reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

reklama
Witam, się kochane, nie było mnie od soboty ale mieliśmy zabiegany weekend, wczoraj byłam u siostry i dziś dopiero mam trochę luzu.

Nie mam siły nadrabiać... Widzę tylko, że Anula dalej w szpitalu :-( Czy coś jeszcze się działo, powiedzcie proszę co u Was?

Ja byłam wczoraj na wizycie, ale niestety nie miałam USG. Byłam zawiedziona, bo wcześniej robił mi na każdej wizycie. I jakoś taki mam niedosyt, zastanawiam się skąd lekarz wie czy wszystko jest ok nie zaglądając do maluszka USG :confused: No nic i tak czasami są 3 na całą ciążę, a ja już miałam z 6.

Byliśmy w niedziele u teściów i bardzo mnie zaskoczyli, zaproponowali, że kupią nam wózek. Nie spodziewałam się tego po nich, ale to ich pierwsza wnuczka i chcą się włączyć w wyprawkę, super bo wózek spędzał mi sen z powiek, szukałam jakiegoś taniego albo używanego, a oni bardzo nam pomogą. :happy2:

Wszystkie Was kochane pozdrawiam :-)
 
Płatki z mleczkiem Psocia :) Nesquiki :D
Danuśka mi mama sapie że na wózek mam jeszcze czas i prędzej niż na końcu czerwca mam nie kupować :( a ja już bym chciała :( mamy wybrany kasa odłożona no ale nie chce się z nią kłócić :(
 
A ja myślę o winogronie, ale już mi się nie chce jechać do sklepu, jutro sobie kupię;)
Wydrussia, a po co Ci tak wcześnie wózek, jeszcze dużo czasu;)
 
Hej Wydrusia, Psotka :)

Wydruś, moja teściowa też uważa, że mamy tyyyyle czasu. Coś wspomniała o wózku w lipcu i już mi sie nie chciało tłumaczyć. Następnym razem jak do niej pojadę to wytłumaczę, że ja chcę w czerwcu mieć już wszystko załatwione i zakupami dla dziecka się nie martwić.

A i zapomniałam Wam powiedzieć, wybraliśmy imię dla naszej księżniczki :-):-):-) będzie Iga Zuzanna. Chyba, że jak ją zobaczę to mi się odmieni ale tego nie przewidzę. ;-)
 
Psocia ja nie mówie że już teraz w kwietniu ale w czerwcu na początku chciała bym już kompletować tak jak Danuska jak mój małż pojedzie do sklepu to go naciągne na winogronko :) Danuśka u nas ma być MIŁOSZ MARIUSZ :) albo LILIANNA WERONIKA( jeśli małemu się odmieni :))
 
Renia dzieki za info. Wiem, ze musi byc wszystko ok ale mam czasami obawy...... ech
Betka 3maj się cieplutko!!!!! bąbel niech rosnie duży....!!!

A ja wieczór sama az nic sie nie chce robic.... nudy...coś bym zjadla tylko nie wiem co...ale chyba chipsy wyciągne bo dawno jadlam..... ;-)
Wisienko super ten twój maly szkarab... heheh ja to tylko mialam chomiki w dzieciństwie.... i tyle mego....
 
reklama
Do góry