reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

reklama
Marzenko, bardzo mi przykro :-(

Emka, wywialo, wywialo, znalazlam sobie zajecie ;-) ucze sie techniki soutache, a do tego cora wymogla na mne uszycie maskotki- pingwina :baffled: wiec kazda wolna chwile poswiecam albo jednemu albo drugiemu ;-)

Oj mlda sie przebudzila, no i znow sobie nie pogadam z wami... :crazy:
 
haha basieniak. alex, emka nie robiłam ale mdłości mi przeszły i ryzykuję dalej , może będzie ciąża z zaskoczenia bo pozostałe objawy są:-D a Wiśnia mówi, ze ma plemników miliony to jednego mógł nie upilnować. Nie ma to jak średniowieczna antykoncepcja. I niby taka światła ze mnie babka:-D
miczka nie ma to jak autoreklama, jak Doda sobie poczynam
Corin jak juz się nauczysz to ja kupię od ciebie fioletowe długiee kolczyki i wisior
 
Ostatnia edycja:
Corin nie mam zielonego pojecia co to za technika ale skoro wisnienka napisala cos o kolczykach to chyba juz kapuje o co chodzi :-D
szyjesz pingwina? :-D nie mogla wymyslec czegos prostrzego? np kasztana? :-D
jak juz skonczysz oporzadzac gadzine to wpadaj co nas :-)

wisienko
niech lepiej trzyma te plemniory na smyczy i to krotkiej :-D to dopiero lobuz z tego wisniowego :-D ahhaha

wyscie sa dopiero nooo, juz corin kase proponuja za kolczyki, to ja tu obmyslam plan jak po znajomosci za darmoche je dostac :-D ahahhaha
 
reklama
Do góry