reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

witam nie mam na was siły jak ja mam to nadrobić no jak :eek:

marzenko tak starsznie mi przykro .... brak mi słów
alex tak nie zapraszaj bo ci się całą ekipą zwalimy :sorry::eek:chcesz nas ?
magia nie nienawidzę cię za ta wagę :crazy:jeszcze trochę i syn będzie cię w wózku woził :-D
konwalianko u nas też zimno ale twardo 2 godziny spacerowałam to nic że nie czuję palców i rąk i nóg :cool2:

wisienko zróc teściora bo zejdę na zawał z ciekawości :-D

psotko trzymam kciuki oby nic poważnego daj znać

a my dziś po 15 maraton lekarzowy starsza do oklulisty a młody na rehabilitację :sorry::sorry:żeby mi się chciało jak mi się nie chce :rofl2:

basieniak super super filmik :-D
 
reklama
ok kochane ja uciekam do kuchni maly juz w foteliku na blacie bedzie patrzyl co mamusia robi do jedzenia <slatka z tuńczyka i zapiekanka makaronowa na serkach topionych> do dziela Ściskam
 
konwalianko - jak sama nie wiem, chyba jak napisała aneta, systematycznie trzeba zwiększać i może drzemki skracać... U nas akurat nie ma problemu z zaśnięciem, bo tylko go odłoze i śpi...

madziu nawet nie wiesz jak bym się ucieszyła!!!!!!!!!!!!

o wilku mowa! moje bejbe już wstało
 
Ostatnia edycja:
Hej kochane. My po rehabilitacji. Pani przypomniała mi ćwiczenia i teraz będziemy sobie w domku dopieszczac te ręce. mam nadzieję, ze ta reklinacja szybko puści i juz będzie na 100% dobrze:tak:
Psotko wykończysz mnie proszę odezwij się, włącz ten cholerny telefon
Maqnio druga uparta ja przez was zwariuję
Madzia teściora nie robię, będzie ciąza z zaskoczenia. Mdłości odpuściły więc pewnie to był fałszywy alarm:-D:-D:-D:-D
Corin współczucia nocki
Sorki kochane ale nie doczytałam reszty. AAA widziałam Sestinko jak zostałąś wywalona z łóżeczka. Bosko:-D

Mila spała w nocy rewelacyjnie. Chyba się naprawia pomału. ja walczę dalej z dosprzątaniem mieszkanka a ten cholerny pył dalej wychodzi:eek:
 
W końcu chwilka wolna :) moje szczęście więcej dziś spało :) ale ja oczywiście zamiast się czymś zająć to leżałam z nim i tak sobie myśle włosy umyję, taki płacz mnie z łazienki wywołał, że szok. Chyba się czegoś przez sen przestraszył...
Nie wiecie co z Dawidkiem psotki?
widze ze joannah w lepszym nastroju i prawidłowo :)
reszte gorąco witam i buziam dzieciaki :*
wisienko - ja bym miała ciążę z zaskoczenia gdybym na przekór koleżance testu nie zrobiła he he, po prostu chciałam żeby sie ode mnie odczepiła ( bo ciągle powtarzała, że w ciąży jestem) i chciałam jej udowodnić że nie ale miałam zaskoczenie jak 2 kreski zobaczyłam :D oczywiście uznałam ze to wadliwy test i w aptece powiedziałam żeby testy wymieniły tej firmy bo są złe :) drugi z innej też pokazał 2 więc zaczełam wierzyć:) nie iwem kiedy bym się zorientowała, bo mdłości, wymioty, bóle brzucha, brak okresu miałam bez ciąży, niewiele przytyłam więc też srednio bym się domyślała, może dopiero te kopniaki w żebra by mnie zastanowiły :)
 
Ostatnia edycja:
Wróciliśmy ze spacerku. U nas superowa pogoda, słoneczko i ogólnie ciepło. Przegoniłam się do miasta i jak wlazłam z powrotem pod tą górę to w sumie nic dziwnego że mi ciepło. Zadyszka że hej...
Młodemu się coś poprzestawiało i cały czas śpi na spacerku. Budzi się po krytycznej pół godzince ale potem zasypia z powrotem i śpi 2 godziny. I dobrze na niego działa taki spacer w południe. Tylko że normalnie rozwalają nam wszystko ćwiczenia bo Szymek musi się gimnastykować godzinkę po jedzeniu. Czyli ani przed ani po za bardzo nie pochodzimy :no: Teraz mamy labę po szczepieniu - trzy dni nie wolno ćwiczyć. Ale od jutra już wracamy do zabawy :-(
Aha, kupiłam młodemu butlę tommee tippee - może z tej będzie chciał pić? wahałam się między tą a dr browns (psotka ostatnio zachwalała) ale ostatecznie kupiłam tą. Jak się nie sprawdzi będziemy szukać dalej.
 
hej miczka slyszalam dobre opinie o toomi tippe a to z aventa niechce pic?moj pije aventa ale musze dokupic wieksze bo mam tylko dwie male .fajnie ze u was fajna pogoda u nas brrr jednym slowem ale my od paru dni niebylysmy na dworze bo mala przeziebiona jest juz lepiej wiec moze jutro wyjdziemy.
 
reklama
ja pokupowałam tych aventa bo koleżanka polecała i niestety mały nie umie z nich pić w ogóle duże smoczki odpadają za to butelki z canpol są dla małego ok, to od dzieciaczków zależy...
 
Do góry