reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

Ja poszlam na latwizne i zrobilam chińskie - knora czy winiary (juz nie pamietam) :-pAle później zrobie sobie sałatke chyba - salata lodowa, pomodor, ogórek, papryka, oliwki, cebulka i ser feta - mniam :-)

Ja mniej wiecej juz jestem zaopatrzona do szpitala i w ogóle - tylko ze nie poprane i nie uprasowane jak juz pisalam ;-)Brakuje mi w simie tylko biustonoszy, laktatora i fotelika. Mam zamiar kupic po wyplacie czyli ok 10ego czerwca. Do tego czasu raczej nie powinnam urodzic :-) Właśnie zobaczylam ze skonczylam dzis 33 tydz czyli zaczal sie juz 34. Niby sie dluzy ale jednak coraz blizej, fajnie :tak:
 
reklama
Nooo to macie pycha obiadki najbardziej skusiła mnie lazania Corin i ten placek z truskawkami:sorry2:mniam
Ja tez kupuje truskawki gruntowe są nie za piękne ale dobre u nas są od 7,50 do 10 zł
 
Hej Babeczki:-)
U mnie dziś lepiej. Jeszcze nieco mnie rzeźbi w brzuchu, ale to już jest znośne.
Nie mam jeszcze koncepcji na obiad.
Corin podrzuć przepis na to ciasto drożdżowe z truskawkami, please! Zrobię je mojemu Lukaszkowi, który jest fanem drożdżówek:-)
Ja też jestem w fazie prania ciuszków, a do prasowania jakoś jeszcze się nie zabrałam. Mam tyle pracy - czeka mnie przeprowadzka, pakowanie torby, prasowanie ciuszków, a u mnie jak nie urok to ... I nie mam sił. Ale biorę przykład z mailuj i się już nie wkurzam. Staś i tak się urodzi, a wszystko z czasem się zrobi:tak:
 
Magia i ciebie tez i kto tam jeszcze ma ochotę :-) Zdjecia nie wkleję bo znow dostanę zrypkę ze się znęcam ;-) więc jak ktoś ma ochotę to zapraszam :-)

Przepis wklejony.
Od razu uprzedzam, że jeszcze z niego nie korzystalam, ale zaczerpnelam z zaufanego bloga (jeszcze nie zdarzylo sie zeby cos mi z tego bloga ni ewyszlo)

23z./kg - straszna cena :szok:
 
Corin już mam Twój przepis:-) Dzięki!
A u nas gruntowe spod bloku też jeszcze drogie 12 zł./kg.
Idę się zaraz wyturlać na spacer:cool2:
 
reklama
Do góry