reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

Alex, to juz nawet nie o lot chodzi, bo mozna znalesc atrakcyjne ceny, tylko o noclegi. Jak patrzylismy na nasza czworke (jeszcze wtedy) to na dwa tyg szarploby nas ok 10 tys (same noclegi z wyzywieniem :-( a gdzie reszta?) wiec pewnie jak bedziemy na emeryturze, a dzieci na swoim to pojedziemy we dwoje ;-)
 
reklama
alex zazdroszczę widoków....tak bajkowo:)
miczka niestety bliscy odchodzą, dzieci sie rodzą- ja też żałuję że dziadek , z którym mieszkałam kilka lat, nie zobaczył Nati. Zmarł ok rok po naszym ślubie.
moja tez co 3,5 h pobudka:( i tak od mca.....
 
wiesz co Corin, myślę, że z dziećmi to w ogóle nie ma sensu tu przyjeżdżać. W zeszłym roku była tu moja 7 letnia siostrzenica z ciocią, obwieźliśmy ją po wielu fajnych miejscach a dla niej w pamięci najbardziej zostało to, że poszla z wujkiem na odkryty basen i że wujek jej ściągnął z internetu film "zakochany wilczek" :-D:-D:-D

Natomiast koszta z pewnością da się zredukować, zamienić hotele na pensjonaty, restauracje na tańsze knajpy. Tyle, że trzeba wynająć samochód bo komunikacja tu prawie nie istnieje... Pamiętam jak przylecieliśmy kiedyś na Islandię, czekam przed wyjściem z lotniska aż mąż przyprowadzi samochód, patrzę... a tam koleżko wynosi wielkie pudło, wyjmuje z niego rower, kładzie pudło na plecy i wio... a do najbliższej miejscowości jakieś 30-40 km... Chłopak nie wziął tylko pod uwagę wiatru, myślałam, że te pudło na plecach mu za skrzydła posłuży i zaraz odleci :-D:-D:-D
 
hahaha u nas jest jedno fajne muzeum na pewno by ich zainteresowało. Jest to muzeum penisow :-) 245 wypchanych penisów ssaków :-D:-D teraz umarł koleś który wiele lat temu podpisał zgodę na oddanie swojego penisa, więc już wkrótce wzbogaci się ono także o ludzkie :-) wiesz, Agnieszka ma prawie 9 lat, niedługo i tak będziesz musiała zacząć ją uświadamiać... :-D:-D:-D
 
Witamy wszystkie mamusie i dzidzie we wtorkowe południe :-D:-D:-D
Alexxx ło dżizas hahahahhaa aż wyplułam wodę na spódnice hahahaha muzeum penisów brzmi bardzo "romantycznie" hahahaha :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
miczka nie martw sie ja też w domu a na najlbliższe groby dzieli mnie 300km :tak:;-)także pójdziemy tylko u nas przy krzyżu postawić znicz i spacerek ogólny żeby uchronic własnie małą o tego "smogu" ze świec chociaż ja mam cmentarz po drugie stronie ulicy :zawstydzona/y::-) widok niesamowity w nocy zrobię dzis fotkę ;-)
corin jak Ewcia po soczku z buraków ???
I tyle zapamietałam :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
 
I super :tak: moja właśnie kaszkę wciągnęła :-D:-D:-D dużo jej nie dałam ale smakowało na bank bo odbiła jak stary hahahaha zaraz cycem poprawiła i na spacer czas :-D:-D:-D
 
reklama
Nati dostała na spróbowanie pierwsza kaszkę- nie wiem czy cos zjadła czy wszystko zostało wypchnięte języczkiem:) Grunt że zapoznaje się ze smakami:)
 
Do góry