reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

wydrusia, psota trzymajcie się dzielnie i na pewno będzie dobrze. może przyjaciólka która urodziła początkiem lipca rok temu też biedna całą ciąże musiała leżec, ciągle miała różne dolegliwości, ale za to córcia urodziła się jej wspaniała, duża i do tego taka grzeczna - Aniołeczek normalnie:)
Uściski dla Was!!!
 
reklama
Witajcie..... Psota to życzę zdrówka i oby wszytsko bylo ok. I wspolczuje leżenia bo sama leżalam po dniach na początku... ale już tyle czasu...ale wszytsko dla maluszka.... i bedzie dobrze!
dodi_misia no wkoncu z nami. Mam nadzieje ze udal się wypad!!!

A ja się byczę....... ma ktoś fajny przepis na schab tylko nie pieczony.... ze sliwką coś nowego..... U mnie sloneczko wyglada za chmur
 
Psota - to też nie jest Ci łatwo, ale najważniejsze, że dzidzia cała i zdrowa...
dodi_misia - no w końcu wróciłaś...:-) Zjadaj szybko ten obiad i smaruj nam tu jak było, jak się czujesz... No i zdjęcia zdobyczy wstaw żebyśmy mogły podziwiać :tak:
 
Wydrusia Psota trzymajcie się dzielnie. Będzie dobrze !!!!Musi być
Dodi witaj
Zuzu ja tylko piekę, więc Ci nie pomogę
U mnie wojnę domową zakończyły oponki. Dzięki Orchidea za przepis. Mąż wałkował Nika wycinała a ja smażyłam. Córcia zrobiła zdjęcie specjalnie dla Was :-) DSC_0661.jpg
 
psota kochana trzymam kciuki, zebyb było dobrze. Jesli to krwiak, to faktycznie trzeba czekac az sie opróżni. Ja tez plamiłam, ale krwiak sie opróżnił i juz jest spokój. wierze ze u ciebie tez tak będzie:)
dodi - no babo nareszcie jesteś:) najwaznijesze ze szczesliwie z mała dotarłyście do domku:) mam nadzieje, ze jestes wypoczeta:)
mailuj..ja cie! cudnie wyglądają..eh...az slinka cieknie:)
 
Dodi, witaj :)
Hahaha, robi sie z nas oponkowe towarzystwo, mailuj wasze oponki wyglądają rewelacyjnie :-)
Wydrussia, psota, mam nadzieje ze wasze krwawienia skoncza sie szybko, zebyście spokojnie mogly cieszyc się ciążą. Swoją droga jak pielęgniary mogły nastawiać cię na poronienie... W glowie mi się to nie mieści.... Kolejne niewłaściwe osoby na niewłaściwym miejscu...
zuzu, też ci nie pomogę. Połączenie miesa i owoców to nie jest mój smak
 
mailuj kochana nie ma za co mam nadzieję,że smakują :-) wyglądają rewalacyjnie Corin hahaha oponkowe towarzystwo hahaha dobre no i miałam dopisać o tym cisnieniu którejś usmiałam się biedronkowe :-D zuzu gdzieś mam na gotowany schabik taki nawet na obiad czy do pokrojenia musze poszukać a tak to ze śliwką to robię tylko pieczony :-(
 
emka, trzymam kciuki za szwagierkę, daj znać czy urodziła :-)

Heledorka, Amichetta, Margarita, Hanami, dzięki za odpowiedzi o tych bólach, uspokoiłam się.

Wydrusia, współczuje kochana, całe szczęście, że dobrze się skończyło, i gratuluje chłopczyka :-)
Psota, bidulko cały czas leżeć to musi dbijać, ale jak trzeba to trzeba, oby z Maluchem było ok

Maqnio, u nas już wczoraj lody zaczynały topnieć, a teraz Michał robi śniadanko do łóżka, herbatkę i wszystko co chcę :happy:

Dodi, witaj witaj i powodzenia w nadrabianiu :laugh2:
Zuzu, ja też leniu****e na maksa, a co! należy nam się czasami :-)
 
reklama
mailuj jak zaczełąm sie oblizywac na widok waszych wypeików mój maluszek zaczął sie wiercic w brzuszku, chyba też miałby ochotę:)
Ja piekę właśnei pasztet, ale taki wegetarianski z soczewicy, ciekawe czy coś tego wyjdzie, ale wyglada na razie ze spoko. co do schabu, zuzu to ostatnio sciagnęłam skads fajnie wygladający przepis,a le w pracy go mam. w poniedizałek umieszcze, chcoiaż może najpierw sama powinnam wyprobowac jednak:)

oj chyba zaraz sie wezme za obiadek, bo tak apetyt mi sie pobudził.
 
Do góry