reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

reklama
Witam się z rana :)

U nas nocka jak zwykle do doopy czyli pobudki co 2-3 godziny.

Pisałam Wam ostatnio że małej zdarzył się raz 7 godzinny sen w nocy, wczoraj zrobila sobie 4,5 przerwy w jedzeniu w dzień i już robię sobie nadzieje. Może jednak zmierzamy w kierunku większej swobody dla mamusi. :-)

A ja znowu mam ciśnienie żeby się wyprowadzić od rodziców, a moj M jakoś nie bardzo. Już nie wiem jak z nim rozmawiać... Eeeeh no pożaliłam się.

Konwalijka, Teska, Psotka, Anula, Balkan, Elzbieta dzień dobry

Emka, nie obwiniaj się każdej mogło się zdarzyć potknąć, całe szczęście nic się nie stało. Jak z mieszkaniem, przeprowadzacie się? Nie wiem czy ominęłam czy nie pisałaś?
Anula, by reszta dnia była już przyjemna :)
 
dzieen dobry wszystkim :-)
u nas nocka tragiczna :baffled: mala polozona o 21 wybudzala sie co 15 min az do 24, pozniej co 20 min a o 2 obudzila sie na stale do 4:30. Pozniej troche przysnela i o 6 znowu pobudka i pozniej do 9 spala. NO tragedia, ja jestem wykonczona. Mam naprawde szczera nadzieje ze to ten skok bo nie wytrzymam tego na dluzsza mete.

danusia pisalam chyna ostatnio ze nie mamy ciekawej sytuacji, bo nie mam z kim zostawic malej, przez to miedzy innymi nie moge rozpoczac pracy a jak nie mam pracy to nie ma mieszkania :baffled: trzeba sie wstrzymac do momentu az mala bedzie miala moze z 8 miesiecy czy wiecej i dam ja do zlobka. Juz bedzie w miare samodzielna zeby sie przemieszczac a nie caly czas na lezaco jak teraz. Mam nadzieje ze sie uuda w przyszlym roku bo oszaleje tutaj. Coraz gorzej sie czuje w obecnosci tesciowej.
 
Ostatnia edycja:
Witam, witam J
Ja się tak zastanawiam jak Wy tyle czasu znajdujecie J ja żeby siąść i poczytać was, a nie wspomnę o odpisywaniu to muszę się nieźle nagimnastykować – zwłaszcza ostatnio… Dnia mi brakuje.
Anula - 100 latek dla Bartula J
Maqnio - spóźnione 100 latek dla Rózi :*
Psotka – wybacz, również 100 latek dla Dawidusia :*
Marzenko – również 100 lat dla niuni…
Tak dla pewności – 100 lat dla wszystkich solenizantów!!!!!!!
Em_ka - spokojnie, niestety takie sytuacje się zdarzają a my wtedy zastanawiamy się co by było gdyby.. brrr… trzymaj się
Kurde, pogubiłam się co miałam pisać bo już od godziny próbuję tego posta wrzucić, nie wiem co się dziś z małym dzieje, ale od rana pisk i krzyk, uspokoić go nie mogłam, jeść też nie za bardzo, razem ze smokiem w buzi jest kciuk i inaczej nie da rady. Nawet tata i siostra przylecieli zobaczyć co się dzieje, co ja temu dziecku robię, że tak krzyczy…
 
no ja mieszkanie tez juz ogarnelam..maz poszedł na pozniejsza gdzine do pracy to zajal sie malym..moze jakies ciastka upieke..a i dzisiaj zjadłam platerek ogorka kiszonego :)

Magia, i jak u Was po zółtku?

widze, ze ostatnio wiekszosc z nas meczy sie z maluchami..oby to byly chwilowe problemy..
 
Ostatnia edycja:
Doberek kochane mamusie i bąbeleczki :*:*:*:* :-D
No u nas ok mała poszła spać o 18.00 wstała 21.30 i zasnęła godzinkę później po czym pobudka po 5tej rano pobawiła się znów godzinkę i spała do 9tej :-D:-D:-D:-D także obydwie wyspane :-D:-D:-D:zawstydzona/y::zawstydzona/y:
Męża mam dziś w domku bo robi badania wysokościowe bez tego ani rusz do pracy nie pójdzie :baffled:
A ja już w sklepie byłam Tomek został z małą także dzionek fajny mamy :-D:-D:-D zaraz spacerek bo taka piękna pogoda,że szkoda słońca nie wykorzystać :-D:-D:zawstydzona/y:
teśka kochana wysłałam zaproszonko :*:*:*:*: :tak:;-)
 
Hej ranne ptaszki, ja juz się pogodziłam, że nigdy nie będę pierwsza na forum rano heheh, no coż nie można mieć wszystkiego:):)

Orchi, cieszę sie że nieświadomie ci pomogłam hehe, ja tez jestem zadowolona z kremiku:-)

Balkan, wieczorem dziś wyjezdza i bedzie znowu za 4 tyg, a na stałe to nie wiadomo, na razie na pewno nie bo dom budujemy..wiec wydatki są duże, a tu tyle nie zarobi.. ale jak juz go zbudujemy to moze będzie jeździł 2 tyg tam i 2 tyg w domu więc nie jest źle, teraz jeździ 4 tyg tam i 2tyg w domu..

konwalianko, ja tez ogorka probowałam, nic nie było małej:)
 
Hello, i ja wypadłam z obiegu mimo że tylko dwa dni nie zaglądałam. Sobota migrenowo, niedziela rodzinnie. Idę doczytać.
A u nas oki poza tym że moja córka sypia coraz gorzej tzn pobudka co 2-3 godziny wrrr i nie działa smko na zapchanie w nocy tylko jeeeeeeeeeeść chce;(Kiedy pośpi dłużej hę?
 
reklama
Balkan, ja ostatni raz 36 to chyba w podstawówce nosiłam;] jeansy noszę 31.

Anula, no jak miałam się nie śmaić, jak ten dureń jeszcze sobie tam zaglądał i patrzył jaka duża ta dziura, hehe;)

Elżbieta, Miczka, Danuska, Em_cia, Dodi, Mailuj, Sestinka, witajcie!

Asica,
dziękujemy bardzo!!!

Sis, uuuu Tomek sie poprawił?! ;) Buuuzi Słonko:*

Klaudiuniu, Bartusiu, 100 LAT!!! 24.gif
 
Ostatnia edycja:
Do góry