reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

kurde blaszka tez mam 90/120 i juz tamta zamowilam ale mozesz dac namiary:) ja rozek juz mam jeden nowy dwa od kolezanki.
 
reklama
Hej Babeczki:)
Wisienko ja bym pojechała na IP, żeby się uspokoić. Miewałam taki ból przed ciążą i gruntownie się badałam. To była wina kręgosłupa (skrzywienie i rwa kulszowa). Może Malutka obciąża Ci jedną stronę i coś dzieje się z nerwem?
Maqnio A nie mówiłam?:))) Wiedziałam, że Różyczka będzie miała więcej niż 2 kg:) No i gratuluję wizyty:) Jesteście już praktycznie po bezpiecznej stronie.
Balkan Trzymaj się Kochana. Szpital tu okropna nuda, ale dasz radę. Jeszcze parę tygodni. Dobrze, że ta bakteria nie jest zjadliwa.

A mi dziś mężuś pomalował włosy. I wiecie jak mu fajnie wyszło?
W poniedziałek będę miała już wózeczek:)))) Przyjdą pościele, okrycie kąpielowe, rożek i koszule do karmienia.
A laktator obiecałam sobie elektryczny Medeli. Mi się zupełnie nie sprawdził ręczny Aventu. Męczarnie były przy tym ściąganiu.
 
wisienko też bym chyba jechala sprawdzić. Az mnie cos teraz kuje ale wysoko nad macicą.... a noga lewa mi dretwieje ale jak tylko leże na lewym boku czuję taki dyskomfort. A ubezpieczenie mozesz doniesć ja nie raz donosilam i bylo ok. 3 mam kciuki ze bedzie ok musi
kociatka co do wózków x landera ja kupilam x lanera x runa jest leciutki no 3 kolowy ale bardzo skretny mimo przedniego nie skrętnego kola. Gondola optycznie moze jest malutka ale te nowsze wersje sa ok ja mam z roku 2010/2011 wiec już ten nowszy model wstawię Ci zdjęcia zebys zobaczyla z normalnego zdjecia gondolkę. Zdjęcie0220.jpgZdjęcie0218.jpgZdjęcie0212.jpg
pencil.png
pencil.png
pencil.png
 
Ostatnia edycja:
anulka jeszcze nie wiem kupilam 3 go maja a wczoraj dostalam info ze dopiero wyslali cos sie ociagają bo na koncie mial juz 3go kase bo przez all placilam i czekam mam nadzieje ze jakosc ok duzo os kupilo u niego i maja ok rezenzje.... oststanio stalam sie dobra w wyszkiwaniu promo.
 
spoko
choć laże jeszcze do pracy ale wieczorami jak cos pisz na gg eheh odczytam w razie W ja jeszcze materac do lożeczka dla siebie pare rzeczy koszule itp. dla niunia drobne rzeczy a wlasnie
któraś pisala o husteczkach ja z 3 tyg temu kupilam z carrefourze 6 op. także kupilam 2 wielkkie paki hehe mysle ze starczy na troszku....
 
reklama
Jak zwykle dziewczyny duzo tu sie dzieje, co zajrze to nie nadazam, ale nie szkodzi, widze, ze czesc juz siedzi w 8 miesiacu, dzieciaczki rosna jak na drozdzach. Super, ze tak sie uklada, wspolczuje dziewczyna lezacym w szpitalu, ale pewnie lepiej tak i byc spokojnym o malenstwa. Ja w koncuo mie kupilam Roan Marita, duza gondola itd, nie wazne , ze duzy i ciezki, mam winde i duzo miejsca na klatce. Zostalo wlasciwie lozeczko i kosmetyki, ale wszystko po koleji. Ciesze sie, bo maluch sie wreszcie obrocil, co spotegowalo dyskomfort, ale jak stwierdzil lekarz jest mocno zadokowany, pozostalo, wiec tylko czekac. Ma 1200g, wiec nie za duzy nie za maly. I pewnie z kazdym tygodniem bedzie coraz ciezszy.
 
Do góry