reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

Czesc mamusie i brzdace !wpadlam na chwileczke ,od wczoraj meczy mnie straszny katar ,moze znacie jakies dobre sposoby ?troche podczytam i lece sprzatac z tym moim cieknacym jak z kranu nosem,ta pogoda taka zdradliwa
 
reklama
Dziendobry Mamusie

Tu tez piekne slonko i juz nawet mnie to przestalo dobijac - patrze sobie przez okno jak na inny, lepszy swiat:dry:

Konwalianka, mnie tez ostatnio cos tak okropnie boli po bokach, moze to wlasnie te wiazadla?

Do tego brzuch mi opadl i mam straszny nacisk na miednice - boje sie ze zgubie malego:-( Troche to wczesnie chyba? Wy tez tak macie?

Teska - mleczko z miodem i czosnkiem. Niezbyt towarzyskie, ale nieszkodliwe dla dzidzi i bardzo skuteczne:-)

Buziasy i milego dnia
 
Ostatnia edycja:
Witajcie slonecznie.
kociatka tu jest zdecydowanie za goraco,wczoraj bylo powyzej 20 stopni i taka temperatura byla do konca dnia. Caly dzien przesiedzialam poza domem, kozystam poki moge. Jesli chodzi o fotlik mam ten z maxi cosi a wozek to mam taki:
ABC DESIGN CONDOR 4S wózek wielofunkcyjny LEDSTAR

mailuj mam indentyczny laktator. mam nadzieje ze sie sprawdzi

Balkan sciskam mocno

Milej soboty dla wszystkich
 
Silwia, w Swieta Wielkanocne bylo prawie 30, wiec nie jest zle! Korzystaj, dotleniaj brzuszek:-) Moj biedaczek nie pamieta, co to swieze powietrze

Pojazd dla synka wyglada zacnie:-)
 
Kociatka, mój brzuszek pamieta swieze powietrze, bo leze przy otwartym oknie. To dopiero tydzien, a mi wyc się chce
Wiem, że to dla dobra Mateusza, ale... Musze się chyba bardziej skoncentrowac na Jego dobru i przez te 2 (mam nadzieje) najblizesze miesiace zapomniec o sobie...
 
Kociatka, mój brzuszek pamieta swieze powietrze, bo leze przy otwartym oknie. To dopiero tydzien, a mi wyc się chce
Wiem, że to dla dobra Mateusza, ale... Musze się chyba bardziej skoncentrowac na Jego dobru i przez te 2 (mam nadzieje) najblizesze miesiace zapomniec o sobie...

balkon jesteś dzielna i dasz rade na 100 % . Trzeba być dobrej myśli .
doczytałam tak szybko o marzence .kochana wyniki się poprawią i wszystko się ułoży. trzeba myśleć pozytywnie

ja dziś mam tez kiepskie samopoczucie . nie będę smęcić
pozdrawiam i miłego dnia
 
hej Mamuski!!

dziekjujemy za wszystkie kciukaski - bardzo sie przydały:) jestem happy, ale ogolnie troche sie jeszcze boje skakac z radosci - zeby nie zapeszyc - bo ja przesadna jestem:) Na szczescie mała przystopowała z waga, co prawda i tak wielkolud jest, ale na szczescie jak na swoj wiek waga jest w normie:)

sister dzieki kochana za przekazania sms'ka:*
psotka super, ze wyniki dobre!!
anula a jak u ciebie? rzunio spokojny?
marzenka &&&&&&& zeby wszystko sie unormowało!!!
dodi mnie sie to drugie wyreczko bardziej podoba:)

Cała resztre mamusiek bardzo mocno sciskam i nie smutac sie Zabenki!!!!
 
Balkan słuchaj muzyki, czytaj.oglądaj. W tym malutkim na razie świecie myśl także sobie

Maqnio dziś przekroczyłaś granicę bezpieczeństwa. Gratuluję 32 tygodnia :-)
 
reklama
Do góry