reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

reklama
Marzenko az mi ciarki przeszly po ciele. Najwazniejsze to byc przy niej teraz bo tego najbardziej potrzebuje i nie zwalajmy winy na BOga czy innych swietych, tak chyba musialo byc i mam nadzieje ze w niedlugim czasie doczeka sie swojego aniolka
 
Marzenko jesteśmy w WAMi tak mi przykro. Napewno wspierasz ją na tysiąc matczynych możliwości. Ściskamy.

Anetko to rób te powtórzenia dość energicznie skupiaj się na prawidlowym ruchu technice i trzymaj ze tak powiem szybkosc tylko bez sapki jak pisalam.... a jak wychodzisz z wody masz lekko czerwone cialko np. na klatce piersiowej lub nogach jak ćwiczycie i czy jestescie na plytkiej wodzie czy glebokiej?? dawaj z siebie max a na pewnio bedą rezultaty...czasami nie widac na wadze ale w obwodach..... bo miesnie są ciezsze niż tk. tluszczowa<ktora unosi na wodzie> bedzie dobrze!

Moj zaliczyl drzemkę godzinkę i zaraz pomalu czekamy na tatusia i kapiel bedzie i ciekawe o ktorej zaśnie. Wczoraj znów kolo 24 zasnal i wstal po 7 nie wiem to chyba jak piszecie ze skok przechodzi......
Kórcze czy tylko ja rozrzeszam dietkę malemu..?? hmmm.....
 
Ostatnia edycja:
Zuzu, dziewczyny dają kaszki i jabłuszka chyba, ale dokładnie nie pamiętam kto i co, jak przyjdą to na pewno Ci napiszą ;-)
Psotka, Ania fajne spotkanie, a Dawidek wygląda na niewiele mniejszego od Karolinki :-p Ania dokładnie jak EMka napisała, młoda do Ciebie zupełnie nie podobna :-D
 
Zuzu, dzięki za podpowiedzi. Może i coś dobrego z tego wyniknie... na pewno lepszy humor. A o zaczerwienieniu Ci nie powiem, bo aktualnie na nogach mam alergię, więc nogi mam całe w czerwonych plamach. A po jakim czasie mogę zobaczyć jakiś efekt?

Boziu, Filip ma katar, ja nie wiem jak ja w nocy wytrzymam jeśli nie będzie spał. Już i tak w nocy śpię ile? 3-4h? A jak miał skończone 2 mce to całe noce przesypiał :baffled:
 
Marzenko utul córe, biedulka i ty biedna babcia. Współczuję i ślę słowa otuchy (*) dla Aniołka.

Mila była wieczorem spokojniejsza teraz spi no i zobaczymy jak nocka. Rozmawiałam z moją koleżanką Ewelą. jest przerazona była u gina i z OM jest to 6 tc a nie widac serduszka ani ciałka żółtego. Trzymajcie &&&&&&&&&&&&&&&& w środę ma kolejna wizytę oby było dobrze.:-:)-(
 
reklama
Do góry