reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

hej dziewczynki, ja szykuje sie do jutrzejszego lotu. Znowu rozlaka na tydzien z D, pewnie mnie bedzie bardziej kochal po powrocie :-D znowu zobaczy jak to jest bez rozdartej Magdy w domu i bez jej humorow i dogryzania :-) a tak na prawde to bede b.tesknic, dobrze ze to tylko tydzien i znowu bedziemy razem ^^

wydruska co sie z maqnio dzieje znowu? :-( bo nie chce sie cofac w postach bo za duzo tego..
 
reklama
Em_ka, tylko nie dzwigaj żadnych walizek itp.... a taki tydzień rozłąki zawsze dobrze robi.... :)

Wydrusia, sądząc z uśmiechów to z Maqnio wszystko w porządku - Ty chyba lubisz się martwić na zapas..... ;)
 
balkan mam tylko torbe podreczna, co nie zmienia faktu ze nie jest na kolkach :-( po 3 latach za granica nie dorobilam sie jeszcze takiego cudu techniki :-D zaraz sie zaczynam pakowac, zobaczymy ile mi tego wyjdzie, duzo brac nie bede z powodu ciezaru, kregoslup mnie boli a na pewno kupie jeszcze jakies rzeczy w Irlandii i chce zeby mi sie to zmiescilo :-D
 
reklama
Do góry