reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

reklama
Corin ale superrr więc już na cacy niedługo skończycie pokoik :-D
konwalianka męcz drania niech odbiera i gada co i jak a nie olewał bedzie
 
Sestnko - przewijak pierwsza klasa i gratuluję 35 tygodnia
Corin - jak przyjdą mebelki poproszę o fotkę:)
Konwalianko - trzymam kciuki za dodzwonienie się do gina

Mi już krew upuścili i czekam do wieczora na wyniki.
 
Magia, ty masz dobrze, że masz tak blisko do tych krwiopijców :)

dzięki dziewczyny za wsparcie, ja normalnie w nocy spać nie mogłam..ciagle małego szturchałam czy się rusza.. biedak sie nie wyspał przeze mnie, taka ze mnie wyrodna matka!

a do mnie właśnie siostra zadzwoniła (po tym jak jej się wypłakałam w rękaw o tych bakteriach) a ona zadzwoniła do swojego zaprzyjaźnionego ginekologa, który przede wszystkim nie kazał mi się denerwować, stwierdził, że to najprawdopodobniej zapalenie pęcherza (nawet jeśli tego nie czuje), mam kupić furanginum i jeść 3 razy dziennie.. powiedział, że na tym etapie ciąży to się często zdarza i nie zagraża dziecku a jedynie może, ale nie musi wywołać skurcze.. przyznam, ze trochę się uspokoiłam..chociaż do lekarza i tak idę
 
Witam brzuchatki.
Dzisiaj noc miałam znośną. I co prawda coraz lepsze te noce mam - ciekawe czy teraz nie zapeszę ;-) Dobrze że to już piątek, bo we wtorek idę na wizytę, przyznam się że się trochę niepokoję o tego małego gluta ;-) No i wiem że mój lekarz prowadzący ma od 17 czerwca urlop - nie wiem na jak długo i w ogóle jak to będzie.

No a dzisiaj przeczytałam o czymś strasznym... Normalnie zszokowałam się i zasmuciłam, bo od jakiegoś czasu czytałam sobie bloga jednej dziewuchy, w sumie dwóch (jedna prowadzi blog o aukcjach allegro - jakie ludzie paskudne rzeczy wystawiają, natomiast druga tak bardziej o swoim życiu) i bardzo je polubiłam. No i wchodzę dzisiaj na tego bloga od allegro a tam notka o tym że 1 czerwca ta druga miała ciężki wypadek jak wyszła z psem na spacer. No i nie żyje. Miała dopiero 22 lata i całe życie przed sobą :-( Straszne to jest.
 
witam brzuchaty
cieszę się że wczorajsze wizyty były udane.
wisienka super że gin taki konkretny i dał wytyczne co i jak, termin masz na 9 .07 wiec fajnie że na 100 % rozpakujesz się przed wiec już mało czasu zostało.
corin wstaw koniecznie jak zlożycie fotki . moja koleżanka ma ten system i bardzo ładnie wygląda.( RÓŻ)
sestinko mnie też przewijaczek się bardzo podoba
margerita :szok:to trudy przygotowania będziemy znosić razem ...cieszę się
em ka nie smutaj proszę ...
mailuj zaraz będę komentować;-)


no i zapomniałam oczywiście co i komu chciałam napisać......mąz dziś wziąl urlop wiec zapowiada się pracowity dzień. wszytskie czynności na które nie miałam ochoty spadną dzis na niego.....no i mam nadzieję że skończe zakupy do szpitala, spakuję się i oddam się cała bb:-)
 
Hej okragielki:)
wpadlam narazie na chwile moj kolo 9 wyjezdza rycze juz od godziny :( beznadzieja zostawac tak samej ale bede z babelkiem czekac na niego oby czas zlecial jak najszybciej:(
 
cześc Dziewczyny :-)

Magia nie przejmuj sie pokoikiem ja jeszcze nie mam drugiej podłogi wylanej nawet:-) Powiem Ci, ze dziecko jakoś tak Cie omota, ze nie będziesz zwracała na wiele rzeczy uwagi. A własny kat w perspektywie kilku miesięcy wszystko Ci wynagrodzi :-) Po co denerwować się rzeczami, na które nie mamy wpływu. Rozluźnij się i egoistycznie pomyśl jak to dobrze, ze nie muszę nic w tym bałaganie robić! I nie poświęcając się przypadkiem ! Leżenie to leżenie :-)
Wisienko jak ty te wszystkie instrukcje spamiętałaś - szacun :-)
Margeritko gratuluję terminu :-)
Madzia dzięki za pomoc. Afera robi się coraz większa. Wczoraj zadzwonił do mnie mój gin :szok:Był na spotkaniu z ordynatorem w mojej sprawie. I poprosił mnie bym pogadała z oddziałową, jeżeli mnie to nie stresuje za bardzo. Rozmawiałam. Ale dowiedziałam się, że trafiłam na jej najwierniejszego przydupasa i będzie robić wszystko, żeby sprawę zatuszować. Mój gin mówię też, że nie nie mam co wyjeżdżać rodzić gdzie indziej bo jak tylko pojawię się na porodówce to wszyscy będą chcieli mi udowodnić, że są najfajniejsi ;-) Także wyluzowałam, ale wszystkie skargi pisze oficjalnie :-)
Dzisiaj mam bojowe zadanie znaleźć zduna , kupić piec , drzwi i odebrać nowy dowód. A sprzątanie nie zając, niech się Krzychu przyzwyczaja do bakterii :-)
 
reklama
Cześć dziewczyny:)
Znów tyle zapisałyście, że trudno wszystko spamiętać:)
wisienka fajnie,że masz takiego konkretnego ginekologa i tak ci wszystko wytłumaczył. Gratuluje pamięci bo ja to zaraz po wyjściu z pokoju wszystko bym zapomniała:)
corin też się zastanawiałam nad tymi mebelkami. Widziałam je na żywo i strasznie mi się podobają.
sestinko przewijaczek super. też chciałam mieć taki tylko, że pokój nie chce się powiększyć i niestety nie zmieści się:(
mailuj no z tym ktg to horror, weszłam na tą dyskusję i po prostu jeden koleś mnie rozwalił ten art. Masakra. Człowiek bez żadnych uczuć. A lekarz ma rację, że teraz każdy będzie chciał udowodnić jaki to szpital jest super.
margerita
gratuluję terminu.

Widzę dziewczyny, że większość się rozpakuje w czerwcu. Zazdroszczę wam. Ja pewnie na sam koniec lipca się załapie. Tak sobie czytałam, że czujecie jakieś skurcze itp. a ja nic. nie wiem czy się martwić czy nie bo dziś się zaczął 33+0 tc.
 
Do góry