reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

hej,
u nas tez nocka lepiej. do 23 wybudzala sie non stop a o 1 butla i spal razem z nami ale spal do 7:30. mamy kolejny problem. malemu ropieje oczko. przemywam rumiankiem. w poniedzialek do lekarza.

corin tak sie ciesze ze nocka przespana i powodzenia w przygotowaniach. masz jakis specjalny przepis na chlebek?
ania to dzisiaj nasza Karolinka swietuje. sto latek
konwalianka ja bym bardziej sie nastawiala na 25kg, moim zdanie te na 36 kg to jest ryzyko ze sie poniszczy i bedziesz musiala zakupic nowe, te 18kg ryzyko ze dziciaczki rosna i przekroczy kg lub miarowo.
Anula a ile tego obiadku zjada, ja staram sie dawac tyle ile zjada mleka czyli od 150 - 180ml obiadku i potem dojada owocem tak aby wynosilo mniej wiecej 240ml i potrafi wytrzymac nawet do 3h.
mateuszkowa jak dziisaj niunia z wysypka
 
reklama
Konwalianka ja kupie taki do 25 kg, 18 to w sumie nie tak duzo i nie chce za szybko zmieniac a do 36 jakos mnie nie przekonuje
Silwia zjada jakies 150ml, dzis 180 obiadku z krolikiem ale teraz robie sama bo mam od cioci krolika i sporo warzyw ze wsi, do tej pory kupowalam sloiki
 
corin - daj tego sniegu, prosze.............. u mnie 3 platki na krzyz z deszczem rano, wieje, i tyle :( tez prosze o przepis na chelbek!!ja pieke tak zwyczajnie z wyrabianiem..
konwalianka - ja kupuje do 18 kg, pastwilam sie nad wyborem juz dluzszy czas, przeczytalam wszystko za i przeciw, crash testy, i wybieramy 9 - 18 kg ..
silwia - poki co wysypka jest moze troche bledsza niz wczoraj, zobaczymy przy kapaniu jak sie nasili to gluten :(:(:(

moj maly jadl dzis sama dynie - nie smakowala mu zabardzo no ale..zjadl moze sloik moze troche ponad nie wiem ile..bo do miseczki mu przelozylam duza porcje i zostalo ..
ja dzis zrobilam 1raz leniwe:szok: wyszly dobre, ale troche sie rozwlalily mysle ze to wina sera bi mialam taki z wiaderka.. a on jest rzadki nawet, placuszek tez juz zjadam..
 
ja dzis zrobilam 1raz leniwe:szok: wyszly dobre, ale troche sie rozwlalily mysle ze to wina sera bi mialam taki z wiaderka.. a on jest rzadki nawet, placuszek tez juz zjadam..

Może za mało mąki dałaś lub zbyt dlugo gotowałaś w wodzie.;-) 2 minuty gotowania po wypłynięciu na wierzch w zupełności wystarczą.
 
Ostatnia edycja:
anulka my tez krolika, niestety z Auchan i warzywa rowniez. no to sporo Bartus je.
Corin to poprosze o przepis.
mateuszkowa miejmy nadzieje ze bedzie ok
evelinka witaj
 
Dzień dobry,
u nas zmiana w zachowaniu, po niewielkich perturbacjach nastał błogi okres ciszy i postępu. Nati zaczęła podnosic pupę leżac na brzuszku i czołgac się hmm... do tyłu:p Skończyłysmy juz poł roczku. Z siadaniem tez coraz lepiej choc sama traci jeszcze rownowagę.
Buziam mamy lipcowe
 
reklama
Evelinka – maki było tyle co trzeba a i gotowalam 2 minuty..wiec zwalam to na ser ;D
Sestina – brawo dla malutkiej :) mój tez się czołgać probuje do tylu, a pupe i brzuszek podnosi tez ale lezac na plecach..
Corin – dzieki :) strasznie skomplikowane - przynajmniej dla mnie ;-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry