reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

Tak to jest niestety z tymi bakteriami... Ja już miałam i w pochwie i w moczu i w obu przypadkach nie miałam żadnych objawów, i też szyjka mogła się przez to skrócić. Jedno i drugie może to powodować, choć ostatnio mi lekarz mówił, że te w moczu są groźniejsze... Ale balkan najważniejsze, że jest wykryte, i po wyleczeniu może się sytuacja poprawić. Mi ostatnio po antybiotykach na bakterie, fenoterolu i leżeniu nawet się szyjka wydłużyła prawie o centymetr więc jako że jesteś pod opieką to musi być dobrze:)
 
reklama
Balkan - bedzie dobrze, troszke zostaniesz w szpitalu ale za to sie Toba zaopiekuja, to chyba lepiej.. Trzymam kciuki za Wasze zdrowie :*

Maqnio sliczny wózek :tak:Był w mojej najlepszej dwójce, ale ostatecznie kupilismy X-landerka.

Przepraszam Was ale po nadrobieniu zaległosci poszlam gotowac i jak wrocilam to juz nie pamietam co mialam wiecej poodpisywac :zawstydzona/y:W ogole jakas dzisiaj nierozgarnieta jestem :-p:eek:

Nadusia ma czkawke, ostatnio jakos czesto i dosc dlugo - sie biedaczek na podskakuje.. :-D
 
Teska lecz globulkami i na pewno przejdzie!

Balkan - mnie lekarze mowia to samo: ze infekcja moze doprowadzic do wczesniejszego porodu, trzeba wiec tego bardzo pilnowac! Branie antybiotyku (penicyliny sa nieszkodliwe, nawet w 1 trymestrze - sama widzialam badania!) to nic w porownaniu z problemami zwiazanymi z infekcja. Trzymaj sie dzielnie i zabij bakcyla, w szpitalu masz przynajmniej super opieke. Trzymam kciuki. Ja tez mam 90% infekcji bezobjawowo
 
Odebrałam (mąż odebrał, bo ja to tylko łóżko i kanapa;)) wyniki badań, antygen HBs ujemny, VDRL ujemne, morfologia i glukoza ok i najważniejsze, że wreszcie nie mam bakterii, leukocytów i erytrocytów w moczu, uff…

Teśka, no wreszcie normalny lekarz, a zapaleniem się nie martw, wyleczysz:)

Balkan, u Ciebie też wszystko pięknie w szpitalu zaleczą i będzie dobrze! Tak to jest z tymi szyjkami, mi też się skracała bezobjawowo. Ściskam za Was kciukaski!
 
Balkan mi tez sie skracala bezobjawowo,teraz za to mam czesto twardy brzuch:-(teraz mam 1,5cm
Psota super!
Teska ja na poczatku mialam z tym problem ale szybciutko przeszlo;-)
Maqnio trzymam kciuki, a u mnie ostatnio roznie ogolnie troche gorzej, dodatkowo ciagle bym spala a dzis jestem rozpalona:-(
Wlasnie siedze na allegro szukam lozeczka moze zamowie w pon:-)
 
katerina, mój też czka na potęgę..dzisiaj już 4 razy mu się zdarzyło..
anula, ja też planuje od poniedziałku ostro za zakupy..
psota - super, ze wyniki w normie
Teśka, na pewno wyleczysz zapalenie, głowa do góry..
Balkan w szpitalu masz dobrą opiekę, spokojnie a wszystko się uda
Maqnio, wózek pierwsza klasa.. też się nad nim zastanawiałam..zwłaszcza podoba mi sie kolorystyka.. zobaczę jeszcze, bo zastanawiam się nad tym właśnie, jedo (póki co wygrywa) i x-landerem..

maluszek się wierci.. bardzo mnie kłuje dzisiaj w kroczu (pochwie?) już sama nie wiem.. mam nadzieję, że wytrzymam do poniedziałku..
 
Katerinka, Konwalianka, ja nie umiem rozpoznać czkawki, nie wiem, jakaś dziwna jestem, hehe;)

Anula, jak masz zwiększone zapotrzebowanie na sen, to śpij kochana! Jak to jesteś rozpalona, gorączkę masz?
 
Psotka ja wczesniej tez nie czulam jak czka moze dlatego ze byla gdzies bardziej w glebi.. A teraz czuje wyraznie, czasem az za ;-)Pewnie jak Dawidek sie troszke przemiesci tez poczujesz.
 
Witajcie!!

balkan kochaa trzymam kciuki za Was!! jesteście pod dobrą opieką więc wszystko będzie dobrze!!!!!! trzymam się i główka do góry:*:*


Jejuuu nie nadrobię Was, nawet nie ma takich szans, szkoda, że nie mam laptopa to bym w łóżku godzinami mogła siedzieć a tak to musze się przemieszczać, jeszcze krzesło nam się zepsuło przed kompem i mamy w zastępstwie zwykły taboret bez oparcia a moje plecy odmawiają posłuszeństwa niekiedy.

Maqnio wózek rewelka!! był też w naszych typach ale zdecydowaliśmy się warriora:-)

Dziewczyny może to krępujące ale też macie takie duże ilości wydzieliny? tzn to już nie jest taki typowy śluz tylko taki płym bezbarwny, nawet dzisiaj to się wystraszyłam, że wody mi się sączą... :-(
 
reklama
Mateusz czka odkad dostal sterydy. Poniewaz lezy na dole, wiec jak czka. To czuje go w dole brzucha - dziś nawet poloznej zapytalam, czy to czkawka, czy skurcze :) ale uczucie fajne.
Zmienili mi wspolokatorke na bardziej komunikatywna - powiedzialabym nawet gadatliwa :)
Buziaki
 
Do góry