reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

hey mamuski,
u nas nocki sa ok. pobodki co 3h. najgorzej jest wieczorami aby maly sie ululal. wczoraj poszedl spac o 22. pogoda zmienna. z ponad 30 stopni zrobilo sie 16 i raz pada, wiatr,raz slonko. my powoli szykujemy sie na wakacje. jak sobie pomysle co bedzie potrzebne na 20 dni to nie wiem czy do auta sie zmiesci.
teska ja mysle ze jesli karmisz piersia, poszukaj takiego smoka co ksztaltem przypomina sutek. ja mialam z chicco i tylko bylo na kilka dni bo potem synus nie chcial. te z aventu maja inny ksztal i mu podpasowalo. a moj czas karmienia piersia zmiejszylo sie z 2h na 30min.

milej niedzieli
 
reklama
hej kochane, ja dzis mega wyspana:) Mała zasnęla gdzieś o 21, potem o 24.00 na spiocha dałam jej cyca, wtedy pobudka po 5 na kupke i jedzenie i wtedy przed 9:):) tak to ja moge mieć jeszcze piatke dzieci hehehe,
w nocy snił mi sie wózek...och wkurzona jestem nim.. a i dzis taka miała produkcje w mleczarniach ze mnie zalało w nocy i musialam sie przebrac, mimo wkładki laktacyjnej, która tez przemokła:) ale nie chciało mi sie wstawac juz i ściagac, bo akurat to było przed 5 i zaraz mała wstała i zjadła:)

corin, to ciazeki dzien cie czeka, mała pewnie odeśpi ale ty nie bardzo..

Anula, moja w dzień długo potrafi nie spac, albo urzadza sobie drzemiki takie godzinne, czasem krotsze.. wyjatek to kiedy jest w wozku na spacerze, ale z wiadomych powodow wczoraj nie bylysmy, wiec moze dlatego takie dzis w nocy dlugie przerwy miała miedzy posiłkami:)

silwia, u nas wczoraj ponad 30 stopni a dziś juz 18.. w nocy popadało, przynajmniej jest czym oddychac:)
 
Ostatnia edycja:
Dodi a jak dajesz małej cyca jak mówisz o 24 na śpiocha to ona się wtedy dopomina przez sen czy dajesz jej nawet jak ona śpi i nie woła? Bo tak sobie myślę, że jakby mój jadł jeszcze tak z raz przed naszym pójściem spać, czyli tak ok 22-23 to może w nocy byłaby tylko jedna pobudka zamiast dwóch o 2 i o 5. Bo on jak go wykąpiemy o 19-20 i zje to potem dopiero o 2 się dopomina.

Ja po zakupach. Tatuś się namęczył żeby syna uśpić podczas mojej nieobecności ale co... niech wie co ja mam jak go nie ma hehe :-) słoneczko wychodzi ale jest przyjemne 20 stopni. Dzisiaj w końcu ruszymy na spacer.
 
hej mamuski!!

jestem tak przeziebona ze szok, w nocy mała spala ja za to moze z 0,5h, mam katar, bol gardła, dreszcze i ból głowy, ledwo na oczy patrze..szlag by to trafił, małz mnie zarazil. jutro pedem do lekarza po antybiotyk, a teraz trzese portkami zeby Rózi nie zarazic, wyc mi sie chce....

miłej niedzieli
 
my zahustowani. pozniej wstawie fote. na poczatku troche marudzil. ale pochwili sie ululal. spal cale 15min tylko na czas noszenia w huscie. no to mykam bo marudzi. walczy sam ze soba by nie usnac i tak ciagniemy od 7:30 po za tymi 15min w huscie.
 
Miczka ja kapie prze 20 karmie, maly zasypia pozniej je o 23 gdy jeszcze nie spie:tak:potem wstaje przed 4 i 6:-)
Dodi moj w dzien bardzo duzo dzis jadl juz 7 razy i po kazdym zasypia:-Da na specerze spi tak ze nie sposob go obudzic:-)
Maqnio a bralas cos sama?ale po tym co piszesz raczej nie obedzie sie bez antybiotyku:baffled:

Maly wczesniej robil kupe w co 2 pampersa po lekach raz dziennie tak do 8 rano bylo po wszystkim a dzis juz drugi dzien nie robi, nie wiem pomoc mu czy czekac do jutra?bo nie marudzi z tego powodu.
Jestam taka wkurzona, wczesniej maly wstal nakarmilam go i poszlam robic obiad a on bawil sie, po 20 min zaczal marudzic bo chcial spac a moj do mnie wyskoczyl ze szlag go trafia bo on chce w spokoju obejrzec formule, obiecalam sobie ze teraz nawet herbatym mu nie zrobie robiac sobie a o obiadach moze zapomniec
 
anula biore te wszystkie grpiexy, septolete itp, ale jutro koneicznie antybiotyk, bo to samo nie pusci:( a kupka poczekaj jeszcze, jak sie mały nie prezy i nie meczy to nie ma paniki, jkaby w razie 3, 4 doby nie zrobil to daj mu czopek glicerynowy dla dzieci:) i chyba mamy tego samego faceta, moj tez masakra..ciagle miauczy ze niczego obejrzec nie mzoe i ze spokoju nei ma, wiec ja mu to ze ma dziecko i spokoju jeszcze długo miec nie bedzie, głowa do góry!!!
 
Maqnio oby szybko pusicilo i Rozyczka nie zachorowala;-)no to ten sam typ, ubilabym ale jeszcze mnie wsadza i wtedy byloby:-Dja powiedzialam ze sama czasami chce cos ogladac i nie mam kiedy,juz mowilam jak dziecko sie zachowuje...teraz bedzie glodny chodzil ja mam to w nosie a tego co ja jem on nie chce:-D

Dziewczyny tak sie zstanawialam czy wasze maluchy tez produkuja tyle sliny moj tak duzo ze czasami gdy lezy az sie troche krztusi:baffled:
 
Ostatnia edycja:
Witajcie kochane :-)

Dziś mały jest tak marudny jak jeszcze nie był, nie wiem czy chce cały czas być przy mnie, czy jest nie dokarmiony, bo jak daje mu cyca to walczy z nim a jak go odłoże to jest żle, bo marudzi a może coś mu dolega, już nie wiem sama:baffled:

maqnio bardzo ci współczuje tego przeziębienia ale raczej na antybiotyk nie licz przy karmieniu, ja też byłam chora i lekarz przepisał mi tylko flegamine, rutinoscorbin i cholisept także kurowałam się ok dwa tygodnie :zawstydzona/y:

anula mój narazie się nie ślini ale moja Amelka zaczeła ślinić się w wieku dwóch miesięcy i to trwało bardzo długo do 2,5 roku. Może Bartuś pracuje nad ząbkami???
 
Ostatnia edycja:
reklama
anula ja mojego ten nie ubije bo szkoda by było do wiezienia isc:-DRózina się slini, ale nie jakos mocno.
iwonus ja nie karmie cycem Kochana, wiec antybol musi miprzepisac, bo nie wyobrazam sobie, zeby Rózia zachorowala tfu tfu...co do marudzenia to moze po prostu gorszy dzien Adus ma? albo to skok rozwojowy? pierwszy pojawia sie ok 5-6 tygodnia:)
 
Do góry