reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

Konwalinka, fakt, umknęło mi pytanie - niestety metrem - ze swojej wsi na Kabaty to ja bym 1,5 godz jechała w wracała 2... :) swoją drogą już się boję, jak ten mój nieśpiący królewicz będzie się zachowywał w metrze... pewnie tylko rączki będą grane....

he, he - ja też w tym roku kalendarz z Mateuszem w roli głównej robię i to dla wszystkich dla Mamy, Ojca, Teściów, Babci i Ciotki... :) a do tego jeszcze bombki z Mateuszem i generalnie wszyscy zostaną zameteuszowieni - co do drukarni, to dopiero w sobotę zobaczę efekty innego kalendarza to ew będę mogła polecić (lub nie)...

współczuję Wam tych katarów, bo pamiętam tą męczarnię Mateusza....

a aktualnie śpi, więc dziś kąpiel będzie nieco później.... ooo... właśnie się budzi... po 20 min.... kto śpi szybko - śpi 2 razy... :)

u mnie wogóle nie ma paczek ani bonów w pracy.... za to przeczytałam, że w sobotę jest Mikołaj dla dzieci.... ale moje jeszcze za małe - może za rok... :)
 
reklama
Doczołgałam się do Was :-)
Okna na dole i w piwnicy ogarnięte, czekają na święta :tak: jutro oblecę piętro i chociaż jedna robota z głowy. Padam na pyska ale co tam. Zaraz ćwiczenia, kąpiel, kaszka i wolne :-D
U nas w pracy też ani bonów ani paczek...
 
Mateuszkowa super.. podaj link do aukcji, może i ja zakupie takie.. pokój Tymka też jest teraz pusty i smutny..

a miałam się pytać.. jak sie sprawdza projektor? małemu sie podoba? nie wiem czy też takiego nie kupić
 
Ostatnia edycja:
Witam wieczornie. Dzieci w łóżkach a ja mam w koncu chwile dla siebie....męża jak zwykle nie ma:crazy::crazy:
Mateuszkowa świetne te naklejki:tak:
 
konwalianko - nie wiem czy do mnie to bylo, jesli tak to nasz zolw ktory swieci jest super, maly sie wycisza chociaz nie wiem czy to za jego sparwka czy dlatego ze jest zmeczony i zasypia.. :) ale polecam bo robi wrazenie\\

uciekamy na kapanie! :)
 
Hej, zaczelam dzien szwagrowo i tak go skoncze. Szwagier juz po operacji, wycieli mu cala trzustke :-( lekarze twierdza ze ten tydzien bedzie krytyczny, jesli przetrwa to bedzie dobra prognoza na przyszlosc.

Juz nie dopytalam, ale zastanawiam sie czy jest mozliwe zeby zyc bez trzustki?
 
reklama
Mateuszkowa, super te naklejki - a możesz zrobić zdjęcie drugiej ścieny pokoju - znaczy na przeciwko łóżeczka - bardzo mi się Twoje meble podobają i zastanawiałam się, co jest po drugiej stronie - mój Mateusz ma na razie kącik u nas w sypialni i jakoś w marcu będziemy mu urządzać pokój, ale już się zaczynam do tego przygotowywać.... :)

Corin, nieustające kciuki za szwagra.... nawet nie chcę sobie wyobrażać, co przeżywa Jego żona....

Mateusz już śpi - za chwilę minie pół godz od zaśnięcia, więc się wybudzi niechybnie.... :) mam tylko nadzieję, ze uda mi się go spowrotem uśpić, a nie będzie wariował do 22.30, jak wczoraj.... :)

mojego męża też nie ma - jest na szkoleniu z ratownictwa po drugiej stronie Warszawy.... pewnie wróci po 21....
 
Do góry