reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

reklama
Aleksandra super te zdjęcia..a wasza rodzinka jest śliczna.. baaardzo mi się podoba..

a ja padam na pyszczek, bąbelek już śpi..tatuś go uśpił..dzisiaj znowu "pływaliśmy" w wannie, ale on to lubi..
 
konwalianko u nas to samo - kąpiel minimum 30 min, mogłoby końca nie być. A jak wyjdzie to od razu pada :-) ale dziś postąpiliśmy według przepisu z książki cioci wisińki - zobaczymy czy to coś da :-);-)
 
witamy wieczornie :)
my juz po urodzinkach, maly spisal sie wspaniale byl taki grzeczny! smial sie i bawil nie marudzil ani przez chwile :)
oczywiscie nie zabraklo dziwnych ciotek ( widzialam 1 raz na oczy owa ciotke - ze str. meza siostry meza ;-) ) a ta dawaj zaczela porownywac nasze dziecko do Rozy ( mala tez byla na przyjeciu ale pol roku starsza jest od naszego.. ) ze takie ze srakie, ze jak grzeczne to cos z nim nie tak ze duze, ze grube ( jak to slysze to:realmad: ) i w ogole wyszlo ze niedorobione mam dziecko:dry::dry: tak sie wpienilam.....jej szczescie ze poszlam karmic malego do kuchni.. az wkoncu mama Rozy uciela glupia dyskusje podsumowujac ze kazde dziecko inne bla bla.. ale wiecie co takie teksty ta baba miala smialosc mowic??? eh............

do tego malego tak wszystko interesowalo w nowym miejscu ze zjadl tyle co nic i teraz na wieczor wrecz pochlonal cala butle i meczy sie z brzuszkiem :(

alexandra - piekne zdjecia twoj synek to istny model!!
konwalianka - jak to nie laska?? widzialam twoje zdj! szczuplutka!!! :)
ememte - trzymam kciuku!!! badz cierpliwa!!
basieniak - sliczne fotki dzidzi!!! :)
 
heloł heloł!

jak dobrze, że mało naskrobałyście :-D i poproszę tak do poniedziałku, nie będę musiała przez trzy dni nadrabiać!
u nas goście, goście...
i mamy nowy problem w nocy. Młody śpi na boczku i co chwila przekręca się na brzuch. Jak na brzuch to oczywiście od razu głowa do góry i stęka. Więc ja go z powrotem na bok, on po chwili na brzuch. I taka zabawa. Chociaż co gorsza, już dwa razy się obudziłam, patrzę na niego a on śpi na brzuchu z nosem w materacu. Wyobrażacie sobie moją reakcję i stres...
 
reklama
konwalianko - haha zabrzmi to śmiesznie jak nie wiesz OCB a nie chce mi się wszystkiego tłumaczyć. Głownie chodzi o to, że nie pozwolilam mu zasnąć podczas jedzenia, bo muszę go oduczyć tego, że usypianie wiąże się z butlą :dry: po jedzeniu chwilkę do niego pogadałam, potem poszliśmy do jego łóżeczka, powiedziałam mu, że go kocham i że teraz musi iść spać. Utuliłam i odłożyłam i od razu zasnął. Ale od tego czasu były już 3 pobudki, bo smok wypadł :baffled: wiem, że efektu nie będzie od razu ale mam nadzieje, że w końcu nauczy się SPAĆ. Ta książka wisieńki jest rewelacjna i niestety od razu skumałam wszystkie błędy jakie popelniam. Widze, że te problemy to tylko i wyłącznie moja wina. Ale będziemy nad tym pracować. mam nadzieję, że wkrótce miną...
 
Do góry