reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

Wisienka nawet jesli nie masz to oni i tak i tak musza Cie przyjac bo kobiety w ciazy sa traktowane inaczej. Najwyzej beda prosili bys doniosla pozniej to RUMA. Wiadomo, ze jak jestes na L4 to Ci je przysylaja i masz z opóźnieniem. A jak masz jakis stary to tez weź - zwolnic cie nie mogli skoro jestes w ciazy, logiczne. Tym sie nie przejmuj. Gdyby nie przeszlo, jedz sprawdz. Bedziesz spokojniejsza, bo tak to bedziesz tylko siedziec i myslec co sie dzieje..
 
reklama
katerinka no jakbym nie miała wycietego wyrostka to tez bym go podejrzewała:-(Mam nadzieję, ze to mała. Na dodatek mam dzisiaj gości. Jada do nas z daleka, już w drodze. Bardzo czekałam na ich wizytę. No i najgorsze, ze nie mam RMUA. Zawsze wysyłają mi na maila bo moja firma z drugiej strony PL ma siedzibę a teraz pewnie przez majowy weekend pani z płac miała urlop bo jeszcze jej nie mam. I co ja na Ip mam powiedzieć???
wisieńko a sprawdzają ci to na izbie przyjęć? mnie nie sprawdzali nigdy..ale masz przecież z poprzedniego miesiąca..więc najwyżej powiesz, że jeszcze do ciebie nie dotarł.. nie mogą odmówić pomocy!
 
Wisienka, ja raz bylam z nieaktualna pieczatka w legitymacji i poprosili o dowiezienie legitymacji z aktualna pieczatka w ciagu 3 dni roboczych. Ja wole legitymacje, a nie rmua, żeby potem caly szpital nie znal moich zarobkow - bo i po co...

Nastroj mi się nieco poprawil, bo skonsultowalam z lekarka, że nie jest to zjadliwa bakteria i gdyby nie ciaza i Pessar to by tego wogole nie leczyli...
 
Wisienka, z takim bólem, to chyba ciężko do końca stwierdzić co jest przyczyną. Miałam dwa razy takie bóle i za pierwszym razem lekarz stwierdził, że to może być zwykłe rozciąganie macicy i to norma i minęło po kilku dniach. A za drugim razem było gorzej i do tego akurat doszła informacja o skróconej szyjce. A jako, że ja nie czułam rzadnych skurczy, a jak lekarz stwierdził to szyjka raczej się skraca przez skurcze różnego pochodzenia, i widocznie u mne te skurcze objawiały się takim właśnie kłuciem. Dostałam wtedy ten fenoterol i kłucie przeszło po kilku dniach a po dwóch tygodniach i szyjka się wydłużyła. Najgorsze było, że dodatkowo czasami akurat w miejscu tego kłucia mała strasznie lubiała kopniaki dawać, a to to doiero bolało. Zauwarzyłam też, że za każdym razem te kłucia pojawiły się po tym jak trochę zaszalałam z robotą - za drugim razem po tym jak wzięłam się za pielenie ogródka. No i chyba najlepszym lekarstwem na to było zdecydowanie lerzenie (choć na początku nawet się pogorszyło bo organizm chyba musiał odreagować). No ale jak piszę, powodó może być mnóstwo, i pewnie czasami do końca trudno to zdefiniować, a najlepsze może rzeczywiście być jedynie to czy nie daje to jakiś negatywnych skutków. U mnieobyło się bez IP ale trudno mi doradzić jak to jest u ciebie:(
 
Magnio, chcialam dolaczyc sie do gratulacji z powodu udanej wizyty!

Balkan, widzisz, nie taki bakcyl straszny, ale lepiej zabic drania

Anula, szczerze mowiac ja takie rzeczy musze pomacac... Na szczescie ubranka i posciel kupilam w 5tym miesiacu, czyli zanim poleglam. Teraz zostaly mi tylko rozki z rzeczy "tekstylnych" i tych niestety nie obejrze na zywca, bo o zakupach innych niz wirtualne moge zapomniec
 
Ostatnia edycja:
kociatka ja tez wole dotknac ale raz sie zyje...tu jest droga posciel ok 100 kosztuje a tu polowa zobaczymy flanela to chyba nie taka zla bedzie...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
hej anulka ja kupilam po 25 zl z allegro ale rozmiar inny bo posciel mam wtym rozmiarze 120x90 i mam nadzieje ze bedzie ok oto one a jak chcesz podam ci namiary rozek_pr_5.jpgkwiat_nieb_4.jpgzielona noc.jpgzilony bocian.jpg
 
reklama
Do góry