reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

sesti, Tymuś też przesyła całuski dla Natalci.. nas jakoś dynastia Tudorów nie wciągała..owszem pierwsze odcinki to jeszcze ale później już tylko gorzej.. dupcie Tymka smaruje i dzisiaj wykąpie go w gencjanie..ale zastanawiam sie cz fioletem można mu posmarować te miejsca?
corin u nas też dość płasko
psota, u nas nie butelka była be, a fakt, że herbatka jest zimna..on musi miec ciepłe bo inaczej nie wypije..
Teśka, zdrówka
 
reklama
Sesti, po szczepieniu ok - Mati już sie obudził, potem znowu usnął, a teraz się znowu budzi.... :)

Corin, Mateusz nie ma żadnych grudek po szczepieniu...

a'propos uczulenia - Mateusz dostał uczulenia po Musteli na ciemieniuchę.... no ja myślałam, że Mustela to uczulać nie może....

Dodi, ta masakra na szczęście ma to do siebie, że mija.... u nas druga noc z kolei w zasadzie wróciła do dawnego porządku, czyli 2 pobudki w nocy.... ale tym razem odchył od normy trwał 2 tyg....

no... Mateusz budzi się na dobre....
 
konwalianka o kąpaniu w gencjanie nic mi nie wiadomo- nam pediatra poleciła posmarować ranki gencjańa i osuszyc ( bo to odkaża) a potam na to tormentiol. A krwawo juz było a pieknie pomogło.
co do Tudorów- ja jestem anglistką wiec moze dlatego prxypadł mi ten serial do gustu zwłaszca ze dosc wiernie oddał klimat i historię tamtych czasów. A ten Twój serial muszę też " wyszperac ":) i obejrzeć
 
Witajcie.
U nas armagedonu czas dalszy. Dziś nie spałam całą noc. Jak ja się położyłam to Mila się obudziła i do rana były pobudki co kilka minut. Nawet nie policze ile razy. Potem jak się zbudziła 4-5 to juz nie spałą do rana. Dałam jej o 9 nurofen i zasnęła po tym na godzinę. Tyle było mojego spania.
Nie wiem czy dalszy ciąg skoku czy to ząbki. :baffled:
Sorki, ze nie odpisuję ale lecimy na spacer i do apteki po coś na ząkowanie i zobaczymy jak to działa.
Basieniak Mili tez sinlac smakuje
Pozdrawiam
 
witam poweekendowo,

Igunia od piątku śpi w dzień tylko 3 razy po pół godziny. Zawsze miała jeszcze 2-3 h sen na spacerze, a teraz doopa, chwile zaśnie w wózku i zaraz się budzi, chce oglądać świat. eeeh

Dodi, my oczywiście chętne na spotkanko :tak::-) Ja też już okres miałam, ale wstyd się przyznać nie pamiętam kiedy to było :confused2:i nie wiem czy już sie spóźnia hehe. Przynajmniej sie nie stresuje wiadomo czym. :-D
Psotko, Maqnio zazdroszczę spotkania, dziękujemy za fotorelacje :-)
Teśka, zdrówka dla Nadusi :-)
Balkan, dzielny Mateusz :) wszystko będzie dobrze na pewno
Konwalijka, my też się na spacer wybieramy :tak:
Aneta, Madzia, Sesti, Wisienka, Asica, pozdrawiam :-)
 
danusia, ja to pamietam 'mniej więcej" ale wiem ze już dlugo nie mialam po tej pierwszej:) a na spotkanie to się jeszcze umówimy:):)

Własnie przyszła do mnie paczuszka z hippa, sloiczek jabłuszek, herbatka i lyzeczka:) aa i kremik na pupke:)

Siku mi sie chce, a nie wiem czy majstry tu zaraz nie wejdą, bo właża i wyłaża co chwilke heh:)
 
reklama
Nie wiem co się Dawidkowi dzieje, robi jakieś dziwne kupki i chyba ze śluzem, pręży się strasznie, popłakuje, nie wiem, czy to przez te zęby, czy coś mu na brzuszku przeszkadza. Ehhh... zawsze coś... Jutro znowu do lekarza.

Czy u Was też tak piź.dzi? Wytrzymałam 2 godziny na spacerku i szybko leciałam do domu, tak mi doopkę wymroziło.
 
Do góry