reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2011

reklama
ja dziś tylko kilka kroków do sklepu zrobiłam, bo niby słońce a wiatr jakiś zimny, własnie sobie przypomniałam, że w poniedziałek mam wizytę, zaczynam odliczać, jejku jak ten czas zapiernicza
 
Wróciłam od lekarzy, u dentysty wszystko super, ząbki zdrowe:)
Ginekolog przepisał mi tabletki na zbicie testosteronu i jak przeczytałam ulotkę, to zgłupiałam… Napisali tam, że w ciąży stosować jedynie w przypadku, gdy przewidywane korzyści dla matki przewyższają potencjalne zagrożenie dla płodu. I co ja mam zrobić? :(
Czy któraś z Was ma na dniach wizytę i była by tak miła i zapytała swojego gina, jakie zagrożenie dla dziecka stanowi wysoki poziom testosteronu? (Mam 150 a norma to 10-90) :'(

Mailuj, a czego on panikuje? ;)

Maqnio, mooocno kciukaski zaciśnięte:)

Sis, buziam:**
 
Ostatnia edycja:
Panikuje, że umrze na zawał i nie spłaci. Zeby było jasne sercema jak dzwon ;-)
Skoro lekarz Ci dał to bierz. W końcu on zna Waszą sytuację najlepiej! A w ulotkach zawsze piszą na wyrost!!
 
psota, jak pisałam ja mam wizytę w poniedziałek więc jak ktoś wcześniej nie bedzie miał to mogę zapytać, ale zgadzam się z mailuj, lekarz zna twoją sytuację, a na ulotkach muszą tak pisać, gdy nie dokońca zbadano skutki leków taki odgórny przykaz, cos o tym wiem bo znajmowałam się zawodowo oceną skutecznoscxi i bezpieczeństwa leków
 
Ostatnia edycja:
A moja mała szaleje w brzuszku po jedzonku:-)
Powiedzcie mi, bo mam około 3 tyg zaległości, co z dziub-dziub i dodi_misią? Od niedzieli ich nie widziałam, a dodi była zwykle aktywna?
 
reklama
Do góry