jakims dziadkiem. jak przymierzalismy buty to najpierw byly poukladane numerami i kolorami. po 30min byla gora z par butow. Jakby redbulla wypil. a jak przykasie zaczal piszczec, smiac sie w nieboglosy do swojej grajacej zabawki, musialam go jakos uciszyc to dalam mu moja torebke, a ze nie zasunelam suwaka wszystko porozrzucal. :shocked2: potem zabawa sciagania ciuchow z wieszakow w H&m. kupila tylko gumki do wlosow (dla mnie) i zdecydowalam ze pojdziemy na karuzele, przynajmniej oddetchne. taaaaaaaaaaaa, chyba we snie. normlanie rajdowiec, wiedzial do czego sluzy klakson i kierownica i zimny lokiec. przyokazji smiech i konwersacja do wszystkich typu dadadadadadada.

pislaiscie o dniu matki. dla mnie nie dosc ze pierwsze to bede obchodzic az 3 razy (po wlosku,po polsku i po luksembursku) :-)

Konwalianka, nic nie szkodzi zdaza sie ja chyba rano pominelam Madzie. Ja niestety nie pomoge co do leku. i jak sie nie myle recepta jest wazna miesiac czasu. Calusy dla Tymica.
Tesiu, z tego co piszesz widocznie macie problem z alegria. szkoda ze nie przeszedl nabial. calusy dla Nadi.szkoda z ta spacerwoka, ale jak piszesz ze taki badziew, lepiej kupic cos lepszego za rozsadna cene.
wydrusia zdaj relacje pozniej jak bylo w Poznaniu. no i czy @ jest czy e. Lilou :*
Ania dobrze robicie sprzedajac autko. odkad pamietam jak pisalas ze non stop naprawa i psulo sie. :* for Karolinka
marzenko jak fajnie ze Klaudusia przesypia nocki, wrocila na dawne tory.:*
monia, kciukasy za dzisiejasza kapiel jak bedzie :*
daga :* dla Jowity. My tez mamy ten sam problem ze od jakiegos czasu wstaje wczesniej, chodzi spac pozno. tez myslalam ze to powod ze jest za jasno, a ciemno jest dopiero przed 22. tymbardziej ze rolety mam zasuniete. moze to jakis skok jest
anetkaaa to sie umeczyla znajoma. wazne ze juz jest po i jest wszystko wporzadku :*
Madzia :*
zaneta :* super foto
pominelam kogos, to przepraszam :* spadam lulu. chyba maly polegl. ufffff buziam
 
Do góry