reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

uf...maly juz spi.,.wszalam mleczko i zasnal.. tak sie umeczyl dzis, nie wiem to chyba zebiska sie zblizaja bo amruda jak nie wiem a slina do kolan..

magia - kraków, krakow,..smoka cmokne ;-)
 
reklama
Aniaa już się do tego przyzwyczaiłam ale jeszcze niedawno darliśmy o to koty:angry: ale wtedy Wojtka nie było jeszcze na świecie.
 
Beja my czasem nadal sie o to klocimy;-) Ja nie lubie siedziec w domu a sama to juz w ogole! Wiec czasem musze jakas awanturke mala zrobic to maz bierze wiecej wolnego;-)
 
Szymek śpi, mój kręgosłup woła pomocy... masakra, a to tylko kilka dni kiedy tata jest wyłączony z pomocy. Psotko ja Cię na prawdę podziwiam! Apropos jakieś postępy w tej dziedzinie?
Ależ napiłabym się zimnego piwka... :confused2:
 
Halo, Witam lipcowe mamy ;)
Ja mam już rocznego malucha i powoli sprzedaję jego ciuszki bo jest tego ogromna ilość.
Polecam moje aukcje na allegro. Cały czas wystawiam coś nowego.
Wszystkie ciuszki, zabawki, sprzęty pochodzą z USA bądź Hiszpanii większość z metkami, nie ubierana ani razu inne 2/3 razy...

Pozdrawiam :)
Przedmioty użytkownika - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy
 
Aniaa to widzę ze mamy coś wspólnego...zapracowanych chłopów:-D
Miczka nie mów nic o piwku...oj jakbym się napiła mmmmmmmm....:tak:
 
reklama
beja, ania - mam to samo, widzimy sie z mezem tylko wieczorem......eh...... ;/ no i jutro wczesnej bo musze jechac do pracy wypelnic wniosek o wychowawczy...
miczka - piwko wcale nie jest takie dobre, ja zylam mysla kiedy napije sie wina, i jak juz przestalam odciagac mleczko to sie zawinkowalam na amen tak ze bylam wylaczona ze sluzby przy dziecku :p wystarczyly ze 3 kieliszki i odpplynelam, ale spodziewalam sie czegos wiecej - lepszy smak czy cos..fajerwerkow nie bylo :p
za to na kolacje zjadlam 2 hot dogi i pekam..
 
Do góry