reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

OO fajnie, że ktoś o mnie pamięta..nie zapomnialyście:):) haha
Mężuś jedzie w sobote rano, więc w weekend do was wracam na dobre :-)
Ostatnio jakoś nie mamy za dużo czasu, nie ma nas często w domku.. szukamy większego autka, no i może jutro pojedziemy kupic..ale jeszcze nie wiem dokładnie:) aż strach z małego autka sie przesiąść na kombi..ciekawe jak to będzie:) strzeżcie się wszyscy, którzy parkuja u mnie pod blokiem hahaha
 
reklama
Oj Dodi, wiem, o czym mówisz - ja się przesiadłam z Focusa Kombi do Mondeo Kombi - 40 cm dłuższy i 7 czm szerszy.... nadal jeszcze nie parkuję w hali garażowej.... :) więc jak się gdzieś ruszam z domu, to rano mąż musi samochód wystawić, zanieść kluczyki na górę i idzie do pracy.... :) ale jak wczoraj odbieraliśmy wózek, to i bez składania by się zmieścił.... :)
 
Cześc Słoneczka Kochane!!!
slicznie dziekujemy za wszystkie zacisniete kciukasy:):):) jak tyle łapek je za nas trzymało to musiało byc dobrze i jest:):): wszystko ok, szyjka nawet troche sie wydłuzyła ( 2 tygodnie temu miała 21 mm, teraz 24 mm) co prawda nadal jest rozwarta od strony dzidzi ale rozwarcie sie zatrzymało:)szew siedzi na miejscu:):):)
Mała jest wielkoludkiem - wazy 1044g :szok::-):-)! jest piekna i pieknie zdrowa, wszystkie przeplywy i parametry w normie:)
uf.. kamien z serca i lezymy dalej:)
psocia pytałam ginka o ciebie jednak nie chciał sie wypowiadac nie majac przed oczami wszystkich Twoich wyników, powiedział ze nie chcialby pochopnie sie wypowiadac. Trzymaj sie dzielnie i chyba warto zaufac swojemu ginkowi. ja tez biore leki rozkuroczowe które w ciazy sa srednio bezpieczne, jednak jak mus to mus, z mała wszystko dobrze wiec mam nadzieje ze i twoje leki dawidkowi nie zaszkodza:*
wydrusiu:*:*:*
 
balkan ty mnie nie strasz... bo teraz jeżdze Vw polo, a mam sie przesiąść na własnie mondeo kombi!! a to ze dwa razy dłuższe (przynajmniej mnie sie tak wydaje)
Ale rzeczywiście bagażniki to maja pojemne:)
 
Maqnio, bardzo się cieszę, że u Was wszystko pięknie! Dobrze, że Różyczka tak ślicznie rośnie:) Buziam:**
Dziękuję, że zapytałaś:*

Dobrej nocy dziewczyny.
 
Maqnio, no wiedziałam, ze nie ma się co denerowować :) ale kamień z serca, że wszystko w porządku - a Różczyka to nieźle się rozwija.... :)

Dodi, no to gratuluję wyboru! Mimo swoich rozmiarów, to fajny samochodzik.... a ja nigdy nie byłam mistrzem parkowania... :)
 
reklama
balkan, mamy podobne gusta heheh.. No zobaczymy jak będzie, polo jak na razie nigdzie nie obrysowałam, więc może mondeo też się uchowa bez zarysowań:):)
Uciekam na kolacyjke:)

maqnio to gratulacje, silna dziewuszka z Różyczki!
 
Do góry