reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

marzenko ale już tu ktoś pisał, że możesz mieć zafałszowane wyniki, bo jesteś chora i trzeba je powtórzyć, dopiero wtedy będą miarodajne
nie martw się na zapas
poza tym z tym cukrem to nie jest jeszcze tragedia - moja gin mówiła, że nawet jak coś wyjdzie nie tak, to jest to przejściowe i jak się trzyma dietę i pilnuje poziomu to nic złego się nie dzieje
ale to będziesz się tym przejmować, jeśli się wyniki potwierdzą, na razie to lecz przeziębienie

gina a ja z glukozy nie mam złych wspomnień :-) fakt, słodkie, ale spokojnie dałam radę wypić bez cytryny 75 ml - to z cytryną dasz radę na pewno ;-) lepiej się negatywnie nie nastawiać
 
reklama
Cześć Dziewczyny
Ja tylko na chwilkę. Marzenko mówiłam Ci że infekcje oklamują wyniki cukru. Dlatego po jego poziomie u cukrzyków wykrywają infekcje. Dlatego nie masz się czym martwić.
Beetka mama mówi, żebyś brała bo to bardzo ważne i bezpieczniejsze nić niebranie
Ja na razie spróbuję ogarnąć wczorajszy dzień i poczytam. Buziaki
Wisienko mi włosy rosną jak szalone
Gina gratki
Corin ja to nawet dałam pielęgniarce cytrynę i sama mi drinka zrobiła
 
witaj corin widze dzieciaczki juz sie lepiej maja skoro pomagają Ci w domciu
o nie wiedzialam zee mozna cytryne wziasc do glukozy, ja bede ca 2 tyg robic badanie to wezme
gina gratulacje
wisienka ja tez 3 wsunełam 2 z dzemem i jeden z serem i dzemem i talez rosolu z makaronem i juz mam dosyc
na razie zmykam po mała do przedszkola, pa
 
corin jaka masz super mame:-)
ja wlasnie wysluchalam kazania mojego taty (ktory wszedl pozyczyc 2 zl na tace:-D i prosic zebysmy jechali po wegiel) na temat zerwanej zaslony. Tylko, ze doslownie sekunde przed jego wejsciem corcia ja urwala ale juz nie chcialo mi sie tlumaczyc
 
Marzenko-jak będziesz zdrowa to sobie badanie powtórzysz.

Ja własnie odebrałam wyniki badań na cukier mam teraz dobre-bo za pierwszym razem mi wyszło 140 po godz. Teraz po godz.90 a po 2-godz-60.

Beetka-jak się czujesz!

Gina-to super wiadomośc że jest wszystko wporządku...
 
Wisienko, kiedys kupilam ten *spam*, ale po pierwszym wypiciu, już wiedziałam że mi to nie przejdzie drugi raz przez gardło..fuj jakoś nie mogę, ten słodki smak malin i do tego czosnek..nie pasuje mi to:):) piję herbatke z miodkiem:) oj lenia mam dziś, taka ładna pogoda, a my musimy w domciu siedzieć...
 
Dzień dobry Słonka i małe Promyczki;)

Ja dzisiaj spędziłam dzień z moim bratem, stwierdził, że ostatnio się mijamy i musimy wreszcie wybrać się gdzieś razem. Pojechaliśmy więc na spacerek nad jezioro maltańskie, później zjedliśmy obiadek i poprawiliśmy kawką bezkofeinową i deserkiem, ledwo oddychałam po tym jedzeniu;) No i Dawidek dostał od wujka t-shirt, bo przeszliśmy się też po galerii, pochwalę się na odpowiednim wątku;)

Nie odpisuję żadnej z Was, bo boję się, że którąś pominę, ale buuuziam Was mocno wszystkie:)

Aha!!! Dziewczynom, które miały wizyty gratuluję zdrowych dzieciaczków:)
 
reklama
Do góry