reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

reklama
Wydrusia może jednak coś Ci w piekarniczku rośnie:-D:-D:-D
Monia tez tak czułam. Dzidziuś super, a mamusia wymęczona ale szczęśliwa:-)
Maqnio gratki ząbka no i Róża wymiata. Teraz wszystko trzeba zamykać hihihihi
Konwalianko to teraz będziesz miała pershinga w domu:-) Trzymam kciuki za zakraplanie.
U nas dzień ciężki, maruda jakich mało. Mam wrażenie że się cofnęliśmy. Ale to chyba skok. Tak to sobie tłumaczę:)
Daga Bartek pociera uszy jak jest zmęczony albo głodny. Czasami to aż sobie rozdrapuje.
 
Witam i ja
tak się jakoś złożyło, że przy którejś awarii komputera skasowały się moje zakładki i zapomniałam o forum
ale wróciłam, trochę było zachodu z przypomnieniem sobie hasła, ale dałam radę
przejrzałam galerię Lipcowych Dzieciaczków i jestem zakochana w tych ślicznych buźkach
 
jutro wstawię jakieś fotki, bo na dysku nie mam nic, muszę płytek poszukać
mogę ewentualnie filmik wkleić, ale nie wiem gdzie, czy tu czy w wątku ze zdjęciami
 
Witajcie. Dawno mnie nie było ale wiadomo... U nas wszystko dobrze. Gabrielek waży 10,5 kg stawia swoje pierwsze kroczki ale jest przy tym bardzo męczący. Chce żeby go ciągle prowadzać i prowadzac za rączki. Cały dzień spędzałby na dworzu. Bez przerwy kłóca się o coś z siostrą tzn wydzieraja sobie zabawki itp zawsze kończy sie to rykiem jedego lub obdwu. Aha no i nadal karmię go piersią. Za nic nie che butli. Soczki i herbatki pije jedynie z kubka z dziubkiem, ze słomki albo z mojej szklanki :-D Z mężem zaczęło nam sie niezle ukladac. No właśnie...
Wydrussiu jestem z Tobą :tak: dziś jest mój 36 dzień cyklu.
Nie testuje boję się
 
Ostatnia edycja:
reklama
hej kochane..

wydrusiu, daga.. mój były chłopak jest naprawdę w porządku.. rozstaliśmy się bo między nami duża różnica wieku była i ja głupia 17-nastolatka a on już miał wtedy 28lat! (różne cele w tym okresie) kilka razy się schodziliśmy aż poznałam Pawła, więc on zawsze gdzieś krąży:-D nieraz mówi jak żałuje, że nam sie nie udało a jak się Tymcio urodził, to mówił, że przecież on mógłby być nasz..ale nie jest przy tym nachalny ani nic, ufam mu.. nadal sobie życia nie ułożył nad czym mocno boleję, bo to fajny chłopak - przyjaciel mojej całej rodziny :)

Nil - oooo czyżby maluszek w drodze? super że Wam się układa..
zaneta, witaj..kopę lat
Madzia - oj kochana..lepiej że ta doba ma tylko 24h bo przecież człowiek by się zaorał:tak: całuski dla dzieciaków!

Tesia, daga, monia, wisienka, maqnio, Madzia, Nil, zaneta, asica, psota, corin, wydrussiu, no i cała moja kochana reszta - dzień dobry!

ps. dziewczyny, któraś z Was stosuje zyrtec u malucha? bo ja mam podawać 5 kropli a w ulotce nie dość, że to dawka dla 2 latka to jeszcze lek od 2 lat można podawać..no i w kropce jestem!
 
Do góry