reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

reklama
Hej babeczki,

Mojemu dziecki sie pomieszało coś..wstaje po 7 już....je w nocy co 3 godziny... a juz tak ladnie spała ostatnio..

Alex ale ty masz widoki super!!!! piekna zorza
 
Dzien dobry!
Wczoraj nie zagladalam bo byla mama Ł, caly dzien zajmowala sie malym. Moj maly to cyganskie dziecko nawet obcych idzie aby wyciagneli rece:-Dwstal o 7 udalo mis ie go przestawic bo wczoraj wstawal o 6:-Draz spi juz godz az dziwne bo minal czas karmienia. My dzis siedzimy w domu, na cmentarz mam ponad 30 km i w sumie nikogo tam nie mam jak juz to jakis pradziadkow
Alex slicznie, widokow zazdroszcze ale zimna nie:-D
Danuska fajnie ze mala byla taka grzeczna, wie jaki sie zachowac:-D
Dodi moze chwilowo tak ma, u nas norma jest wstawanie o 7 ;-)
 
hej
u nas nocki bez zmian. teraz synus lezy na macie, maltretuje pluszaki i sluchamy Majke Jezowska :-) a ja pije kawke. my bylismy na cmetarzu jak bylam w Polsce u mojego przyjaciela.

Alex kurka ale widoki, przyszle wakacje chyba spedze u ciebie.
danuska,psotka,sesti,miczka,dodi,konwalianka buziam i reszte mamusiek rowniez
 
Konwalianko u nas kawka nie przeszła (niby 1/2 łyżeczki na Bebilonie Pepti), Staś był okropnie nerwowy po tym (chyba, że to wina ząbkowania). Za to jem już makrelę w galarecie, piję Kubusia marchew-jabłko-banan i jem słodką chwilę jabłkową i jest ok:-) Pisałam Ci wczoraj, że u nas do ciastek sprawdziła się margaryna tortowa z Biedronki.
 
Witajcie :-)

Alex piekna ta zorza. My sie na Islandie wybieramy od lat, ale poki co skutecznie nas ceny odstraszaja :baffled: moze kiedys. Ech, chcialabym zobaczyc taka zorze "na zywo", musi byc piekna i niesamowita.

Ewunia, jak zasnela po polnocy tak spala do 6.30 :szok: piersi rano chcialy mi eksplodowac, ale co tam, przynajmniej sie wyspalam. :-D zamowilam wlasnie nianie i jak przyjdzie, wracam spac do meza. Raz w nocy moge posmigac miedzy pietrami ;-)

Po obiadku wybywam na spacer. Podejdziemy jeszcze na cmentarz zapalic swiatelko dla mojego chrzestnego, nie dalismy rady podjechac do niego przedwczoraj :-( a lezy na cmentarzu oddalonym o 100 km od nas.
 
Dziewczyny zapraszam serdecznie wszystkie chętne, łóżko się znajdzie a i jakaś herbatka z rumem na pewno ;-)

Corin, rzeczywiście ceny są koszmarne :crazy: no ale widocznie to nie przeszkadza bo jest coraz więcej turystów. A na dodatek Times (chyba :-p) opublikował listę miejsc które trzeba zobaczyć w 2011 i Islandia była chyba na 3 miejscu na świecie (albo 7, nie jestem pewna :-D w każdym bądź razie w pierwszej 10!!). Podobno powstają nowe linie lotnicze wiec moze moze cosik będzie taniej...

Ps. moje dziecko ma dziś bunt niejedzenia :crazy: chyba wziął do serca, że go grubaskiem nazywam...
 
Ostatnia edycja:
reklama
witamy porannie :-)

u nas też dzień dziś inny niż zazwyczaj. Wszyscy rozjechali się do grobów, my niestety nie w tym roku. A groby mamy daleko, najbliższe 250 km więc nawet na chwilę nie ma szans wyskoczyć. Z maluchami nie ma co się pchać bo nawet lekarze mówią żeby odpuścić przynajmniej dzisiaj bo te opary ze świeczek nie są dla nich najlepsze. Najbardziej mi żal, że nie będę dziś u babci, która zmarła w marcu tego roku. Tak chciałam, żeby zobaczyła prawnuka... Nie było dane. Ale będziemy tam za tydzień to przynajmniej na chwilę wstąpimy.

Idziemy poćwiczyć a potem Was doczytam :*
 
Do góry