reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

reklama
a co do Ktg to ja bylam ale w klinicie wiec maz siedzial na poczekalni ale się wycffffffanilam heheh nagralam z 5 min na dyktafon w kmórce a slychac ze szok..... i mam pamiątkę........ ;-)
 
hej laseczki :-)
ja wlasnie ogladam to co zapodala zuzu Z dzien dobry tvn o karmieniu dziecka w miejscu publicznym, jakie wy macie opinie na ten temat?? bo ja mam zamiar karmic piersia jak najdluzej sie da, minimum te 4 miesiace jesli pozniej znajde prace, a jesli nie znajde po 4 miechach to przeciagnie sie karmienie. I szczerze wam powiem ze ja osobiscie nie jestem za karmieniem w miejscu publicznym, nie chodzi mi o to ze zle patrze na kobiety karmiace.. nie, absolutnie! kazdy ma do tego prawo i to rozumiem. Ja sama nie wyobrazam sobie tego robic z powodu gapiacych sie ludzi, dziecku ucieknie piers, piers wyleci, sutek na wierzchu ludzie sie gapia, ja sie stresuje, nie nie nie to zdecydowanie nie dla mnie. Jesli bede musiala nakarmic to bede szukac ustronnego miejsca w ktorym jest mala ilosc ludzi, ktorzy bezposrednio kolo mnie nie beda przechodzic. I watpie zeby to byla kwestia przyzwyczajenia w moim przypadku, ja nigdy sie nie przyzwyczaje do wyciagania cyca np w supermarkecie czy stojac w kolejce

Pippi ja zamowilam taki termometr, nie wiem jak sie sprawdzi, powiem wam za 2 tyg jak przywiezie mi go kumpela z polski
Termometr Bezdotykowy BREMED BD 1500 2l. gwarancji (1645353932) - Aukcje internetowe Allegro
 
Ostatnia edycja:
Cześć Brzusie!
U nas jak na wojnie. Malowanie i przeprowadzka w domu. Pełno ludzi. Synka leczę antybiotykiem, powoli zaczyna wychodzić z choroby. U mnie skurcze na razie sporadycznie. Za to w nocy musiałam wzywać pogotowie do mojego młodszego brata-cukrzyka. Miał krwotok z nosa i wymiotował, zaczął tracić przytomność. Na szczęście to chyba nic poważnego i wypisali go domu... Jak nie zacznę rodzić to jestem baba czołg:-) Mam tylko nadzieję, że to nie jest jakiś koszmarny rotawirus, bo będziemy mieli szpital w domu.
 
Ostatnia edycja:
em ka ja mam mieszane uczucia córcię karmiłam krótko jakoś omijałam miejsca publiczne ale to chyba wynikało z mojej niedojrzałości .nie krępują mnie matki karmiące w mijscach publicznych o ile będzie mi to dane postaram się karmic zgodnie z własnymi zasadami i normami wstydu :-D

magia to nie zazdroszczę .. zdrówka dla synusia i brata .
 
Ostatnia edycja:
Wróciłam, teściowa wylała zale na mnie mojemu mężowi (ze ja zamykam i zostawiam samą w domu, kuźwa a co mam zrobić, jak ona nic nie kuma, a przecież nie bede jej ciągac po urzędach, bo po cholere). Nerw mnie chwycił i brzzuch spięty, bol większy i szlag mnie trafia. Ja przy niej nie dotrwam do terminu, nie ma opcji. Skończyła sie moja "świetość", szlag mnie trafia na samą mysl o niej...

grrrrrrrrrrrr:wściekła/y:

No i nie wiem co wam chciałam napisać. Zapomniałam. :/


EDIT:

A już wiem!
Ja karmilam długo oboje dzieciaków (do 2 roku życia kazde) I nie było problemem dla mnie nakarmienie w parku na ławce czy w supermarkecie, ale... Nigdy nie wywalałam cyca na wierzch tylko dyskretnie + do tego pieluszka tetrowa na gorę.
Więc przechodzący owszem mogli się domyślać że karmię, ale gołej piersi nie widzieli, nawet jeśli maluch miał dość i z nienacka wypluł cycola to pielucha opadała i spokojnie moglam sie ubrać.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam mamuski:-)
O ktorej wy wstajecie, dla mnie to nie do pomyslenia spie jak niemowle:-Ddzis przez 2 godz mialam skurcze co 15 min ale nic z tego, dzis mam wizyte o 15.30 zobacze co lekarz powie;-)juz posprzatalam w razie czego bo wole po swojemu, zaraz lece do banku i na male zakupy:tak:a co o skurczy poprzedniej nocy tez mialam ale moj poszed spac i powiedzial ze jak cos moge go budzic:szok:na szczescie dzis juz pytal czy mocno boli a tak poza tym swietnie sie czuje:-D
Sestina, Konwalianka, Maqnio moj tak samo chrapie jak cholera, jedynie na boku ciut mniej ale i tak oszalec mozna a po piwie to juz calkiem o slodyczach szkoda gadac wszystkie zje od razu nic nie zostawia:tak:
Orchi ja na moje go ciagle sie wkurzam ale bez nich gorzej:-D
Emka ja nie ejstem za karmieniem w miejscach publicznych, nie potrafie sobie tego wyobrazic:tak:
Wszystkim zycze milego dnia;)
 
Do góry