reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

alexandra, kurcze może i ja spróbuje pójść, żeby choć troszkę kolorku nabrac, bo już mnie ta bladosc w oczy razi heh... rzeczywiście dwa lata to bardzo długo, ja bym nie wytrzymała tyle heh...ale jak widziałam na fotkach to masz piękne te włosy takie gruuuube, tez bym takie chciala:) a pyzowata buzie mam i ja, wiec nie do twarzy mi w krótkich włosach:)

Magia, byc może ząbki idą... ja tam u Bianki nie liczę na szybkie wyjscie zebów..Misia miała 11 miesięcy jak dostała pierwszy:)
 
reklama
Witam wieczornie. Mam cholernego doła. Chyba przez tą laktację
g045.gif
. Idę spac , miłej nocy dla was
d025.gif
 
Wisienko Przytulam Cię mocno, mocno.
Dobranoc kochane. Nie wiem, ile mi pozwoli pospać mój smyk. Ja też mam dołek, bo znalazłam w pamiętniku, że Łukaszek miał ten koszmarny płacz-krzyk po szczepieniu 2 doby i to było właśnie po drugiej dawce 5w1 w 4 miesiącu...
 
kurde wstałam bo zasnąć nie mogę :crazy:

wisienko - tulam mocno!!!

dodi - no ja tez nie wytrzymalabym pewnie gdyby nie ciąża! zaczelam zapuszczac w pazdzierniku 2009, ale ze mialam koncówki zniszczone to czesto podcinałam wiec efekt byla taki, ze szybko się zniechęciłam bo wolno rosły. I już chciałam ściąc jak się okazało, że w ciązy jestem i stwierdziłam, że mi się nie opłaca bo łatwiej jest przy małym spiąć je i już I jakoś zleciało do teraz. A włosy rzeczywiście mam bardzo grube - wiem, ze wiele dziewczyn takich zazdrosci ale ja wolalabym 1000 razy zeby bylo ich mniej bo zapanowac nad nimi to tragedia. Juz nawet przestalam je prostowac bo jest ich tak dużo że same suszenie zajmuje jakieś 15-20 minut (z czego upoce się jak na plaży w lipcu a włosy nigdy nie są idealnie suche). Wiec na prostowanie brak już siły...

magia - moj maly na poczatku mial non stop problemy z brzuszkiem jak karmilam piersia. Jak przeszlam na butle to minely tylko wlasnie lipa bo robi jedna na dzien, czasem na 2 dni. Ale przynajmniej gazów nie ma, bąki idą jak po maśle... Wczesniej prawie nic nie jadlam i problemy byly, teraz jem wszystko, daje piers ale wieksza czesc butle i jakoś nie ma problemów...
 
Czyżbym znów zaczynała?
Tak więc dzień dobry wszystkim :-)

U mnie noc fatalna. I nie chodzi tutaj o Filipa bo ładnie spał ale o mnie... Tak mi w nocy było zimno że cała się telepałam, a przecież leżałam pod kołdrą a w pokoju zawsze mamy tak gdzieś 24 stopnie. Myślałam żeby zmierzyć sobie temperaturę, ale nawet z łóżka ciężko byłoby mi się ruszyć. No i dzień dzisiejszy najchętniej spędziłabym tylko w łóżku, oglądając jakieś denne programy.
Miałam zarejestrować małego do lekarza, ale się nie udało dzisiaj.

O właśnie czy Waszym maluchom pocą się stópki? Mój to ma aż mokre całe...
 
Ostatnia edycja:
psotka, aż mnie korci aby je zrobić, ale tez muszę jeszcze chwilkę poczekać..
Magia.. mnie lekarz kazał po 6 tygodniach spróbować nabiału czy alergię nadal ma czy już nie.. więc nie wiem jak to jest.. w każdym razie teraz mały ma jakąś wysypkę a ja nie wiem po czym;/
ile planujesz karmić Stasia? bo ja planowałam pół roku, ale lekarz mówi, że nie powinno się odstawiać dziecka od piersi zimą, więc poczekamy do marca..
dodi ja także uważam, że wyglądasz olśniewająco!
wisienko, tulam.. oby szybko problemy z laktacją odeszły w hen..
aleksandra, ja sama czasem się zastanawiam nad odstawieniem od piersi..ale tak bardzo mi zależy aby jednak pociągnąć to dalej....................................................

witam poniedziałkowo wszystkie mamy
 
witam
konwalinako nawet nie myśl o odstawianiu to wielkie wydarzenie karmić piersią i nie wszystkim jest to dane a wszystkie wyrzeczenia pójdą w siną dal ;-)tulę mocno
aneta no mam nadzieję że cię żadne choróbsko cię nie złapie . stópki się nie pocą ale kark jak ssie :tak:
wisienka a ja wiem że będzie dobrze silna z ciebie babka :tak:
alex jak nocka |?|
 
KOnwalianko Wisienko to chyba faktycznie kryzys laktacyjny 3 miesiąca . Następny będzie za 3 miesiące. Nie ma co patrzeć w tabelki, wskażniki tylko na szczęśliwe dzieci. Jak nie płaczą, w miarę śpią to znaczy, ze mleko jest Ok. Wicie, ze ja od początku nie miałam nawału pokarmu. A wszystkie poradniki mówiły, że powinnam. Taki typ po prostu!!!!!!Nie ma co analizować:-)
Madzia cześć
Aneta zdrówka
 
reklama
Hej slonca, melduje sie z rana bo nie wiem czy dam rade popisac w dzien :-)

U nas nocka jak marzenie, jedna pobudka na karmienie i kupsko o 5, a poza tym Ewunia spala do 7.30 :-)

Wisienko co z twoja laktacja?

Ja chyba tez musze odstawic nabial, Ewa ma na nozkach takie dziwne skupiska krostek, to chyba skaza bialkowa.

Mam nadzieje ze dzis przyjdzie zyrafka, juz sie doczekac nie moge, zupelnie jakby miala byc dla mnie a nie dla Ewuni, hihihihihi no i zameldowac chcialam ze Ewcia coraz bardziej interesuje sie zabawkami wiszacymi na palaku, szturcha je i potrafi gadac do nich nawet pol godziny :-D
 
Do góry