reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

dodi z tego co pamietam to odzyskała męża i wykorzystuje go na maxa, chyba że cos zmieniło się po drodze:-), tu sie tyle dzieje, że może jednak cos mi umkneło
 
reklama
Psotka a może nie pytaj naokoło tylko zaufaj komus kto zna twoja sytuację. Pewnie opinii bedzie wiele, ale czy inni lekarze znają dokładnie twoje parametry i wyniki?
Wiecie, ze mam azotyny w moczu.Mama powiedziała mi,że musialam jeśc coś co bylo silnie nawożone. Chyba pół koszyczka kiwi :-( Dupa blada...
 
ło matko, Mailuj, ja nie wiedziałam, że te nawozy to w takim stężeniu..... i co z tym zrobić?

A swoją drogą to tylko suchy chleb i woda pozostaje - i to chleb własnej roboty - wszystko inne to chemia.... :(

Psota, ja bym jednak lekarzowi zaufała - tak, jak piszą dziewczyny - on zna wszystkie Twoje wyniki i wie raczej, co przepisuje....
 
Ja też nie wiedziałam, ale drogą dedukcji doszłam do tego, że to to. Choć może to małefrytki z Maca - za karę. Jutro pogadam z lekarzem co i jak. Kurka moze i te arbuzy są czyms nafaszerowane??? Chyba najbezpieczniejsze są jablka i owoce z własnych ogródków.
 
kurcze trochę niefajnie z tymi azotynami - zdradliwe smaczne owoce. dziewczyny wiecie już coś o córze corin pisała może co z okiem małej, wiem że miała być u okulisty
 
Wydrussia, dzięki kochana:***

Mailuj, Balkan, mnie tylko interesuje jaki wpływ ma podwyższony poziom testosteronu na dziecko, bo tego mi nie wyjaśnił, mimo, że pytałam 2 razy...
 
Kurcze ale sie denerwuje Maqnio ... miejmy nadzieję że wsio ok...
Psocia właśnie dzwoniła Maqnio zaraz wejdzie i Ci wszystko wyjaśni ale jej ginek nie powiedział jej nic na ten temat bo musiałby mieć wyniki :(
 
Ostatnia edycja:
reklama
Wydrusia, a co Ci da denerwowanie się..... jak jest u lekarza, to raczej nic Jej nie grozi - a poza tym będzie dobrze, bo nie może być inaczej, więc nie ma powodów do denerwowania się.... :)
 
Do góry