reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

do mezow sie przytulaja w koncu sobota:-)a tak na powaznie tez zdziwilam sie ze tak tu pusto zwykle o tej porze juz jest troche naskrobane;-)moj brzuch jest przechylony w lewa strone i ma byc chlopak smieje sie ze moze lewy bedzie;-)ale bym sie cieszyla z dziewczynki:-)ale wazne ze zdrowe:tak:
 
reklama
ja już nie śpię.... czakam, bo mąż po bułeczki pobiegł - jedyny zysk za sręconej kostki.... :)

a ja mam brzuszek bardziej w lewą stronę, ale tam mam sporego mięśniaka.....

przyszedł mąż - idę robić śniadanie....
 
Hej dziewczyny dzieki za mile przywitanie
super ze tak duzo piszecie :-) i widze sie juz nawet dobrze sie znacie
ja wracam na forum po 2 latach przerwy nasze majowki sie wykruszyly stopniowo jak dzieciaczki zaczely rosnac :(

em_ka jesli chodzi o twoj brzuszek to sa skurcze mam to samo jezeli w miare szybka przechodza i nie sa bolesne to ok tylko nie mozesz sie przemeczac, dzwigac i spac na placach (to dla mnie najgorsze)

to postaram sie teraz poczytac inne watki i troszke sie rozpisac :)
pozdrawiam
 
Cześć Robale!!:-)
rany tyle, ile teraz spie to juz dawno nie spałam. Na bank odsypiam pierwszy trymestr, bo wtedy prawie nic nie spalam. zdołowali mnie w tv, bo mowią, ze ta zima to ma byc do połowy marca?!!?!? Zwariowali chyba:szok:
co do tych skurczów to mnie też sie zdarza, że brzucho twardnieje, tylko ze przede wszystkim dlatego, że ten cholerny - za przeproszeniem - kaszel tak mnie meczy, ze juz brak mi sił - diabelstwo jedne. Mala chyba nie znosi mojego kaszlu, bo gdy tylko zaczynam, ona zaczyna sie wiercić. biedactwo Moje.
Słuchajcie Kochane a jak to jest z tym spaniem na lewym boku? bo wszyscy mówią ze najzdrowiej, bo dzidź najlepiej dotelniony..itp. ja dosłownie zmuszam sie do spania na lewym boku - bo nie znosze , a i tak rano budzie sie na wznak albo na prawym.
i jeszcze jedno jak np. schylam sie dosc mocno do przodu, to przy prostowaniu czuje jak sie macica przesuwa ku przodowi..dziwne czy normalne?
 
Ostatnia edycja:
kiedyś słyszałam ze powinno się spac na prawym boku bo na lewym uciskamy serce heh a teraz odwrotnie ;-) Wyczytałam na mądrych stronach o ciąży ,że jak połoze sie na lewym boku po pewnym czasie dzidzia zacznie kopać a u mnie jest odwrotnie kopie tylko na prawym:-D na lewym nawet nie drgnie. Maqnio spij na tym na którym wygodniej i już.

A tak apropo dzidziolków ja mam znowu schize bo...... moje dziecko wiecznie czka ,obudziłam sie dzis o 7 i tak czkała ze az mnie cewka moczowa kuła:confused2: ogólnie cokolwiek zjem ONA CZKA . W czwartek mam wizyte więc spytam pfffffff.
 
Ostatnia edycja:
mi się też wygodniej śpi na prawym boku.... czasami kładę się na plecach, ale wtedy cały brzuch mi podskakuje w rytm mojego serca.... :)

na razie się tym specjalnie nie przejmuję i śpię, jak mi wygodnie... :)
 
reklama
Dzień doberek lipcóweczki i piekne lipcowe bąbelki :-D mam nadzieję,że wyspane jesteście tak Wam zyczyłam dobrych snów,ale chyba nie sobie matko kochana teściowa mi sie sniła :szok: ,że do mojego Tomka gadała ,że ja będę wyrodna matka i żeby do niej z dzieckiem uciekł :szok: :angry: A mnie dzidziolek kopie jak jestem na plecach albo półleżąco na bokach wogóle :-D a śpię hmm zasypiam na lewym boku bo do męża się wtulam ale budzę się na plecach i prawym hihi :-D
 
Do góry