reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

kicrym - moze faktycznie podanie naturalnego jogurtu jest "lepsze" ? bede na wyzycie za tydz to zapytam, zreszta ja mam jeszcze czas bo narazie chce znalezc przyczyne alergi - wysmarowalam go wczoraj sudocremem na brzuchu - zobaczymy przy kapieli czy zeszlo cos, oby..
 
reklama
Marzenka - bo ty jesteś młoda bogini :-):-)

kicrym - hahaha nie kochana, to nie ja jestem na tym zdjęciu!!!! :-D:-D:-D:-D choć marzy mi się taka figurka i takie jędrne, stojące cycuszki... ;-) niestety póki nie wygram w tottka, są to marzenia ściętej głowy :-):-)
 
witam babeczki
miło nadrabiac tyle stron :tak:
alex jesteś kozo niemożliwa laska z ciebie nie narzekaj :laugh2::-D
marzenko dbaj o siebie
sesti odebraliście klucze od nowego m ? czy mi się coś pomieszało

wisienko kochana jak u was ?

corin jak nocki
 
Czemu Wy dajecie dzieciom danonki, skoro nawet producent zaleca dawanie ich od 3 r.ż.?
Toż tam pełno cukru i chemii jest.

Racja, świństwo, Majka też ich nie je, a ma już skończone 3 lata. Ona tylko Danio :tak:

witam babeczki
miło nadrabiac tyle stron :tak:
alex jesteś kozo niemożliwa laska z ciebie nie narzekaj :laugh2::-D
marzenko dbaj o siebie
sesti odebraliście klucze od nowego m ? czy mi się coś pomieszało

wisienko kochana jak u was ?

corin jak nocki

Lepiej Ty mów jak powrót do pracy.

Aha, bo ja wracam 27 lutego....:szok::szok::szok:

Milenka wczoraj była z moja mamą i spała 2x30minut. A dziś ze mną 2x3godziny :-D:-D Ja to będzie jak wrócę do pracy??
 
madziulka - jestem jestem!! A cioooooo, tęskniłaś za swoją kozuchą???? :laugh2::laugh2::laugh2:
a jak :-D:-D:-D
sesti no to super ja czekam na czerwiec :tak:chętnie skorzystam później z twoich rad remontowych
balkan czekamy na info
wydrusiu wam też powodzenia w remocie pokoiku
margarita leci kop w dupsko na rozruch nie roczulac się tylko do przodu - buzi
kkasiulka no już powoli się wszytsko normuje - wróciłam na swoje miejsce ale zmienia mi się szef więc trafiłam w idealny moment bo pożniej nie wiadomo jak by to było. Filipek znosi to dobrze chociaż w pierwszy dzień był taki płaczliwy i nie chciał spac jakby się bał że znikniemy .Cieszę się że zosatwał już na dłużej z teściową i widziała jaki jest jego rytm dnia -
tylko ja tak starsznie tęsknię -buuu
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry