reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

Heledorka ja uzywam fridy ale w taki sposób też ze muszę patyczkiem tym do uszu dla dzieci dokonczyć zazwyczaj
Danuska no a co szkodzi , choc pol h wez ją a może jej to nastrój poprawi
 
reklama
ja uzywam skreconej mokej watki, połozna nam tak pokazało i jest póki co ok, robimy taki cieńki "patyczek" z watki i sru do noska, spowrotem wylazi z koza :) a patyczki też sa czasem jak kózka jest juz na wierzchu ale jej 3/4 nadal w środku.. :szok:
 
u mnie mały tez na raczkach spi własnie..co chwilke płacze - czyli jak u Was..

byliśmy w sklepi, wiec zakupiłam sinlac, kleik kaszki i kilka słoiczków, no i talerzyk, wiec jutr zaczynamy zabawę..

dziewczyny doradźcie mi co sie może przydać małemu.. gwiazdka idzie, siostry chcą mu coś kupić au na to już nie lada wyzwanie, bo mamy juz sporo rzeczy.. doradźcie co może się przydać?

Mateuszkowa, ja podaje sanprobi, wcześniej biogaje dawałam..
niestety nie wiem co u pippi:-( zreszta o Mimi tez cicho
 
Ostatnia edycja:
chyba aura nie sprzyja maluchom, skoro takie marudne.. mój zasnął na kolejną 20 min. drzemkę ale juz wstał..ehhhhhhh..
mój wtranżolił pół sloiczka jabłko brzoskwinia ( gerbera - fuj strasznie kwasne ma deserki z jabłkami! ale cóz matka kupiła, dziecie niech zjada! ;-) ) i darł się o jeszczem ale jak mam mu wytłumaczyc, że nie można bo to pierwsze spotkanie z brzoskwinia, eh... nie był zadowolony..
sanki to super pomysł
sestina- mam ten muzyczny ogrodek, mały go uwielbia, narazie elży pod nim i bawi sie tym kołowrotkiem, gada do lusterka przynajmniej 30 mint spokoju!! :-D:-D bardzo polecam !
konwalianko - a masz bujaczek ? mate ?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
witam

konwalianko jak nie mam pojęcia z prezentami zawsze mam z tym problem i kupuje coś co przydaje się na chwilę :eek::rofl2:

helendorko witaj i już nie uciekaj

no fakt mimi nie było już kawał czasu ciekawe co u nich i jak mały Natuszek
 
reklama
sesti, faktycznie to fajne - może podsunę to jako pomysł..
Mateuszkowa, mam bujak, maty - 2 szt. pchacz, konika na biegunach, huśtawkę, stolik do karmienia, sanki ma dostać
Madzia, ja mam mimi gg ale tez jej nie ma na nim..

zamówilam też już od siostry kulę do raczkowania, ale mam dwie siostry i mąż ma rodzeństwo :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry