reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

Cześc Brzucholki :-)
To ja foczka wróciłam wlasnie z basenu i zaraz polegnę;-)

Psotka muszę powiedziedzieć mężowi o synu , domu, drzewie może przestanie panikować ;-)
Danuśka dzięki zagratki :-)
Nika urodziła się 28.08 na pierwszym spacerze byłyśmu 4.09- naokoło bloku było to mega upalne lato. ja też uważam żebabcie nie powinny się za bardzo wtrącać. Ale z postulatem by nie zabierać maluszków do sklepów zgadzam się w zupełności.
To już teraz polegnę...Buziole
 
reklama
I cisza zaległA
mailuj miłeg leżakowania
sestinka zapraszam na dowolna kawkę:-)
Maciek wrócił ze szkoły, nakarmiony zarzyczył sobie wyprasowanie alby bo ma dziś słuzbę i są rekolekcje a dzis dla młodzieży:-)Przyznam się, ze dopiero w tamtym tygodniu zakupilismy nową deske do prasowania bo stara została wyrzucona przy przeprowadzkach ze względu na powyginaną nogę:eek:A prasowac na kleczaco juz nie daje rady i w koncu kupiłam
 
ja dziś coś weny do pisania nie mam....

po pięknym poranku i wczesnym popołudniu teraz się nieco zachmurzyło..... ale pokój rozjaśniają mi moje ukochane kwiatki - astromerie - uwielbiam je a do tego są tanie i stoją 2 tyg.... :)

po Waszych arbuzowych chętkach ja sobie kupiłam melona - no i oczywiście na razie nie mam na niego ochoty.... :)

w kuchni pichci się coś a'la rosotto z kurczakiem....

Mateusz złapał lenia od mamusi, choć na szczęście czasami znaki daje.... :)

Wisienka, ja mam nieustającą ochotę na pyszne capuccino, ale to moje domowe mi nie smakuje.... puść troszczkę tej pianki kawowej po kablach... :)
 
Ostatnia edycja:
balkan a ja po kilkudniowej ciszy szaleję.:cool:U mnie dalej słonecznie. Księzniczka zaczeła kopac i miło sobie gawedzimy. Jem bułeczkę z szyneczka i ogórkiem. Cały dzień jem i jem:-D
A czemu ty nie masz suwaczka??
 
Mailuj, nie ma za co ;-) To Twoja Nika ma urodziny tak samo jak mój młodszy brat :-) Zgadzam się, podejrzewam, że moje centrum handlowego długo nie zobaczy. Mam nadzieję, że babcie się wykażą i czasem popilnują.
Wiesieńka, dobrze, że na kolanach już nie prasujesz szalona :-) Maciek jest lektorem? ministrantem? to grzeczny chłopak z niego, co?
 
Wisienka, nie mam, bo żaden mi się nie podoba....:( ja wiem, mam dziwny gust, ale tak już mam...:) najlepsze jest to, że mnie samą denerwuje, że ktoś nie ma suwaczka, bo nie mogę zobaczyć, w którym tygodniu jest.... :)

ja właśnie też dziś cały dzień podjadam.... boję się, że przy następnej wizycie to już będzie więcej niż 0,5 kg do przodu.... :(
 
danuska teraz juz lektorem. A czy grzeczny? Hmm. Na pewno nie pali, nie pije nie bierze narkotyków, nie chodzi na nocne imprezy i uczy sie w miarę dobrze. Jest za to uparty, ostatnio wymądrza się jakby zjadł wszystkie rozumy:-DI uważa, ze już jest dorosły. Ma w pokoju bałagan, siedzi i gada przez skypa albo gra na basówce az drzwi trzeszczą zamiast się uczyć:-DAle nie mogę na niego narzekać bo to świetny chłopak
Balkan a własnie i ja nie wiem który u ciebie tydzień. Może zrób taki losowo wybrany:-)A ile juz przytyłaś. Ja zaraz stane na wagę to napiszę................................................Waga poczatkowa w karcie ciązowej 64 kg, waga teraz 70.300:szok:Nigdy nie warzyłam 70 kg. Nawet te 64 to było duzo juz bardzo ale przytyłam po ciązy z Dzwoneczkiem bo zajadałam sters
 
Ostatnia edycja:
balkan nie łam się, ja przez ponad 2 m-ce tyłam 1 kg tygodniowo:szok: Teraz zwolniłam, bo przez 3 tygodnie tylko 0,80 kg. Idzie wiosna, więcej ruchu będzie, to waga nie będzie może tak szaleć.
Jdę gotować pomidorową, bo mam strasznego smaka:-D
Na spacerku dziś nie byłam, bo wiało i mi coś zimno było, a poza tym kicham, podejrzewam że to alergiczne może być
 
reklama
Wiesieńka, mój brat też ma 16 lat, i mieszkamy razem... czasem mnie dobija jak ciągle siedzi na tym skype i gada i gada, ale to chyba takie czasy. Ostatnio miał też zapał na gitarę, kupiliśmy mu zwykła na święta, tylko że już mu się chyba znudziło, bo gitara w kącie leży. A w tym wieku to chyba każdy myśli, że jest dorosły i bardzo mądry życiowo, sama pamiętam po sobie.

Maqnio, a na którą macie tą wizytę? Będę trzymać obiema rękami i Małą poprosze niech też trzyma. Wierzę, że będzie dobrze!!! Daj znać koniecznie jak tyla wrócicie. :tak:
 
Do góry