reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

malami my tez tylko na cycu - nawet wody ani herbatki Julek nie chce pić. Ale też już zaczynam się zastanawiać czy coś wprowadzać, po tym jak naczytałam się na forum. Zwłaszcza kusi ta kaszka po której niektóre dzieciaczki śpią dłużej w nocy. Ale chyba jeszcze poczekam.
 
reklama
heledorka, ale zauwaz że róznica miedzy naszmi forumowymi dzieciaczkami to nawet 1,5 miesiaca:) wiec na to trzeba brac poprawke i nie patrzec na innych, jeśli wystarcza mu twoje mleczko to możesz jeszcze czekać do 6 miesiąca.. każdy ma jakiś swoj powod zeby rozszerzyc diete maluszka,trzeba obserwować dziecko i zadecydować samemu:) moja malutka 2 razy ostatnio wypiła gdzieś po 15 ml herbatki,wczesniej nie piła nic innego jak tylko moje mleczko, no i kaszke jej daje łyzeczką na kolację od jakiegos tyg..(dzis akurat nie dostała kaszki tylko cycuś) więc nie ma sie co martwić niczego mu nie zabraknie jeśli masz dosć pokarmu:):)

Magia, a dobrze dobrze, dziękować! kaszelek czasami ja napadnie moze raz czy dwa dziennie sie oderwie coś tam.. A jak Łukaszek? wydobrzał juz? Stas zdrowy?
 
Dodi tak wiem wiem, ale też czasem się zastanawiam. Julek przesypiał już całe noce a teraz znów od kilku tygodni budzi się co 2,5 - 3 godziny. Nie najada się już tak, żeby mu starczyło na dłużej.
 
Dodi Staś znów miał epizod koszmarnego płaczu dzisiaj jak szliśmy do szkoły. Karmiłam go na dworze (2 stopnie na plusie):eek:. Nic nie pomagało. Mam nadzieję, że to tylko zęby. A Łukaszek lepiej, ale w nocy chrapie i się przydusza. Nie wiem, może migdał gdzieś mu się powiększył. Pójdziemy we środę do naszej lekarki.
 
Hej,
my na święta kupiliśmy GARNUSZEK NA KLOCUSZEK FISHER PRICE K0428 + GRATIS (1929694917) - Aukcje internetowe Allegro , i kule też z FP, chyba nie ma takiej na alle. Sanki fajne ale mi się też wydaje, że za szybko.

Młoda przez brak spaceru była okropnie marudna. Już o 18 30 ją kąpałam, zasnęła od razu przy cycku. Niestety po godzinie obudziła się w jeszcze gorszym humorze i nic nie pasowało; pierś -nie, smoczek- nie, łóżeczko- nie, rączki - nie :confused2::crazy: Zła była jak nie wiem co! Uspokoiła się dopiero jak zobaczyła tatusia :eek: i wtedy jeszcze 40 min się świetnie bawili, no zdrajca mały :p

Emka, oglądałam na FB jak Nico wpiernicza, bo inaczej tego nazwać ei można :-D:-D
Ja dziś chciałam dać młodej kaszkę, a ona zaczęła się bawić i wypluwać. Eeeh pomyślę o czymś innym, może warzywko jakieś.
Dziewczyny, wie któraś co z Mailuj?
 
Magia, jejku nie wyobrażam sobie tego..biedaczek mały..a Ty dzielna, ja bym chyba nie wyjęla cycka na taką piźdz.......iawę:):)

heledorka, moja w sumie kilka razy tylko przespała od wieczora aż do rana na cycku.. w sumie raz po kaszce mi tak ładnie spała (ale tylko raz..bo teraz znowu normalnie sie budzi na jedzonko) i kilka razy jak była mniejsza..
 
hey!!!u nas dalej koszmar z usypianiem a i nocka tez byla niezaciekawa:-(juz sama niewiem czy to skok ,czy to mozliwe ze az tyle trwa juz mija tydzien a nic sie niepoprawia z jej spaniem na wieczor.milego dzionku dziewczyny:-)
 
reklama
hej kochane, my na nogach.. mały budził się kilka razy, ale tak przez sen.. dałam mu wczoraj viburcol, bo bardzo się męczył i naprawdę do 4 rano całkiem całkiem.. no a później przespał na moim brzuchu do 7

Magia, współczuję.. liczę, ze szybciutko te zęborty wyjdą..no i gratki dla Stasia..on bardziej cwany od Tymka widzę:-D
sto lat Stasinku

my dziś dajemy kaszkę lub kleik..jeszcze nie wiem..
 
Do góry