reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

Ja nie mam łozeczka, materaca, wózka i fotelika.. i to najtrudniejszy wybór:)

Em_ka elektryczne sa drozsze i to sporo.. więc zaopatrzyłam sie w ręczny, mam nadzieję, że będzie ok:) buteleczkę jedną mała mam z tomme tippe, i jeszcze dziś była w zestawie z laktatorem też taka 150ml ze smoczkiem, wiec mam juz dwie:)
 
Ostatnia edycja:
reklama
dodi mi sie drugi link bardziej podoba. Jakos takie zgrabniejsze mi sie wydaje.

a apropo laktatora elektrycznego to sa tak od 70 E, jak dla mnie bardzo duzo jak za taki sprzecik. Wiec wlasnie ten reczny bede wypatrywac
 
Em-ka, ja tez widzialam raczej dobre opinie o tym wozku. I w zasadzie sie zdecydowalismy, a moj brat i bratowa mowia, zeby jednak kupic Mutsy. Mam mieszane uczucia, bo wydaje mi sie jakis maly (zwlaszcza gondolka) i jest drogi po prostu, nawet uzywki. Zglupielismy kompletnie i nie wiemy, co robic

Dodi, obywa bardzo ladne, kolor pewnie bedzie zalezal od tego, jaki jest wystroj pokoju gdzie lozeczko bedzie stalo, jakie sa inne meble. Mnie sie podobaja jasne mebelki dla dzieci, ale kolyske kupujemy w kolorze orzecha. Bo biala czy bukowa dziwnie wygladalaby chyba w naszej sypialni
 
A ja dzisiaj odebrałam wyniki mam bardzo złe i jestem zdołowana za duzo mam białych krwinek co moze grozic białaczka siedze i wyje cały czas
do tego cholesterol za wuysoki Ekg złe wyniki , trójglicerydy za wysokie szok przezyłam normalnie jak mi powiedzieli ze mam takie złe wyniki
 
dodi, mnie też bardziej podoba się ten drugi link, faktycznie jakieś zgrabniejsze to łóżeczko.. ten laktator i ja upatrzyłam i zamierzam kupić, no i butelkę antykolkową z tej samej firmy - jest naprawdę super
kociatka, moja sąsiadka ma mutsy i mimo, że chwali, to gondoli nie poleca.. mała ma 5 miesięcy i już się nie mieści.. a w foteliku nie chce siedzieć i lipa.. x-lander też mi się podoba, ale gondola też wielkością nie powala a ja chciałabym chociaż pół zimy małego w niej przewozić.. największe na rynku gondole ma implast i jedo
marzenko, nie martw się.. na pewno nie jest tak tragicznie..będzie dobrze
 
reklama
Dzięki za opinie:)
W sumie to niby oba te łozeczka sa koloru wenge, więc nie wiem czy na zdjęciach tak wyszły, czy rzeczywiście sa rózne..

Łozeczko będzie stało w naszym pokoju, gdzie meble sa koloru wenge z takimi jasnymi frontami, orzech jasny chyba czy jakos tak..

Marzenko nie martw sie na zapas, ja też bardzo sie zamartwiałam wynikami na początku ciazy, tzn wynikami dzidzi, ale wszystko dobrze się skonczylo:)
 
Do góry