reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

cześć laseczki :-) ja tylko chwilke chciałam sie pochwalić, że wczoraj byłam u lekarza na wizycie kontrolnej. Staś nadal jest Stasiem. Wszystko nim w porządku waży 668g i ma strasznie długie nogi, ale to po tatusiu. ojj jaka jestem szczęśliwa, zawsze strasznie się stresuje przed wizytą, ale na szczęście same dobre informacje :-D
 
reklama
Witajcie
Wydrussiu witaj w klubie niewyspanych.
moja corcia w nocy miala nosek zapchany i tak ciezko oddychala, chyba to to suche powietrze. Przez 2 godziny kombinowalam jak kon pod gore, wieszalam mokre reczniki (nawilzacze 2 sie popsuly), otworzylam okno w koncu zasnela. Przespala z 1,5 godz i jej sie cos przysnilo, prze4z godzine zasnac nie mogla i nie chciala. Wolala jesc, pic itp.
Pippi gratuluje zdrowej corci:-)
Gina gratulacje
Beetka &&&&&&&&&&&&&&&&
Ja dzis mam kiepski nastroj, brzuch twardy i ciezki, jeszcze to biodro. Wkurzam sie caly czas nawet na corcie bo ona tak biega, skacze a ja jak inwalida nie moge jej dotrzymac kroku, ona caly czas cos ode mnie chce a ja marze sobie zeby tak polezec sobie jeden dzien w lozku i zeby wszyscy nade mna nadskakiwali. Taka sie czuje jakas bezradna
 
niestety jedyna zła informacja z wizyty to konieczność wykonania testu obciążenia glukozą, nie wiem jak ja to przeżyję, bo na samą myśl mam odruch wymiotny
 
gina super , ze maluszek zdrowy a glukozy wspólczuję, blee. Weź koniecznie cytrynę czy limonkę ze sobą
Nil współczuję nie przespanej nocy, jesli przez suche powietrze tak córcia się meczy a nawilżacz zepsuty to wywietrz dobrze przed spaniem i połóz na pół godziny garnek z wrzątkeim, może być z mietą czy rumiankiem to dodatkowo wycisza.
Zjadłam 3 naleśniki. Robię z mąki razowej, maja najpierw szary kolor ale po upieczeniu wyglądają normalnie. Na teflonówce bez oleju stają się zdrowym daniem gdyby nie wysokosłodzony dżemik ale 2 pierwsze były z jogurcikiem
 
Mi gin też mówil o cytrynie. Spytałam ile moge jej wcisnąć do tego paskudztwa, a on tylko się usmiechnął i odpowiedział "duuuuuuzo" :-D

Piekna pogoda u nas, niestety jeszcze nie mozemy wyjść ( ze względu na Sebka), ale wietrzę od rana, wszystkie okna pootwierane. Od razu o wiele przyjemniej w domu.

Zagoniłam dzieciaki do sprzatania. Powiedziałam, że nie będę im mowiła co mają robić, tylko mają sami sobie wymyśleć. Pierwszy raz tak zrobiłam i w szoku jestem bo zasuwają jak motorki, dzielą się robotą - super :-) Mi w zasadzie zostały do pomycia ubikacje i podłogi :-D Tak to moge sprzatać :-D

Mama mi zadzwonila dziś. Chce jutro przyjechać :-) Chwile gadałysmy, a ona po chwili do mnie "a myłaś już okna?" Na co ja jej zgodnie z prawda ze póki co poprzecierałam kilka ale nie zamierzam wszystkich myc przed świętami bo chyba bym padła (mam prawie 30) a ona na to "to swietnie, to umyję ci jutro w kuchni i w salonie" Niesamowita kobieta. Niedalo się jej przegadac ze nie :-) W sumie to sie cieszę nawet bo to najwieksze okna w domu i planowałam wziąć babkę do mycia okien...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry