reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

reklama
Dzień dobry cioteczki :)
U nas dziś nocka nawet nawet, bo tylko 4 pobudki i leżenie w łóżku prawie do 10 :-):happy:
Corin, spokojnego dnia życzę po tej ciężkiej nocy :tak:
Gocha, ło matko już za tydzień do pracy :-(
Balkan, z ćwiczeniami i ja Cię od dawna podziwiam :tak::tak: w tej dziedzinie - samozaparcie i konsekwencja- jesteś moim niedoścignionym wzorem. Ja ćwiczyłam przez 2 dni :zawstydzona/y: ale co jakiś czas próbuje :-D
Madzia, Orchi, Konwalijka, Teśka, i kogo tam już się pojawił dzień dobry
 
halo mamuski!!!

u nas nocka juz nico gorsza, pewnie za chwile Rózinka wroci do standardowego niespania, ale poki co i tak sie ciesze z tej jednej pieknej nocy:-)

miczka zdrówka kochana!
madzia:* wiem ze z kazdym dniem bedzie mi lzej, ale wczoraj byłam przez to w takim dole ze szok, teskniłam okropnie.
wisienko jak sie do mlodej dopadlam to prawie ja połamała z tej milosci, tak sie do niej przykleiłam ze siła trzeba było mnie odciagac:)
sis, psotka:*
gocha,malami &&&&&&&&
corin własnie..obys dzionek miaął spokojny:*
balkan ja tez podziwiam za dyscypline i samozaparcie:)
konwalianka sciskam cie mocno Kobietko, Tymus tez czasem daje ci popalic, a ja doskonale wiem jaki to ból:*
orchi i wszystkie Słonca - buzi na dzien dobry!!

my dzis w domku - szaro, buro i ponuro...eh
 
Orchi, kochana u nas wszystko dobrze, generalnie jest bardzo grzeczna :-) Dzisiaj młoda po raz pierwszy złapała się za stopy :happy::-D jestem o taaaka dumna :-D A jak Misia? Ty też tylko piersią karmisz czy dajesz już coś obcego? :-D
 
Cześć mamuńcie,
i u nas ponuro i mgliście. Cieszę się z sukcesów maluszków ( łapanie za stopki) ale Nati jeszcze się to nie udało:) Jest za to mistrzynią w wyginaniu się i podglądaniu co dzieje się akurat z tyłu i w piszczeniu na dziwnie wysokich częstotliwościach;)
Konwalianka buziulki dla Tymcia- fajnie że sen reguluje mu się - Natalka dziś "cierpiała" w nocy bo ja się nawcinałam kiszonej kapusty heheh w związku z czym miałyśmy jedną extra pobudkę przez bąkalki:)
Coś jest z tym ogólnym zagęszczeniem pobudek nocnych w okolicy 4 miesiąca bo widzę ze wiele z Was ma też taką sytuację- co musi oznaczać że wkrotce się to poprawi:)
hoho pan kurier przyniósł pakę - pewnie zabawki dla Nati:)
 
reklama
danusia piersią i daję troszkę kaszkii małej w dzień tak 50ml ;-) dla poznawania smaków hihi deserku troszkę dziamga już tylko z zupkami czekam aż skończy te 5 miesięcy :-D:-D:-D nie daję jej się najadac tylko tak 1/3 słoiczka czasem zje a czasem parę łyżeczek tylko...
Iga widzę,że nie daje Ci popalić hihi i dobrze masz troszkę spokoju hihi :-D:tak:i brawa za złapanie stópeczek :DD:
maqnio :*:*:*:* może Rozinka zacznie sypiać "normalnie" spoko kochana będzie ok ...ja moja jak zostawiam Tomkowi na godzinkę to martwię się a co mówic na cały dzień ale dasz radę !! &&&
 
Do góry