reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

Witam Was wieczornie:-)

Dziś dzień minoł bardzo szybko ale skwar był nieziemski. Na spacer wyszliśmy dopiero po 18'stej, bo wcześniej nie było to możliwe. Już dzieciaki odjechały z wakacji, w końcu błoga cisza heh;-)

dodi mój mały też jak ssie smoka wymawia mi się ejo,ejo,ejo zabawnie to brzmi tak jakby miał pogryść go całego he :-D a ztym wózkiem to naprawde nie zaciekawie, spróbuj może naprawić, jak się wali to wszystko na raz :no:

teśka ja mam NUK'a i AVENT'a obydwa ssie, ale NUK bardziej przypadł mu do gustu:-)

marzenko ja też kąpie małego codziennie, i w te upały nie wyobrażam sobie aby było inaczej. A dlaczego dziecko nosi się twarzą w odwrotną stronę???

magia ja też jak najbardziej czekam na foto, nowej kuchni :tak:

Dobra pora kąpać Adrianka
 
Ostatnia edycja:
reklama
Wisienko, nie ma na all samego stelaza do tego wozka, kurcze teraz nawet na spacer nie pojde, w dodatku to weekend i nic nie zalatwię.. jak sie wali to na maxa!!

To cholera jasna mac, ze tak powiem.Czeka cię chyba szybkie szukanie fachowca. Pewnie takiego najszybciej co naprawia auta i motory albo rowery. Współczuję

Wisienko mam już nawet fotki mojej kuchni, zrobiłam je specjalnie dla Ciebie:-) tylko muszę w tym moim przeprowadzkowym bałaganie znaleźć kabelek do zrzucenia fotek. Stasiowi robię komórką, ale te kuchenne mam w aparacie. Kurczę, czemu on tą głowę przestał podnosić? Jakoś zaczęłam się martwić...
Ja tez się martwię tą głowa Emi. A jak u ciebie dokładnie z tym podnoszeniem bo Emi na brzuchu podnosi a za raczki nie trzyma jej wcale

pokazała nam jeszcze jak mamy ja nosic po domu jak sie obudzi to zrobimy zdjecie i pokaze wam na forum , kazała tez zeby do odbicia nie dawac buzia do nas tylko w odwrotna strone trzymac do przodu na sztywno dziecko
Marzenka wstaw koniecznie fotki jak ją nosicie. Chetnie skorzystam

Alex oby moja Emilka była taka spokojna po kapieli, w kapieli się cieszy i wywija nogami a jak ją wyciągamy to włacza alarm na całego
Gocha czekamy na fotki

Ja pieke babkę z kisielkowa z przepisu kolezanki z BB, zobaczymy jak wyjdzie w tym moim piekarniku i z cukrem trzcinowym a nie białym:-)
 
Wisienko, w poniedziałek pojadę do faceta co moze bedzie umial to zrobic, jak nie to musze kupic nowy wózek, bo bez niego ani rusz! jeszcze jutro moj tata to obejrzy, ale nie wiem czy da rade zrobic

iwonuś, a co tam, jak sie miało zepsuć to tak że nie idzie naprawić hehe, bo po co inaczej..
 
merlitoczka, no w poniedzialek pojade do spawacza, ale chyba będzie cięzko, bo to aluminium i musi w tym miejscu byc gładko, bo tam taki plastik jest w który ta rurka ma wchodzic..no ale zobaczymy, oby sie udało:)

wisienko, ale teraz mnie poszczułaś tą babka, aż mi slinka cieknie:):) wyglada jakby miała taka fajnie przypieczoną, chrupiaca skórkę...mniam uwielbiam takie!
 
merlitoczka , prosze.Robi się 5 minut To przepis od nas z forum ok koleżanki Lili
Babka kisielowa (b. szybka)
biggrin.gif


4 jajka
1 szkl. cukru
1 kisiel
razem zmiksowac

stopniowo dodawac:

1 szkl. maki pszennej
2 plaskie łyżeczki proszku do pieczenia
2 łyżeczki cukru waniliowego
3 łyżki duze majonezu

wszystko wymiksowac
piec 35-40 min. 1 180 st.

wersja bez kisielu- zamiast kisielu dodac 0,5 szkl. maki pszennej i 0,5 szkl. maki ziemniaczanej

dodi jak to aluminium to musi być spawacz aluminium, to sie inaczej spawa, jak będzie umiał to zespawa na gładko. A babeczka pięciominutowa. Ja robiłam w malakserze. A zresztą wcinaj
 
reklama
No on podobno spawa tez aluminium, okaze sie w poniedziałek, jak nie to szukam nowego wozka, ale szkoda mi go bo fajny był:)
Nigdy nie slyszalam o babce z kiesielem...musze ja raz sprobować:) a kiesiel to obojętnie jaki smak?

Teraz nie wiem na jaki wózek miałabym sie zdecydowac w razie czego... polecacie coś??
 
Ostatnia edycja:
Do góry