reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

Malamii, Dawidek też pije tylko mleczko, ale nie cycusiowe;)

Alex, no ba! :)

Wisieńkoooo! Pokaż, pokaż:)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Wisienko, no chyba że.. czasami warto sprawdzić gdzie indziej:) jedne rzeczy warto kupowac na all a drugie w sklepie:) trzeba byc czujnym:) ja np kupowałam małej butelke lovi, w jednym sklepie byla po 24 zl,a w sklepie obok za 18 (taka sama butla) wiec czasami warto sprawdzic:)

pewna byłam że mam jeszcze jednego grzeska...szukam i szukam a tu nic..moze Misia mi podprowadzila...a tak sie na niego juz nastawiłam!!
 
Dobra, naczytałam się o tym glutenie i będziemy wprowadzać w kaszce ale najpierw wyleczymy się z tego badziewia które nam teraz wyszło :confused2:
Ale fajne rzeczy tu pokazujecie. Ja jeszcze nawet nie myślałam o prezentach na święta!
 
emuś haha nie mam pojęcia. Daj ziemniaka w razie w i odczekaj 2 tygodnie

ahahhah ja jej dam surowego i tez go zje :rofl2::rofl2::rofl2: odczekam 2 tyg i dam calego kurczaka z pierzem ahahhahaha

dziewczynki ja lecem bo sie moj serial zaczyna ^^ ja wykapana i pachnaca czekam na D az wroci :confused2: a na dodatek jest chory i nie wiem co on sobie mysli :/ jeszcze sie doprawi dziad!!


a ja sie jeszcze oparzylam piekarnikiem jak pizze wkladalam, piecze jak chole*a , znowu bede miala rane na rece :/

apropo prezentow dla naszych dzieciaczkow to ja nie kupuje nic dla Nico bo po 1 na pieniadzach nie leze a po 2 ona nie jest swiadoma tego co ja jej kupuje wiec ten rok ze tak powiem opuszcze, dopiero w przyszlym rok cus skombinujemy.
Ewentualnie kupie ta elektroniczna nianie to bedzie prezent dla mnie i dla niej za jednym zamahem :-D

buziam wszystkie Milusie dzieciaczki :-)
 
Ostatnia edycja:
Hej:-) Wyrwałam się z kieratu dopiero:-D
Konwalianko spóźnione, ale szczere życzonka dla Tymusia! Staś też dziś sobie siedział na leżaczku:-D A przedwczoraj dwa razy usiadł z leżenia na płasko! :szok: No i w leżaku zakłada sobie nóżkę za pałąk, a jak się nudzi - wysysa soczek z paska od zapięcia go w pasie:-D Jak on to robi? Nauczył się też włączać sobie taki telefonik dla dzieci - leżąc na brzuszku wyciąga po niego rączki i sobie włącza. No i gada cały dzień: "a buuu":-D. Takie podsumowanie mi przyszło... Jutro my też kończymy 5 miesięcy... A jakbym go wczoraj urodziła. Mój malutek...
 
hej,
uffff doczytalam was.
Madzia, dziekuje pomoglo, odrazu lepiej, a dzisiaj jeszcze z mezem wyjasnilam te sytuacje i juz jest ok.
Mateuszkowa witaj
Dziewczyny dzisiaj bylam u pediatry i mi powiedzial ze gluten podaje się po 8 miesiacu. reszte mozemy testowac, nawet miesko.

maly dzisiaj sobie zrobil strajk. Rano o 7 zjadl 240ml mleka i dopiero o 19 kolejne 240ml. Przez caly dzien byla walka, wypil w poludnie troszke soku. caly dzien wolal przespac.

fajne te pomysly z prezentami na swieta.

buziam wszystkie
 
reklama
Do góry