reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

Witam porannie:) (prawie porannie)

Cos chyba w tym jest że 4 miesięczniaki gorzej sypiają...moja niunia tak samo, jedzenie co 3 godz, no i jak probuje ja zapchać smokiem to wrzask na całego, bo przecież ona tak bardzo głodna hehe

Aneta ząbki nie koniecznie dadza ci w kość..Z Michasią nawet nie wiedziałam kiedy wyszły:) wiec miej nadzieję heeh

My na 12.30 do lekarza...trzymajcie mocno kciuki żeby to nie było zapalenie płuc ani nic równie złego...

Bianka właśnie sie "nawilża" przy nawilżaczu heh

orchi brawo dla Miśki, zdolniacha..moja jeszcze nie zauważa stópek..
 
reklama
A dzisiaj śnił mi się Staś od Magii, Corinowa Ewa i Lilou Wydrusi. Wszystkie pociechy bez swoich mam :sorry2: miałam u siebie w domku pod opieką, ale była zabawa. :-D

Orchi, ja jeszcze nic nie daje, może po 4-5 miesiącu zacznę. Dawałam jej tylko kawałek jabłuszka possać dla smaku. ;-)
Sesti, moja też piszczy jak szalona :-D Każde dziecko rozwija się w własnym tempie nie ma sie czy przejmować. :tak: Świeża kapuchę też ostatnio próbowałam ale młodą też mocno bąki męczyły. Z kolejną porcją jeszcze trochę poczekam :-(
 
Mateusz dobywa drugą drzemkę... :)

Co do rozwoju, to jak czytam, co potrafią Wasze dzieciaki i patrząc na Mateusza to niektóre rzeczy robi szybciej, a niektórych wcale jeszcze nie robi - np. wogóle nie widzi swoich stóp - choć wydaje mi się, że kolana zaczął zauważać.... :) wieć nie ma się za bardzo czym przejmować.... dostałam od neurologa rozpiskę, co dziecko powinno robić, w którym miesiącu i póki Mateusz się w nią wpisuje to się nie martwię....

tak czekam i czekam na słońce, które podobno w całej Polsce dziś ma być.... no i spojrzałam na pogodynkę, a tam cały dzień zachmurzenie.... błe.... będzie spacer bez słońca..... :(

oho... skrzypnięcie - pierwsza faza wybudzania.... :) no i się obudził.... wg Niego można by regulować zegarki - śpi po 30 min....
 
Ostatnia edycja:
Dzien dobry wszystkim :))
dzisiaj moja gwiazdka o godzinie 9:50 skonczyla 4 miesiace i w nocy pokazala ze juz jest duza dziewczynka. Polozona o 22 spala do 4:40 :-D pozniej o 6 obudzil ja D ktory szedl na nadgodziny ale szybko zasnela i spala do 9:30 :-D gdyby tak bylo caly czas skakalabym z radosci ! zjadlam sniadanko w barze a teraz siedzimy w parku, tzn ja siedze a Nico spi. Nauczylam ja ze rano gdy schodzimy na spacer spi godzine a pozniej co 1.5-2h ucina sobie drzemki po 40 min + 1,5 h siesty po poludniu.

Corin haha ty to jestes udana :-D jak Ewa nie spi to zle a jak spi za dlugo to tez niedobrze :-D ja bym chciala zeby Nico spala w dzien 3 lub 4 h ciagiem :-p
 
oj ja też bym chciała żeby Szymek spał więcej niż pół godziny :tak: chociaż doskonale rozumiem Corin bo jak zdarzy mu się pospać dłużej niż jego ustawa przewiduje to też chodzę niespokojna :-D wczoraj był sukces bo pospał dwa razy po godzince :tak: dzisiaj na pierwszej drzemce pół a teraz jest w trakcie drugiej. No mógłby chociaż tyle pospać żebym zdążyła obiad zjeść :sorry2:
 
matko, Miczka Ty już o obiedzie a ja dopiero mięso wyjęłam z zamrazalki..nie mam na nic pomysłu..
u mnie Tymek się obudził, a właściwie listonosz.. do nas przyszła zabawka do wózka :)

emka brawa dla Nico..duza dziewczynka..sto lat
 
mój kochany Szkrabek - mama zjadła obiad a on dalej śpi :-)
Konwalianko jakos tak się nauczylam, że jeśli chcemy popołudniu pójść na spacer albo cokolwiek zrobić to muszę zjeść obiad tak koło 13. Zresztą dzisiaj nie miałam problemu bo mama wczoraj podrzuciła schabowe ;-)

o-ho usłyszał i już się budzi :-D
 
Smacznego Miczko :-pu mnie sie gotuje zupka jarzynowa a na drugie bitki w sosie,dodi moja Nadia tez jeszcze nozki nieinteresuja narzie je raczki pelnymi garsciami:-)Maqnio wierze ze mooocno sie stesknilas za takim szkrabem jakze inaczej ,Emko gratki dla nicolette,chyba ten 4 miesiac to taki kryzysowy.
 
reklama
Hej kochane. My po lekarzu. Waga w porządku. To znaczy nie jest grubaskiem wazy 5800:-D Ale przybyła 760 gram więc w porządku. Niestety na szmery w serduszku i mamy skierowanie do kardiologa.

Buziam wszystkie i 100 lat dla 4 miesieczniaków. Idę gotowac obiadek bo jestem w proszku jak Konwalianka tyle, ze moje mięsko jeszcze się mrozi:-D
 
Do góry