reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

reklama
ja dziś tylko kilka kroków do sklepu zrobiłam, bo niby słońce a wiatr jakiś zimny, własnie sobie przypomniałam, że w poniedziałek mam wizytę, zaczynam odliczać, jejku jak ten czas zapiernicza
 
Wróciłam od lekarzy, u dentysty wszystko super, ząbki zdrowe:)
Ginekolog przepisał mi tabletki na zbicie testosteronu i jak przeczytałam ulotkę, to zgłupiałam… Napisali tam, że w ciąży stosować jedynie w przypadku, gdy przewidywane korzyści dla matki przewyższają potencjalne zagrożenie dla płodu. I co ja mam zrobić? :(
Czy któraś z Was ma na dniach wizytę i była by tak miła i zapytała swojego gina, jakie zagrożenie dla dziecka stanowi wysoki poziom testosteronu? (Mam 150 a norma to 10-90) :'(

Mailuj, a czego on panikuje? ;)

Maqnio, mooocno kciukaski zaciśnięte:)

Sis, buziam:**
 
Ostatnia edycja:
Panikuje, że umrze na zawał i nie spłaci. Zeby było jasne sercema jak dzwon ;-)
Skoro lekarz Ci dał to bierz. W końcu on zna Waszą sytuację najlepiej! A w ulotkach zawsze piszą na wyrost!!
 
psota, jak pisałam ja mam wizytę w poniedziałek więc jak ktoś wcześniej nie bedzie miał to mogę zapytać, ale zgadzam się z mailuj, lekarz zna twoją sytuację, a na ulotkach muszą tak pisać, gdy nie dokońca zbadano skutki leków taki odgórny przykaz, cos o tym wiem bo znajmowałam się zawodowo oceną skutecznoscxi i bezpieczeństwa leków
 
Ostatnia edycja:
A moja mała szaleje w brzuszku po jedzonku:-)
Powiedzcie mi, bo mam około 3 tyg zaległości, co z dziub-dziub i dodi_misią? Od niedzieli ich nie widziałam, a dodi była zwykle aktywna?
 
reklama
Do góry