reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

reklama
Ślimakowa ja mówię kruszynka, okruszek, za to moja przyjaciółka jak była w ciąży to na swój brzuch mówiła Stefan ona chciała mieć niespodziankę i jak się urodził syn to się śmiałam, że teraz już tak powinno zostać ale ma na imię Staś.

Życzę wszystkim spokojnej nocki i kolorowych snów :-)
 
a ja zrobilam leczooooo trala lala :-D smacznego dziewczynki hehe :-D
zjadlam na kolacje pizze na pol z moim D z chlebem (bo my wszystko z chlebem jemy :-D jak jakies niedojadki hehe )
i jeszcze sobie lecza nalozylam do kubka bo bym soba nie byla :-D
 

Załączniki

  • CIMG0050.jpg
    CIMG0050.jpg
    26,4 KB · Wyświetleń: 18
a ja bym powiedziala, ze nie wyglada tak dobrze jak zmakuje :-D genialne jest! pikantne, takie jakie powinno byc! wtrabilam caly kubel i zaraz wybuchne z przejedzenia :-D
 
Em-ka Pyszne:-)

Heledorka to jest w skrócie taki pojemniczek wypełniony płynem z rurką, którą wkładasz do odbytu i naciskasz pjemnik aż będzie pusty. A pózniej czekasz na efekt :-)

Dobranoc Babeczki :-)
 
reklama
mailuj smaczny opis lewatywy :-D hahha tutaj robia zawsze lewatywke przed porodem, choc sama sobie ja tez zrobie jak poczuje ze to juz, zeby pozniej sie nie stresowac ze jakas niespodzianka bedzie ;-D

Ja lece dziewczynki, malo ruchawo tutaj. Obejrzymy sobie filmik z D. DObranocki brzuchaty
 
Do góry